trawa

Autor Wątek: Legenda Pięciu Kręgów  (Przeczytany 8409 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adam Waśkiewicz

Legenda Pięciu Kręgów
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 02, 2003, 06:40:28 pm »
Civac, Kaduceusz:

 Powiem krótko: nie podoba mi się ton, jaki zaczyna przybierać ta dyskusja. Jeszcze trochę w tym kierunku, a będę zmuszony zacząć kasować dalsze posty w tym stylu. Sugeruję odpocząc na jakiś czas od tematu, i zastanowić się poważnie co, i w jaki sposób chcecie powiedzieć sobie, czy innym forumowiczom. A dopiero wtedy, ewentualnie, kontynuować rozmowę w nieco bardziej życzliwym tonie.

 Pozdrawiam,
 Adam

 Roma locuta, causa finita.

Offline nadpiotr

Legenda Pięciu Kręgów
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 10, 2003, 11:20:37 pm »
HEHEHEHEHEHEHEHEHEH i o co wy się kłucicie?? L5K to świetny system osadzony w bardzo ciekawym świecie i nie ważne czy to japonia lol czy cokolwiek innego system ten ma klimat , super sie gra i to najważniejsze !!!!
ra sine viribus vana est

Offline Hex

Legenda Pięciu Kręgów
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 11, 2003, 01:47:35 pm »
Chłopcy o czym my tu w ogóle rozmawiamy ... Ja nie wiem ... szczerze młówiąć tak rozmowa była lekko bez sensu .. ale cóż, L5K jest trochę innym RPG ( tak jak np. ZC, ale prosze tego nie brać dosłownie) jest dobre bo się wyróżnia ... i chjodzi o zabawę , każdy gra jak lubi bo o to właśnie chodzi jeśłi ktoś nie lubi nie gra i koniec rozmowy ... :)
Bądź nadzwyczaj drobiazgowy, aż do sztywnej formalności. Bądź niezwykle tajemniczy, aż staniesz się niezgłębiony. W taki sposób możesz stać się panem losu swego przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny
"nie ważne kim jesteś, ale kim możesz się stać"

Offline asdf

Legenda Pięciu Kręgów
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 12, 2003, 03:46:22 pm »
sadze ze ten system jes ciekawy nowy i orginalny. barzdzo pomyslowy
he wall build from the  
bodies  of the enemy
will never lack building
material in times of war

Offline Nurgling

Odp: Legenda Pięciu Kręgów
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 25, 2009, 11:31:29 am »
Co do wschodu na Polconie:

Czwartek o 16 Prezentacja systemu L5K - moje dzieło :)

Piątek o 15 "Więcej Orientu!" - prowadzi Ćma

Piątek o 15 "Game Disgn", o 19 "Graj Twardo: porady Mistrza Gry znad krawędzi"

nasz "orientalny" hicior - John Wick :)

W sobotę o 17 larp - "Tajemnice są jak znamiona"

Cytuj
Zamknięte przed gośćmi dniem, w pełni żyjące jedynie nocą - Miasto Otwartej Dłoni to najbardziej zepsute miejsce w Cesarstwie. Wszystko, co zakazane honorowemu samurajowi, tu jest dozwolone: jak hazard, pijaństwo i rozwiązłość, a nawet palenie opium. Odwiedzający miasto goście ukrywają się za maskami, by nie stracić twarzy... Wszystko to pod okiem gościnnego Klanu Skorpiona. Są też jednak goście, którzy mają tu do załatwienia ważniejsze sprawy. Ci udają się prosto do zajazdu Tonącej Żaby, gdzie uzyskują swoisty azyl...

Bushi? Dyplomata? Gejsza? Heimin?

ZAPISY: http://webankieta.pl/ankiety/w1hptxka1vc4