trawa

Autor Wątek: Strefa Komiksu  (Przeczytany 373919 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Robert Zaręba

  • Gość
Strefa Komiksu
« Odpowiedź #195 dnia: Kwiecień 27, 2005, 06:54:29 pm »
turucorp napisał:
Cytuj
to mi Robert zarzuca plagiat

Nie zarzucam ci plagiatu.
Wyraźnie piszę, że wziąłeś pewien oklepany motyw pt: "jak coś z myśliwego staje się ofiarą" i go narysowałeś. Na swój sposób, ale nie dodając nic od siebie. Nie starając się tego w jakikolwiek sposób przetworzyć.
Nie oceniam cię, nie ganię, tylko stwierdzam pewien fakt, dodając jednocześnie, że takie jest moje zdanie. I nawet jakbyś stanął na głowie i zaklaskał uszami, to i tak tego nie zmienisz.
Cytuj
i w dodatku jajo z tej dyskusji wyszlo

Dyskusja chętnie.
Ale mowę pogrzebową niech sobie różnej maści flustraci zachowają na pogrzeb "MF". A póki co, niech nas pocałują w okładkę drugiego numeru "MF".

Offline turucorp

Strefa Komiksu
« Odpowiedź #196 dnia: Kwiecień 27, 2005, 07:35:59 pm »
Cytat: "Robert Zaręba"

turucorp napisał:
Cytuj
to mi Robert zarzuca plagiat

Nie zarzucam ci plagiatu.
Wyraźnie piszę, że wziąłeś pewien oklepany motyw pt: "jak coś z myśliwego staje się ofiarą" i go narysowałeś. Na swój sposób, ale nie dodając nic od siebie. Nie starając się tego w jakikolwiek sposób przetworzyć.
Nie oceniam cię, nie ganię, tylko stwierdzam pewien fakt, dodając jednocześnie, że takie jest moje zdanie. I nawet jakbyś stanął na głowie i zaklaskał uszami, to i tak tego nie zmienisz.


alez ja nie mam zamiaru zmieniac niczyjego zdania :roll:
po prostu nie spotkalem sie wczesniej z opowiescia o wampirach zerujacych na kempingach, wiec jesli dysponujesz infromacja o takowej to chetnie sie zapoznam.
a jesli taka opowiesc jest Twoim zdaniem niczym wiecej jak spolegliwym odtworzeniem ogranego motywu to, no coz, nic na to nie poradze, chociaz jak dla mnie to lepszy taki dobrze zagrany ograny motyw niz kopia udajaca cos orginalnego :roll:
Cytat: "Robert Zaręba"

Cytuj
i w dodatku jajo z tej dyskusji wyszlo

Dyskusja chętnie.
Ale mowę pogrzebową niech sobie różnej maści flustraci zachowają na pogrzeb "MF". A póki co, niech nas pocałują w okładkę drugiego numeru "MF".

ja tam MF zle nie zycze i dlatego tez chetnie dyskutuje na jego temat majac cicha nadzieje, ze moze, kiedys tam, w przyszlosci, wykluje sie w koncu cos konkretnego z tego magazynu.
a jesli chodzi o calowanie w ten pozbawiony subtelnosci obrazek inspirowany (mocno) obrazem Valeyo, to jak powiada pewien moj znajomy "na taka pieszczote to trzeba sobie zasluzyc"  :roll:

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Strefa Komiksu
« Odpowiedź #197 dnia: Kwiecień 27, 2005, 07:39:40 pm »
Byla kiedys taka powiesc 'Letni Dom Wampirow', na okladce bylo, ze to horror, ale to raczej taka sensacja byla...
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline turucorp

Strefa Komiksu
« Odpowiedź #198 dnia: Kwiecień 27, 2005, 07:49:38 pm »
Cytat: "xionc"
Byla kiedys taka powiesc 'Letni Dom Wampirow', na okladce bylo, ze to horror, ale to raczej taka sensacja byla...

buuu, a ja juz sie cieszylem, ze wymyslilem ogien ;)  (dzieki, poszukam)
BTW ciekawe, ze "Fasta" jakos nikt tak sie nie chce czepic (skoru juz rozmawiamy o braku tworczego przetwarzania :roll: ).

Robert Zaręba

  • Gość
Strefa Komiksu
« Odpowiedź #199 dnia: Kwiecień 27, 2005, 07:52:28 pm »
turucorp napisał:
Cytuj
ja tam MF zle nie zycze i dlatego tez chetnie dyskutuje na jego temat

Też Ci źle nie życzę.
Dlatego ten komiks tak mnie ruszył i w ogóle zabrałem głos. A ja bardzo rzadko odzywam się w tematach, które nie dotyczą bezpośrednio mnie lub "MF".
Cytuj
ze moze, kiedys tam, w przyszlosci, wykluje sie w koncu cos konkretnego z tego magazynu.

No, jeśli chodzi o komiks, to szanse są coraz mniejsze.
Od numeru piątego wylatuje z "MF" połowa komiksu.

Offline turucorp

Strefa Komiksu
« Odpowiedź #200 dnia: Kwiecień 27, 2005, 08:10:03 pm »
Cytat: "Robert Zaręba"

No, jeśli chodzi o komiks, to szanse są coraz mniejsze.
Od numeru piątego wylatuje z "MF" połowa komiksu.

nie ilosc sie liczy lecz jakosc, wiec mam cicha nadzieje, ze zrekompensujesz to poziomem.

Anonymous

  • Gość
Strefa Komiksu
« Odpowiedź #201 dnia: Kwiecień 27, 2005, 10:06:15 pm »
sfrustrowany zaręba próbuje odwracać uwagę od swojej gniotoprodukcji atakując gdzie wlezie i co wlezie. już nawet mureny nie oszczędził, bo jest pozbawiona jego scenariuszu.

polecam ci redaktorze zarębo wyjazd do włoch i poprawienie fresków w kaplicy sykstyńskiej. a co tam, jedź do jaskiń we francji i zacznij od pradziejów - popraw rysunki naskalne. jak skończysz to daj znać, coś do poprawienia jeszcze się znajdzie.

Robert Zaręba

  • Gość
Strefa Komiksu
« Odpowiedź #202 dnia: Kwiecień 28, 2005, 07:46:19 am »
turucorp napisał:
Cytuj
nie ilosc sie liczy lecz jakosc, wiec mam cicha nadzieje, ze zrekompensujesz to poziomem.

W najbliższych numerach będzie kontynuowany "MROK" i od czasu do czasu pójdzie jakiś shrot.
Ograniczenie objętości komiksu, to pierwszy etap zmian. Jeśli czytelnicy "MF" pozytynie na nie zareagują, komiks stopniowo całkowicie zniknie z "MF".
Oczywiście nie jest wykluczone, że w międzyczasie zniknie też samo "MF", ale to już zupełnie inna bajka.

timof, internet jest jedynym miejscem, gdzie możesz mnie próbować bezkarnie obrazić. Nie nadużywaj więc tej możliwości.
Nie będę odpowiadał na twoje posty dopóki moje odpowiedzi będą ciągle kasowane.

uprasza sie o spokoj obu panow
twoje odpowiedzi sa kasowane tak jak kazda obrazliwa wypowiedz pod czyimkolwiek adresem kogokolwiek
timof powyzej jest na granicy..
i moja uprzejma prosba: chcecie(chcesz) rozmawiac
o innych komsikach z MF nei zwiazanych rob to w innym temacie - to kupa roboty wywalanie tego teraz

Offline pookie

Strefa Komiksu
« Odpowiedź #203 dnia: Kwiecień 28, 2005, 01:48:28 pm »
 for Pookie

Robert Zaręba

  • Gość
Strefa Komiksu
« Odpowiedź #204 dnia: Kwiecień 28, 2005, 03:26:15 pm »
Pookie, jeśli chodzi ci o to, że zadeklarowaliśmy stałą obecność Ryszarda Dąbrowskiego w "MF", a teraz nie wymieniam jego nazwiska, to spokojnie.
Ograniczenie objętości komiksu w "MF" wcale nie oznacza, że rezygnujemy z niego ostatecznie.
W czwartym numerze "MF" komiksem "Kosmiczne odpady" zakończyliśmy prezentację materiałów mających wejść w skład pierwszego albumu "Gwiezdnych bezdroży". Oprócz tych czterech epizodów, w albumie znajdą się dwa dodatkowe epizody oraz kilka plansz zespalających wszystko w jedną całość. I właśnie nad tym będziemy z Ryszardem pracować w najbliższych miesiącach. Jeśli album się sprzeda, będziemy robić następny. Jeśli nie, zrobimy coś innego.

Robert Zaręba

  • Gość
Strefa Komiksu
« Odpowiedź #205 dnia: Maj 15, 2005, 11:44:22 am »
xionc napisał:
Cytuj
I nie byle kogo jest to imienia, tylko samego Metraka...

O, jaka miła niespodzianka.
Żyją jeszcze ludzie, którzy pamiętają, jak powinna wyglądać krytyka!

Anonymous

  • Gość
Strefa Komiksu
« Odpowiedź #206 dnia: Maj 15, 2005, 11:58:50 am »
Cytat: "Robert Zaręba"
xionc napisał:
Cytuj
I nie byle kogo jest to imienia, tylko samego Metraka...

O, jaka miła niespodzianka.
Żyją jeszcze ludzie, którzy pamiętają, jak powinna wyglądać krytyka!


przyznam ze nie rozumiem...........
to taka samokrytyka apropo recenzji pisanych przez wydawce?:).

Robert Zaręba

  • Gość
Strefa Komiksu
« Odpowiedź #207 dnia: Maj 15, 2005, 12:25:38 pm »
karolkonw napisał:
Cytuj
to taka samokrytyka apropo recenzji pisanych przez wydawce?

To ja nie rozumiem.
Nie piszę żadnych recenzji, więc nie może być mowy o samokrytyce.
Zresztą, już w czwartym numerze "MF", po głębokim namyśle, zmieniłem tytuł działu z "recenzji" na "prezentacje".
Myślę, że to zamyka temat.

Anonymous

  • Gość
Strefa Komiksu
« Odpowiedź #208 dnia: Maj 15, 2005, 12:55:39 pm »
Cytat: "Robert Zaręba"
karolkonw napisał:
Cytuj
to taka samokrytyka apropo recenzji pisanych przez wydawce?

To ja nie rozumiem.
Nie piszę żadnych recenzji, więc nie może być mowy o samokrytyce.
Zresztą, już w czwartym numerze "MF", po głębokim namyśle, zmieniłem tytuł działu z "recenzji" na "prezentacje".
Myślę, że to zamyka temat.


konczac offtop:

achtung zelig->recenzja-> autor wydawca komiksu:)

Robert Zaręba

  • Gość
Strefa Komiksu
« Odpowiedź #209 dnia: Maj 15, 2005, 04:51:08 pm »
karolkonw napisał:
Cytuj
achtung zelig->recenzja-> autor wydawca komiksu:)

Powtarzam, dla mnie jest to absolutnie bez znaczenia.
Dla innych nie, dlatego zmieniłem "recenzje" na "prezentacje" gdyż dość już mam jałowych sprzeczek i chcę dalej robić to co robię, czyli na swój sposób promować polski komiks.
Karolu, jeśli uważasz, że recenzja komiksu "ACHTUNG ZELIG" jest niepoprawna od strony merytorycznej, że autor pisze głupoty czy też dorabia piździe uszy, napisz list do redakcji a ja go opublikuję.

 

anything