Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy japońskie

Mangi

<< < (2/43) > >>

DevilRed:
heh mam tak jak Kurczak. koleją fascynację klimatami japońskimi. i też przez Usagiego i Ostatniego Samuraja(Kurczak nie jestes sam, też mi sie podobal :twisted: ).

Akira, GITS to klasyka i niesamowicie się to czyta :)
Eden 1 mam odłozone więc jutro(chyba) kupię
Gusnmith Cats - fajna seria, szybkie kobiety i piekne samochody, akcja, strzelaniny, pościgi, humor, dokładnie odwzorowane bronie i samochody. bardzo miło sie to czyta. wciaga
Alita- na razie bardzo niezobowiązujące, ale do poczytania "na luza" jest ok. i rzeczywiście ladne rysunki.

czekam na Hellsinga, Vampire Princess Miyu. no i zacząlem Evangeliona
a Blade of immortal miałem(a raczej mam nadal) okazję zobaczyć (dzieki Gilbaert :) ) i zapowiada się interesująco :twisted: blood is on the dancefloor ;)

Macias:
nie jestem wielkim fanem mang i zbyt wiele nie czytalem,ale uwielbiam NGE i exaxxiona

Inszy:
"Oh! My Goddess"
"Oh! My Goddess"
"Oh! My Goddess"
...i nic więcej od mangi nie trzeba ;)

SAD:

--- Cytat: "DevilRed" ---i też przez Usagiego i Ostatniego Samuraja(Kurczak nie jestes sam, też mi sie podobal  ).

--- Koniec cytatu ---
To jest nas trzech, a z moim bratem czterech.

Ja się od jakiegoś czasu przymierzam żeby spróbować co to jest manga. Nigdy czegoś takiego nie czytałem, nawet nie mogę powiedzieć czy nie lubię. Zastanawiam się nad Kenshinem i Blade of the Immortal. Powiedzcie co wiecie o tych seriach, może być nawet powtórka za Świata Komiksu, bo nie kupuję tego. Czytam Usagiego, więc można porównywać do tego.

Inszy:
Taka mała poprawka - Usagi to nie manga :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej