trawa

Autor Wątek: Tibia, najlepsza gra online...  (Przeczytany 57231 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hang Man

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 19, 2006, 02:10:30 pm »
Cytuj
po 3 miesiacach grania w tibie mialem 96 lvl i przestalem grac bo stwierdzilem ze Tibia to cholernie nudna gra ;/


 :shock: Z tego co wiem to się tam dobija do max 100 lvl. Niech nam żyje hipokryzja!  :badgrin:  ;)

A tak na marginesie: zauważyliście, że wiek największych obrońców Tibi (lub Tibii, cholera wie jak to się odmienia) oscyluje w przedziale 15-16 lat? Dlategop też po cichu przytakuję komentarzowi Zielonego!

Ogólnie od MMRPG uciekam jak od ognia, ale kto wie, może się w końcu na Lineage'a skuszę?
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Sokol

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 19, 2006, 02:46:10 pm »
Cytuj
Z tego co wiem to się tam dobija do max 100 lvl. Niech nam żyje hipokryzja!  

nie ma ograniczenia lvlu :) sa nawet ludzie ktorzy maja 260-270 lvl  :roll: ale po co  :shock:
Cytuj
zauważyliście, że wiek największych obrońców Tibi (lub Tibii, cholera wie jak to się odmienia) oscyluje w przedziale 15-16 lat? Dlategop też po cichu przytakuję komentarzowi Zielonego!

80% polakow grajacych w tibie sa w przedziale 14-16 lat :) zza granicy kogos ponizej 18 roku zycia nie spotkasz. (sa bardziej inteligentni)

spojrz na to http://www.tibia.com/community/?subtopic=character&name=Eternal+Oblivion

Name: Eternal Oblivion
Sex: male
Profession: Elite Knight
Level: 280
World: Amera
Residence: Edron
House: Central Circle 7 (Shop) (Edron) is paid until Jul 28 2006
Guild membership: Phantasm of the Deific Dissonance
Last login: Jul 10 2006, 18:35:15 CET
Comment: Face!

» www.tibiabr.com «
Account Status: Premium Account

A co do wypowiedzi Zielonego to zgadzam sie tylko mnie ciekawi gdzie on ten Sex w tibii widzi  8)
b]BzzT[/b]

Offline Matikx

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 19, 2006, 03:57:29 pm »
Cytat: "Lantow Anil"
ciężko jeśli chodzi o granie w tibię z mojego punktu widzenia : opowiem historię
typ zapłacił 90 zł za PaCa = premium acc
pograł miecha po czym ktoś powiedział że ma hacki i narra 2 miesiące blocka = 60zł w błoto

następna typ bił 2 dni po 12 godzin (nie umie zbyt dobrze grać)
nabił lvl później zabił go inny człowiek i typek stracił w lvle...
tracisz czas tylko grając w tą gre z mojego punktu widzenia... ale jak ktoś to lubi  :shock:

Taa kupił se pacc. pewnie nie spersonalizował konta=noob tak by wysłał reckover keya by dostał do domku list z nowymi accami -.- i nie ma 60 złotych straty.
 :badgrin:
Jeżeli go gracz zabił mniał powody ^^ Noobstwo itp, kradł może mu lota i mu walnoł z SD bo się [consored] owner tych itemow
Ja z 30 lvl na 31 lvl odrabiam w 3 godzinki na d lair(nie pytać się nooby z 8 lvl'em bo dedniecie i tak)


pierwszy post i bluzgi? no nie wiem... - C.
ram w tibie, ujebałem demona, mam kumpli z brazylii nie to co te  nooby z polski ktore mówią plz frii itans, jestem lubiany, byłem na zlocie w brazylii. Thx za pokazanie mi tej gry.

Offline Sokol

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 19, 2006, 04:06:29 pm »
Cytuj
Taa kupił se pacc. pewnie nie spersonalizował konta=noob tak by wysłał reckover keya by dostał do domku list z nowymi accami -.- i nie ma 60 złotych straty.
 
Jeżeli go gracz zabił mniał powody ^^ Noobstwo itp, kradł może mu lota i mu walnoł z SD bo się [consored] owner tych itemow
Ja z 30 lvl na 31 lvl odrabiam w 3 godzinki na d lair(nie pytać się nooby z 8 lvl'em bo dedniecie i tak)

1. nie kazdy odrazu wie jak zdobyc recovery keya  :oops:
2. a moze poprostu PKowal ?
3. To nie umiesz grac, w 3 godziny to sie odrabia z 50 na 51  :roll:

pozatym slow typu "w******" to mozesz uzywac w rozmowie z kolega na podworku a nie na publicznym forum  :!:

Cytuj
Gram w tibie, u******* demona, mam kumpli z brazylii nie to co te nooby z polski ktore mówią plz frii itans, jestem lubiany, byłem na zlocie w brazylii. Thx za pokazanie mi tej gry.

