Autor Wątek: Mangi  (Przeczytany 96217 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Mangi
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 03, 2004, 10:15:06 pm »
A ktos cos wie o tym zapowiadanym GITS 1,5?

Warto to przeczytac?

I raczaj przed GITS2, czy po?
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline mykupyku

Mangi
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 04, 2004, 02:00:21 am »
Cytat: "xionc"
A ktos cos wie o tym zapowiadanym GITS 1,5?

Warto to przeczytac?

I raczaj przed GITS2, czy po?


a czy to nie było zapowiadane 1 kwietnia? :)
opyright by mykupyku

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Mangi
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 04, 2004, 08:49:51 am »
w srode na Wraku. :)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Sula

  • Gość
Mangi
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 04, 2004, 12:33:34 pm »
Syfon ,graves -> jak mi ,któryś zaspoileruje to nogi z dupy... :bite:  :)

i mam nadzieje ,że nie ocenzurują w końcu jest znaczek "komiks dla dorosłych" ,ale cii nie chce już nic więcej wiedzieć na temat przyszłych tomów.


Co do Gits 1,5 to było wiadomo ,że wyjdzie już od dawna w zasadzie od początku roku.
Na temat fabuły czytałem już dawno i dużo nie pamiętam także nie będe się wypowiadał ,pamiętam tylko ,że podobno bardziej do "jedynki" podbny i związany fabularnie niż do dwójki.

Offline An-Nah

Mangi
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 04, 2004, 06:32:01 pm »
Zdaje sie, ale glowy nie dam, ze GitS 1,5 to zbior krotszych historii o Sekcji 9 (Batou! Batou! Batou!). To moze oznaczac, ze bedzie lepszy niz dwojka - albo, ze bedzie to cos w rodzaju Stand Alone Compleks (GitS seria telewizyjna) - czyli w sumie takie nic...
Coz, puki co kombinuje skad wziasc drugi film kinowy czyli Innosence z napisami - ktorych jaknarazie (nawet angielskich!) nikt w polsce nie ma... ale samo Innocence zapowiada sie super, zwlaszcza dla takiego maniaka kinowego GitSa jak ja. No i jest Batou :D
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline Kurczaczek

Mangi
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 14, 2004, 12:24:48 pm »
Ktos ma broszure Egmontowa z tegomiesiaca? Jezeli tak, to czy moglby mnie poinformowac na kiedy planowany jest rzut mang?
...

Offline LOGAN

Mangi
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 14, 2004, 01:08:39 pm »
Ulotki Egmontu nie posiadam jednak w komikslandi powiedzieli że po 20.

Anonymous

  • Gość
Mangi
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 14, 2004, 07:50:19 pm »
rzut jest planowany na ten konwent mangowców w bydgoszczy (?), więc w sklepach powinien być po weekendzie

Offline An-Nah

Mangi
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 15, 2004, 08:32:12 am »
W Bydgoszczy, w Bydgoszczy, w takim dziwnym mieście gdzie... nevermind. Złe skojarzenia z innego forka...

Jakby się ktoś na ten konwent wybierał, to niech wpadnie na panel "Dlaczego nie lubimy yaoi" i mi potem powie, ile było ofiar w ludziach :twisted: Ja niestety nie moge jehac :(
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline Kurczaczek

Mangi
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 15, 2004, 07:22:28 pm »
No oki- pytanie do otaku ;) wszelakich- co to jest ranma 1/2? Bo tytul juz mi sie kiedys obil o uszy, ale nie wiem za bardzo jaki to ma klimat...
...

Offline graves

Mangi
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 15, 2004, 09:59:30 pm »
Cytat: "Kurczaczek"
No oki- pytanie do otaku ;) wszelakich- co to jest ranma 1/2? Bo tytul juz mi sie kiedys obil o uszy, ale nie wiem za bardzo jaki to ma klimat...

głupawy :roll:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline An-Nah

Mangi
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 16, 2004, 10:15:11 am »
Komedia oparta na pomysle: chlopak zmienia sie w dziewczyne (jego ojciec w pande, inny chlopak w swinke, jedna panienka w kota, ktostam w kaczke i dalej nie pamietam). Bardzo znany tytul, ale nie warto IMO. Miejscami zabawne, ale nic wiecej. Zadne wielkie dzielo to nie jest.

A "otaku" to obecnie obrazliwe slowo. No, chyba, ze masz do czynienia z K the One... bo to jedyny czlowiek zaslugujacy w Polsce na miano otaku.
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline Kurczaczek

Mangi
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 16, 2004, 10:50:17 am »
No tego otaku to tak właśnie z  ;) użyłem, co by nikogo nie urazić :D
...

Offline Kurczaczek

Mangi
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 16, 2004, 10:51:34 am »
OK, mam jeszcze pytanie- jak sie ma fabuła anime Hellsing do mangi, to samo z Gunsmith Cats.
...

Offline nori

Mangi
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 16, 2004, 01:03:59 pm »
anime Gunsmith Cats sklada sie z 3 odcinkow i jest to jedna zamknieta historia, ma sie to do mangi tak ze i tu i tu jest duzo akcji. nie pamietam by anime bylo powrtorka mangi.

Hellsing (12 bodajze odcinkow) - anime i maga sie dubluja (jak narazie mange znam tylko z jpf - wiec dotyczy to 2 pierwszych tomow.
co nalezy zauwazyc nieco sie uzupelniaja, pozatym w mandze wystepuja dodatki - ktorych brak w anime. ale jak jedno znasz to ogulnie wiesz co bedzie w drugim
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach