Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > PC

Multiplayer

(1/16) > >>

wiśnia:
Temat ten jest poświęcony multiplayer. Możecie się tu pytać jak podłączyć do serwera, jak urochomić grę, jak dołączyć się do drużyni i o wszystko inne czego nie wiecie, z czym macie problemy. Liczę na wsparcie graczy obeznanych i doświadczonych. Tylko jednego nie wolno - umawiać się na gry, możecie to robić przez PW.

lopolik:
Jedno pytanko: skoro tu można tylko pytać się o problemy z podłączeniem i nie wolno umawiać się na gry to w jaki magiczny sposób mam wykryć kto by ewentualnie chciał ze mną grać?? Bo chyba pisanie do losowo wybranych osób przez PW nie jest zbyt dobrym sposobem... :giggle: Może mnie jakiś geniusz uświadomić? Z góry dziękuję.

wiśnia:
Bardzo prosto. Dzięki obserwacji wypowiedzi innych forumowiczów. Nie trudno zauważyć czy dana osoba jest zaintresowana grą, jeżeli grzecznie spytasz o wspólną grę to nie powinna mieć ci tego za złe.

Deytonus:
Ja mam problem z CoD - nie wiedzieć czemu, mój celownik zmienił się w czerwoną kropkę i taki pozostaje przez cały czas, nie pokazuje rozrzutu, nie rozszerza się itd. Jak to zmienić ?

Dabi:

--- Cytuj ---a mam problem z CoD - nie wiedzieć czemu, mój celownik zmienił się w czerwoną kropkę i taki pozostaje przez cały czas, nie pokazuje rozrzutu, nie rozszerza się itd. Jak to zmienić ?
--- Koniec cytatu ---


Po prostu podczas łaczenia z serwerem ściagnał się plik modyfikujący celownik w samej grze ( dzieje się tak podczas włączonej opcji allow download) Powinno to działać na niektórych serwerach tylko ( przynajmmniej tak było) Jeśli chcesz się go pozbyć to poszukaj w katalogu main pliczku  o nazwie zawierającej crosshair cośtam wywal. Powinno pomóc choć w sumie nie wiem po co to wywalać skoro czerwona kropka jest bardzo przydatna :)
Sam sie naszukałem w sieci czegoś takeiego kiedyś jak grałem w CoDa rekraacyjnie bo nijak mi celownik tego z ET nie przypominał :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej