trawa

Autor Wątek: Tibia, najlepsza gra online...  (Przeczytany 57233 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 17, 2006, 04:12:26 pm »
Cytat: "fin"
Cytat: "Dark_Raziel"
. WoW wymiata.

Tracisz na niego tyle samo kabany co tibiowcy na swoje postacie.


Ale jest pewna różnica...

Grając w WoW, EQ2, czy Lineage 2, wiem, że koleś obok mnie swój sprzęt zdobył normalnie i że ja mam też szanse na jego zdobycie, bez dodatkowych nakładów pieniężnych. W Tibii, zeby mieć coś extra, trzeba mieć Premium Acc...czyli de facto płacisz za to, aby być lepszym niż inni. To jest do bani...

Offline Faith

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 17, 2006, 06:06:10 pm »
NIENAWIDZE tej gry xD
I pewnie dlatego mialem z 4 postacie, ale kompletnie nie rozumiem tych ludzi, co nic innego nie robia oprocz grania w te glupia pozeraczke czasu XD
Juz z qmplami sie nie da normalnie pogadac, bo tylko o tibia gadaja to jakas obsesja.. ;]

Zdecydowanie wole counter strike'a, a z mmorpgow Lineage2 a kiedys Mu Online xD


Przecinki- Norse
img]http://img171.imageshack.us/img171/3261/bannerstopthemadnessgn4pe2.jpg[/img]

Offline Ubiquity

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 17, 2006, 07:54:23 pm »
Nie wiem czy powinienem się wstydzić czy cieszyć, ale nigdy nawet nie miałem tej gry na dysku  :)
Wake up to Ubik and be wild!
Safe when taken as directed.

Offline Maciej

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 17, 2006, 08:32:40 pm »
Piosnka wspaniała! :D

Aukcja -  :shock:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Frey Ikari

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 17, 2006, 11:20:45 pm »
Cytuj
nie porownoj dowhc roznych typow gier X_x CS jest grywalny ze wzgledu na tp, zalozenia i sporo innych rzeczy, czego nie mozna o tibii powiedziec. HL to natomiast calkiem porzadna fabula i momenty napiecia, czego znowu nie mozna o tibii powiedziec.

Nie ja pierwszy użyłem tego porownania...

Cytuj
Grając w WoW, EQ2, czy Lineage 2, wiem, że koleś obok mnie swój sprzęt zdobył normalnie i że ja mam też szanse na jego zdobycie, bez dodatkowych nakładów pieniężnych. W Tibii, zeby mieć coś extra, trzeba mieć Premium Acc...czyli de facto płacisz za to, aby być lepszym niż inni. To jest do bani...

Grając w tibie mozna mieć taką samą pewność... Jeśli masz dużo kasy nie koniecznie ralnej to też możesz mieć to co inni...

Offline High Elf

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 18, 2006, 11:46:16 am »
Frey Ikari - mylisz się, jest tyle rzeczy w tibii dostępnych tylko dla Premium Acountów, że aż strach pomyśleć. Przestałem grać właśnie z tego powodu.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline steelie

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 18, 2006, 01:01:26 pm »
:shock: Jak wczoraj zajrzałem na tę aukcję to cena doszła do ponad 5 tys. Dzisiaj znowu jest 1225, musieli pokasować niektóre oferty. Swoją drogą, koleś z najwyższą ofertą nadal ma "kopertę". Pewnie zobaczył tę "doskonałą okazję" i się specjalnie zarejestrował żeby zalicytowć :P

Offline Frey Ikari

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 18, 2006, 09:29:17 pm »
Cytuj
Frey Ikari - mylisz się, jest tyle rzeczy w tibii dostępnych tylko dla Premium Acountów, że aż strach pomyśleć.

Aż tyle to ich nie ma... Pozatym Premium Acount nie trzeba wcale kupić za realne pieniądze... Tak jak pisałem jak masz kase w tibii to możesz mieć wszystko.
Ja teraz gram w inną grę on-line conquer.

Offline Pchla Szachrajka

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 19, 2006, 02:28:24 am »
Ja jakoś nie czuję tibii w ogóle... gram w GW <, Chyba jedyne mmo z sensownym tournamentem...
img]http://img245.imageshack.us/img245/4875/mutesmall5gh.png[/img]

Offline Elune

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 12, 2006, 03:42:07 pm »
Ja uważam, że Tibia to gra dla ludzi o stalowych nerwach. A inni co w nią próbują grać, to prędzej czy później zrezygnują z niej lub zrobią coś głupiego... Koleś pobił matkę z krzesła za to, że jak huntował (nie wiem co :P) to mu wyłączyła kompa i zobaczył napis "you are dead". Kilka osób (jeśli nie kilkanaście) się pozabijało przez tibię... Ja podziękowałem tej grze ;) Kupiłem pacca (żałuje) za rl kasę...kupiłem pacca za kasę w tibii żałuję...Ile mógłbym zarobić teraz sprzedając mego chara... ;/ z 200stówy ^_^ No może nie dużo ale zawsze jest ciut ;P No a tak pacc się skończył a on (char) jest bez kasy :P A gram w L2, heroes III i fife :D i przy tym się tak nie denerwuje ^_^ Polecam grę w inne gry ;) To czytsa rpzyjemność grać w inne gry niż tibia ;) BRAK NERWÓW

Offline Frey Ikari

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 12, 2006, 08:05:06 pm »
Cytuj
To czytsa rpzyjemność grać w inne gry niż tibia  BRAK NERWÓW

Z każdej gry można czerpać czystą przyjemnoiść tak samo jak nie ma gry bezstresowej przy ktorej się nie można zdenerwować... Szczegolnie podczas zabawy z grami mmorpg, gdzie jeden błąd nieraz kosztuje wiele dni ostrego grania...

Offline Elune

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 12, 2006, 10:11:50 pm »
Cytat: "Frey Ikari"

Z każdej gry można czerpać czystą przyjemnoiść tak samo jak nie ma gry bezstresowej przy ktorej się nie można zdenerwować... Szczegolnie podczas zabawy z grami mmorpg, gdzie jeden błąd nieraz kosztuje wiele dni ostrego grania...


Powiedzmy, że przy tibii jest ich najwięcej (nerwów) :) A przyjemność z grania w tibii też jest :P Np. jak pkowałem sobie innych to dla mnie to była przyjemność ;) Ale następnego dnia jego przyjaciel przyszedł i mnie pkował to już taki byłem nerwowy...a gdy mu zwiałem to ... no uczucie nie do opisania :D Jakbym ja sam uciekł ze śmiertelnej pułapki :P (MOże za mocno się wczuwałem :D ..) Wyobraź sobie moje wkur...zenie, że następnego dnia jak wychodziłem z safe zone (nie pamiętam jak się nazywała przestrzeń na której nie można bić :P) i szedłem po expić... przyszło 4 kolesi i zjechało mnie natychmiastowo... To wtedy ręce mi się trzęsły przez cały dzień... A tym bardziej, że straciłem sporo z eq... To ja mówię :D Może za bardzo się przejmowałem tą grą :D Ale i tak sądze, że ta gra jest jednąz najtrudniejszych gier i najbardziej nerwowych.

Dlatego wybrałem L2 :) Chociaż z chęcią bym pograł w Guilds Wars... Ale to muszę pierw kupić kartę graficzną a potem grę ;) Bo chcę na globalu grać :) A z kasą to tak pięknie mam. Tak btw :P

Offline Aver

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #72 dnia: Lipiec 13, 2006, 08:43:52 am »
Cytat: "Elune"
Ale i tak sądzę, że ta gra jest jedną z najtrudniejszych gier i najbardziej nerwowych.


Ja tam kiedyś próbowałem w to grać. Niestety nie przetrawiłem (a specjalnie grałem cały dzień, aby znaleźć coś, co mnie wciągnie) tej gry, gdyż się okazało, że ta gra jest kompletnie zacofana i nie pokazuje kompletnie niczego innowacyjnego, ciekawego, zajawkowego. Ot chodzimy i zabijamy, (Do tego kompletny brak dynamiki). Proszę tylko nie mówić że bluzgam tą grę przez grafikę bo do grafiki nic nie mam - samemu grałem przez rok w Arkadie - muda (tekstowa gra bez grafiki) i tak btw. było tam więcej dynamiki niż w Tibii. Ogólnie ta gra jest głównie dla młodziutkich graczy którzy dopiero zaczynają z przygodę z grami online i nie mają bladego pojęcia jak powinna wyglądać prawdziwa gra online ;).

Ja osobiście teraz czekam na Ragnaroka Online 2, abonament mnie zje, ale będzie warto.

Pozdrawiam,
Aver
 good general does not lead an army to destruction just because he knows it will follow.

The Tactica Imperium

Offline @

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #73 dnia: Lipiec 13, 2006, 11:37:36 am »
Wszystkie gry MMO , w których jedynym sposobem na wbicie się na kolejny level jest zabijanie potworków, i robienie TYLKO TEGO, to kaszana... toć ile można bić ratwormy? W MMORPG najfajniejsze jest to że questy robisz z innymi... i to daje prezyjemność z gry no i XP... a w tibi tedyny sposób na XP to bicie stworków... wiem nawet zdobylem 18 lvl...

Offline Sokol

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #74 dnia: Lipiec 19, 2006, 12:22:21 am »
Cytuj
a w tibi tedyny sposób na XP to bicie stworków... wiem nawet zdobylem 18 lvl...

ano bicie stforkuf jak w prawie wszystkich MMORPGach :)

Tibia jest ogolnie dla ludzi ktorzy nie maja nic do roboty w domu, ta gra to istny zlodziej czasu :) po 3 miesiacach grania w tibie mialem 96 lvl i przestalem grac bo stwierdzilem ze Tibia to cholernie nudna gra ;/ ciagle sie chodzi na te Dragony/Giant Spidery bije sie je wyciaga loota idzie sie go sprzedaje kupuje sie runy lecznicze naboje do kuszy i znowu sie idzie na te Dragi albo GSy potem znowu sprzedac loota i tak na okraglo ;/ Potem sie okazuje ze mamy jakas super mega postac ktora miala wykupionych 5 paccow, Potem stwierdzamy ze dosc z tibia czas na zycie wystawiamy postac na allegro i dostajemy za nia 200 zl, przy naszym wkladnie 400 zł na pacc + stracony czas na ta gre + nerwy.

Tibia ma 1 zalete: Jak sie umie dobrze grac to mozna dobrze zarobic robiac postacie ciagnac je do 50 lvl a potem sprzedawac za jakies 100-150 zł :) a przy tym ile wrazen.

Moim zdaniem w Tibie warto grac ale nalezy pamietac tez o naszym zyciu poniewaz znam wielu ludzi ktorzy po tym jak zaczeli grac w tibie poprostu odcieli sie od swiata.

To tyle moich bredni.
b]BzzT[/b]

 

anything