Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > PC

Multiplayer

<< < (2/16) > >>

Osqar:
A wiecie że w większości gier jest coś takiego jak OPTIONS? ;P

Deytonus:
:lol:
 Aleś wymyślił Osqar .
 To ty myślisz, że ja z problemem to od razu na fora ? Opcje przewertowane ostro !
 Dabi = ja w ETku gram taką małą fioletową kropką, bo tam da się zmienić odpowiednio . A w CoDziaku to chce widzieć rozrzut, kiedy skończyć strzelać, aby naboje nie leciały w niebo .

VALNIR:
Ja ponownie zapytam graczy ETka a jedną sprawę. Mam ET (patch 1.02), chcem na nim zainstalować dodatek etpro (3.0.1). Wypakowuje go do głównego folderu ET jednak dodatek nie działa. Wpisywałem komendy typu \set fs_etpro game, lecz nic to nie dało. Wcześniej działał mi, ale po zmianie system (nie odinstalowywalem ET) coś się skopało.
-----------------------------------------------------------------------
I jeszcze jedno pytanie w sprawie BNetu. Od kilku dni nie moge grac na nim. Chce zaczac rozgrywke a komputer wyswietla komumnikat, ze nie mam zadnych map. Odinstalowalem cala gierke i znowu to samo.

Mikan:
Hmm... ja też mam problem z ET. Otoż, zainstalowałem grę, rozpakowałem patcha(v1.02) oraz zainstalowałem najnowzy DirectX. Jednak przy starcie ET (w tej konsoli na początku) pojawia mi się komunikat "VM_Create on UI failed". Co mam robić?

Dr. Zoidberg:
Nie znam sie na ET, ale to jest blad engine'u Quake'a 3 =)

Sprobuj skopiowac plik ui_mp_x86.dll (musisz go poszukac) do katalogu main. Jak wtedy nie bedzie chodzic to zainstaluj nowszego patcha, a jak i to sie bedzie sypac, to reinstall gry.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej