Autor Wątek: Multiplayer  (Przeczytany 156933 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wiśnia

Multiplayer
« dnia: Luty 18, 2004, 07:07:16 pm »
Temat ten jest poświęcony multiplayer. Możecie się tu pytać jak podłączyć do serwera, jak urochomić grę, jak dołączyć się do drużyni i o wszystko inne czego nie wiecie, z czym macie problemy. Liczę na wsparcie graczy obeznanych i doświadczonych. Tylko jednego nie wolno - umawiać się na gry, możecie to robić przez PW.
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline lopolik

Multiplayer
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 28, 2004, 04:30:34 pm »
Jedno pytanko: skoro tu można tylko pytać się o problemy z podłączeniem i nie wolno umawiać się na gry to w jaki magiczny sposób mam wykryć kto by ewentualnie chciał ze mną grać?? Bo chyba pisanie do losowo wybranych osób przez PW nie jest zbyt dobrym sposobem... :giggle: Może mnie jakiś geniusz uświadomić? Z góry dziękuję.

Offline wiśnia

Multiplayer
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 28, 2004, 08:33:56 pm »
Bardzo prosto. Dzięki obserwacji wypowiedzi innych forumowiczów. Nie trudno zauważyć czy dana osoba jest zaintresowana grą, jeżeli grzecznie spytasz o wspólną grę to nie powinna mieć ci tego za złe.
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline Deytonus

Multiplayer
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 25, 2004, 07:24:24 pm »
Ja mam problem z CoD - nie wiedzieć czemu, mój celownik zmienił się w czerwoną kropkę i taki pozostaje przez cały czas, nie pokazuje rozrzutu, nie rozszerza się itd. Jak to zmienić ?

Offline Dabi

Multiplayer
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 25, 2004, 10:24:55 pm »
Cytuj
a mam problem z CoD - nie wiedzieć czemu, mój celownik zmienił się w czerwoną kropkę i taki pozostaje przez cały czas, nie pokazuje rozrzutu, nie rozszerza się itd. Jak to zmienić ?


Po prostu podczas łaczenia z serwerem ściagnał się plik modyfikujący celownik w samej grze ( dzieje się tak podczas włączonej opcji allow download) Powinno to działać na niektórych serwerach tylko ( przynajmmniej tak było) Jeśli chcesz się go pozbyć to poszukaj w katalogu main pliczku  o nazwie zawierającej crosshair cośtam wywal. Powinno pomóc choć w sumie nie wiem po co to wywalać skoro czerwona kropka jest bardzo przydatna :)
Sam sie naszukałem w sieci czegoś takeiego kiedyś jak grałem w CoDa rekraacyjnie bo nijak mi celownik tego z ET nie przypominał :)
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest

Offline Osqar

Multiplayer
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 27, 2004, 07:00:48 pm »
A wiecie że w większości gier jest coś takiego jak OPTIONS? ;P
b]Beware the elves...[/b]

Offline Deytonus

Multiplayer
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 28, 2004, 06:44:27 am »
:lol:
 Aleś wymyślił Osqar .
 To ty myślisz, że ja z problemem to od razu na fora ? Opcje przewertowane ostro !
 Dabi = ja w ETku gram taką małą fioletową kropką, bo tam da się zmienić odpowiednio . A w CoDziaku to chce widzieć rozrzut, kiedy skończyć strzelać, aby naboje nie leciały w niebo .

Offline VALNIR

Multiplayer
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 02, 2005, 10:58:53 am »
Ja ponownie zapytam graczy ETka a jedną sprawę. Mam ET (patch 1.02), chcem na nim zainstalować dodatek etpro (3.0.1). Wypakowuje go do głównego folderu ET jednak dodatek nie działa. Wpisywałem komendy typu \set fs_etpro game, lecz nic to nie dało. Wcześniej działał mi, ale po zmianie system (nie odinstalowywalem ET) coś się skopało.
-----------------------------------------------------------------------
I jeszcze jedno pytanie w sprawie BNetu. Od kilku dni nie moge grac na nim. Chce zaczac rozgrywke a komputer wyswietla komumnikat, ze nie mam zadnych map. Odinstalowalem cala gierke i znowu to samo.

Offline Mikan

Multiplayer
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 19, 2005, 05:50:08 am »
Hmm... ja też mam problem z ET. Otoż, zainstalowałem grę, rozpakowałem patcha(v1.02) oraz zainstalowałem najnowzy DirectX. Jednak przy starcie ET (w tej konsoli na początku) pojawia mi się komunikat "VM_Create on UI failed". Co mam robić?
img]http://img.photobucket.com/albums/v479/nek2/caffavatar.gif[/img]
LETZ ROCK!

Offline Dr. Zoidberg

Multiplayer
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 19, 2005, 11:53:40 am »
Nie znam sie na ET, ale to jest blad engine'u Quake'a 3 =)

Sprobuj skopiowac plik ui_mp_x86.dll (musisz go poszukac) do katalogu main. Jak wtedy nie bedzie chodzic to zainstaluj nowszego patcha, a jak i to sie bedzie sypac, to reinstall gry.
topy wody pod kilem, ahoj!!!

Offline Bosak

Multiplayer
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 21, 2005, 03:01:49 pm »
mam pytanko.... czy kumpel który ma neostrade moze zemną pykać przez tcp/ip czy tylko przez internet....i czy w ogole może.... (czy nostrada ma globalne IP już wliczonew cene ?? :> bo ja mam wewnętrze ip tylko jestem w firmie która net zaklada wiec ja nie moge serwera zalożyć... ale czy jesli on zaloży bedziemy mogli grać np w KOZAKÓW europejskie boje :) czy STRONGHOLD 1 ??
ight with honor and die with honor !!

Offline Deytonus

Multiplayer
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 21, 2005, 08:48:46 pm »
Neo+ ma dynamiczne IP. Czyli zmienia się z każdym wejściem do neta (AFAIR). Trudno tu myśleć o postawieniu serwa  :p

Offline Lantow Anil

Multiplayer
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 25, 2005, 07:27:58 pm »
da się założyć.. tyle wiem, ale jak ? :)
wiem że trza coś z alt. serv DNS w alt. ustawieniach sieci i jakoś tam się da... raz już to robiłem na swoim NEO ale w zasadzie lepiej sie podłączać do innych którzy nie mają zmiennej na TCP/IP
HF
ecromancer can do you a pain even then when you are dead... so better keep silent when necromancer is near you.
                                -Brian Lumley Necroscope

Offline sonic

Soldat clan!
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 05, 2005, 05:38:35 pm »
kto gra w soldata? gracie jak długo?

załozyłem clan w soldacie dla naszych strategów!! zwie sie:

Emperor children

mamy nabór, więc jezeli żądzisz na serwerach ctf lub dm to pisz na gg!!

1883598
iedy będzie was atakował gumowy potwór...będe tam....gdy okradną starszą babcie...będe tam....gdy dziecko płacze ponieważ nie wymusiło na rodzicach kasy na nową gre...o tak...będe tam....

Offline Borysss

Multiplayer
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 03, 2005, 06:40:42 pm »
Hi.

To chyba bedzie odpowiedniejsze miejsce... ;)

Cytat: "HellCat"
Hi.

Nie wiem czy to dobre miejsce.. ale napisze tutaj.

Poszukuje pewnej gry. To znaczy, jak narazie nie wiem czy tego typu gra istenieje .. ale moze ktos pomoze.

Wiec o co mi chodzi? Chodzi mi o gre w stylu Metal Gear Solid ale po necie...
Nie musi to byc gra, czesto sa mody, zmieniajace calkowicie realia gry (a korzystajace tylko z ich silnika dla wlasnych potrzeb) i tez nie musi byc jakas wypas pod wzgledem grafiki (nie jest to dla mnie wazne ;] gram namietnie od 3 lat w D-Day Normandy [mod do Q2 dla tych co nie znaja :p] i jak wiadomo Q2 nie ma fajerwerkow ale DDay jest mega grywalne i to jest najwazniejsze). Liczy sie "motyw" i rozkminka, taka jak jest w MGS ...

Moze za duzo wymagam i takiej gierki nie ma .. ale moze ktos cos wie :)



Pzdr. :)
url=http://forum.zadtrolla.glt.pl]WSTĄP DO KARCZMY 'POD ZADEM TROLLA'[/url]