Kolejne niecenzuralne slowa. Ubiles demona tym 30 lvlem  :idea:  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:

p.s.
Jesli prwda jest to ze masz 26 lat to zastanawiam sie gdzie sie uczyles polskiego na ulicy ???? :oops: . Mam duze watpliwosci czy rozumiesz znaczenie slowa noob ale to inna sprawa.
b]BzzT[/b]

Offline fin

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 19, 2006, 04:14:52 pm »
Sa do tibi jakies czity?
Bo mam zamiar sobie pograc w to w wolnych chwilach ale przeciez nie bede tak jak plebs przez 10 godzin expil by zdobyc 5 lvli  :roll:
I nie chodzi mi o boty ktore gm'y wykrywaja bez trudu.

Offline Sokol

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 19, 2006, 04:18:31 pm »
Jak chcesz w wolnych  chwilach to proponuje prywatne serwery graczy :)
Wbijasz lvl o wiele szybciej niz na normalnej tibii i sa inne ciekawsze mapy :)
a co do czitow to sa takie typu Tibia Black Ice  ktora "pomaga" w grze czyli daje swiatlo sama robi runy lowi ryby itd.
Ale sa tez boty ktore same chodza i zabijaja potworki, aczkolwiek nie uzywalem nigdy takich poniewaz jakos nie czulem potrzeby :)

Liste OTS ( tak sie nazywaja prywatne serwery) masz na http://otservlist.org/
a tutaj masz programik do latwego wchodzenia na OTS i poradnik jak z niego korzystac http://skiter.tibia.org.pl/index.php?go=ip_changer
b]BzzT[/b]

Offline Matikx

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 19, 2006, 04:28:53 pm »
Cytat: "Sokol"
Cytuj
Taa kupił se pacc. pewnie nie spersonalizował konta=noob tak by wysłał reckover keya by dostał do domku list z nowymi accami -.- i nie ma 60 złotych straty.
 
Jeżeli go gracz zabił mniał powody ^^ Noobstwo itp, kradł może mu lota i mu walnoł z SD bo się wkurwił owner tych itemow
Ja z 30 lvl na 31 lvl odrabiam w 3 godzinki na d lair(nie pytać się nooby z 8 lvl'em bo dedniecie i tak)

1. nie kazdy odrazu wie jak zdobyc recovery keya  :oops:
2. a moze poprostu PKowal ?
3. To nie umiesz grac, w 3 godziny to sie odrabia z 50 na 51  :roll:

pozatym slow typu "wkurwił" to mozesz uzywac w rozmowie z kolega na podworku a nie na publicznym forum  :!:

Cytuj
Gram w tibie, ujebałem demona, mam kumpli z brazylii nie to co te nooby z polski ktore mówią plz frii itans, jestem lubiany, byłem na zlocie w brazylii. Thx za pokazanie mi tej gry.

Kolejne niecenzuralne slowa. Ubiles demona tym 30 lvlem  :idea:  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:

p.s.
Jesli prwda jest to ze masz 26 lat to zastanawiam sie gdzie sie uczyles polskiego na ulicy ???? :oops: . Mam duze watpliwosci czy rozumiesz znaczenie slowa noob ale to inna sprawa.

Troche mnie poniosło A tak to przykładowo podałem bo mam takiego frienda. Który gra od nowa
ram w tibie, ujebałem demona, mam kumpli z brazylii nie to co te  nooby z polski ktore mówią plz frii itans, jestem lubiany, byłem na zlocie w brazylii. Thx za pokazanie mi tej gry.

gość1

  • Gość
Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #82 dnia: Lipiec 19, 2006, 04:40:21 pm »
ostatni raz przypominam o jezyku. nasteponym razem za teksty, jakie pojawily sie powyzej poleca osty. jak chcecie dyskutowac to normalnie i  na poziomie.

prosze o autocenzure postow wyzej, bo nie chce mi sie drugi raz tego robic -> czas: jutro do 12.

Mtikx -> zmiana podpisu do godziny 12 jutro najpozniej

Offline Frey Ikari

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #83 dnia: Lipiec 19, 2006, 08:45:29 pm »
Cytuj
A tak na marginesie: zauważyliście, że wiek największych obrońców Tibi (lub Tibii, cholera wie jak to się odmienia) oscyluje w przedziale 15-16 lat? Dlategop też po cichu przytakuję komentarzowi Zielonego!

Cytuj
80% polakow grajacych w tibie sa w przedziale 14-16 lat  zza granicy kogos ponizej 18 roku zycia nie spotkasz. (sa bardziej inteligentni)

Ja mam 20 lat i w Tibię grałem, może i nie jestem jej wielkim obrońcą ale nic do fanow tej gry nie mam... Przestałem grać bo dla mnie ta gra zrobiła się za nudna z powodu zbyt wolnego rozwoju postaci.

Offline Sokol

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #84 dnia: Lipiec 19, 2006, 10:42:50 pm »
Cytuj
Ja mam 20 lat i w Tibię grałem, może i nie jestem jej wielkim obrońcą ale nic do fanow tej gry nie mam... Przestałem grać bo dla mnie ta gra zrobiła się za nudna z powodu zbyt wolnego rozwoju postaci.

wydaje mi sie, ze nikt z tutaj piszacych ludzi niema nic przeciwko fanom tej gry.  ;)
b]BzzT[/b]

Offline Frey Ikari

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #85 dnia: Lipiec 20, 2006, 08:08:25 pm »
Cytuj
wydaje mi sie, ze nikt z tutaj piszacych ludzi niema nic przeciwko fanom tej gry.

Czytając posty odniosłem całkiem odwrotne wrazenie... :?

Offline High Elf

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #86 dnia: Lipiec 20, 2006, 09:48:12 pm »
Dużo osób ma. Musisz tylko dokładniej przeczytać ten temat ;) no ale to chyba normalne, jak można doszukiwać grywalności w gierce, w której nabijasz sobie skille waląc po potworkach 4-5h dziennie...
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Sokol

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #87 dnia: Lipiec 20, 2006, 10:47:02 pm »
to samo ja moge powiedziec o ludziach ktorzy graja np w Counter Strike  AAA DEBILE !!!  :roll: bo przeciez to normalnie nie  ?? :?
b]BzzT[/b]

Offline Hang Man

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #88 dnia: Lipiec 20, 2006, 11:31:36 pm »
Cytuj
to samo ja moge powiedziec o ludziach ktorzy graja np w Counter Strike AAA DEBILE !!! Rolling Eyes bo przeciez to normalnie nie ??


Szanuj język, nikomu tutaj nie zaimponuesz tego typu wybrykami.

@Frey Ikari:

Co do Tibi: niestety, spójrzmy prawdzie w oczy: Znacząca większość graczy zalicza się do grona 14-16 latków. Zresztą gra tak naprawdę nie ma zbyt wiele do zaoferowania. Beznadziejna garfika (chociaż to nie jest tutaj najważniejsze) schematyczny sposób gry i (jak już wspomniałem) niedojrzałe środowisko graczy utworzyło obecny wizerunek Tibi: quasi role-playa dla mas.

Oczywiście są gusta i guściki, ale jeśli juz marnować czas na MMORPG, to naprawdę można wybrać lepiej.
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline krawat

Tibia, najlepsza gra online...
« Odpowiedź #89 dnia: Lipiec 20, 2006, 11:51:21 pm »
w real tibie grałem troche i zabawa zaczyna się dopiero od 30-40lvl z pacc-em. ceniłem tą gierkę za ludzi których poznałem, ale szerzące się (za przeproszeniem) chamstwo, lamerstwo, noobostwo, złodziejstwo i wiele wiele innych spowodowało że gierka na zawsze mi się odechciała. najlepszym wyjściem okazały się servery prywatne (ots)- szybki rozwój postaci, szybki respawn, dobre eq na starcie... czego chciec wiecej. oczywiscie to tylko pozory i "chwyt marketingowy, ponieważ po tygodniu czasu bylem najwyzszym lvl, orshabaale nie byly juz wyzwaniem, kasy miałem jak lodu zimą... pozatym duza część ots-ów nie jest 24h na dobe on-line co tez może zniechęcić graczy. I nie polecam serverów gdzie ciągle jest PvP enforced- praktycznie nie da sie pograć przez dłuższą chwilę w spokoju. Zapomniałbym, nie grajcie na servach z dostępem do manarune- 2-3 dni i gra robi sie juz nooodna, także odradzam.
(dla ciekawskich miałem 350lvl master sorc- wiecej się nie dało)
ZAPINAMY