Autor Wątek: Strefa Komiksu  (Przeczytany 375050 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KRL

  • Gość
Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #555 dnia: Luty 27, 2009, 10:09:45 am »
Hary Poter znowu ma rację. najważniejsza jest fabuła. gdybyśmy przysiedli i naprawdę napisali coś sensownego i ciekawego to myślę, że moglibyśmy za jakiś czas stać się prawdziwa konkurencją np. dla Szarloty Pawel albo Piotra Kowalskiego. wydaje mi się jednak, że przed nami jeszcze dłuuga droga. nie widzę wśród dzisiejszych młodych twórców, ludzi, którzy mieliby coś ciekawego do przekazania.
zastanówmy się wspólnie. jeżeli razem nad tym pomyślimy, może uda nam się poprawić kondycję naszego komiksu. piszcie do mnie na pw. albo do Harego Potera. zbierzemy wszystkie pomysły i obgadamy je na wsk.

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #556 dnia: Luty 27, 2009, 10:11:41 am »
moglibyśmy za jakiś czas stać się prawdziwa konkurencją np. dla Szarloty Pawel albo Piotra Kowalskiego.
:lol:
nie zagalopowałeś się za bardzo?

Offline lobsterandscrimp

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #557 dnia: Luty 27, 2009, 10:25:07 am »
To jest prawda co mowi Jastrzab! Madrosc czysta przemawia przez jego usta. Dla mnie to jest analogiczne do na przyklad seriali. Moim zdaniem powinno byc wiecej seriali w telewizji takich jak M jak Milosc (bracia Mroczkowie power!) czy Na dobre i na zle. A tutaj puszczaja mi w telewizji takich Simpsonow czy Family Guya, jak to jest narysowane w ogole! Obrzydlistwo i rzygac sie chce.
http://mujrushoffyblogasek.blogspot.com/ - moj słitaśny pamietniczek! | http://img441.imageshack.us/img441/9642/brkslsz6.jpg |||UWAGA, ZUBAŻAM DYSKUSJĘ

Offline kmh

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #558 dnia: Luty 27, 2009, 10:42:20 am »
Już wszystko Wam się pomieszało, zbiorowy sarkazm uprawialiście w innym temacie, tym o komiksie KRLa.

Zgadza sie. A o serialach - jest temat w Gildii Filmu - zapraszam.
graves
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2009, 10:48:57 am wysłana przez graves »
motyw drogi pl - jesteśmy tak świetni, że aż nie nosimy kapeluszy.

Offline bąbielek

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #559 dnia: Luty 27, 2009, 05:24:37 pm »
Błąd. To Szarlota Pawel może marzyć o nakładach takich, w jakich obecnie wydaje się Śledzia i KRLa. Naturalnie mówię o obecnie tworzonych komiksach. I nie jest to żadna ujma dla pani Szarloty. Po prostu kolejny raz słyszę ten durny tekst, będący echem Kopcia.

Klick me up, klick me down.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #560 dnia: Luty 27, 2009, 05:32:17 pm »
No ale czego to dowodzi? Naklady sa ciekawe dla ksiegarzy i hurtownikow. Mnie interesuje komiks.

Szarlota ma swoich czytlenikow i KRL ma swoich. Czasem tych samych, o co tu sie klocic?

Jest mnostwo cenionych autorow, ktorzy chyba nigdy nie narysowali nic realistycznego (Raczkowski, Butenko, Mleczko). Co z tego, jesli czytelnicy kupuja ich albumy? Ale czy to powod by krytykowac rysownikow, ktorzy opanowali trudny warsztat rysunku realistycznego?
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

KRL

  • Gość
Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #561 dnia: Luty 27, 2009, 06:26:50 pm »
ależ Hary Poter ma rację. znowu. mogę tylko pomarzyć o tym, że rodzę się 30 lat wcześniej gdzie drukują mnie za pana, moje, społeczeństwa pieniądze,w nakładzie 100 tys a na okładce piszą 360 tys. z czego 30 tys trafia od razu z drukarni do siaczkarni w składzie makulatury.
mogę tylko pomarzyć.

pani Szarlota też na pewno marzy o tamtych czasach.




Offline graves

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #562 dnia: Luty 27, 2009, 07:06:55 pm »
mogę tylko pomarzyć o tym, że rodzę się 30 lat wcześniej gdzie drukują mnie za pana, moje, społeczeństwa pieniądze,w nakładzie 100 tys a na okładce piszą 360 tys.
Oszukujesz się ;-) Raczkiewicz też tak myślał i nigdy albumu nie wydał (do czasu Mandry) :)
Musiałbyś jeszcze mieć znajomości i może do Partii należeć :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

KRL

  • Gość
Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #563 dnia: Luty 27, 2009, 07:14:10 pm »
to mogę sobie pomarzyć, że mogę marzyć. więc Poter się myli:)

Offline Harley_Porter

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #564 dnia: Luty 27, 2009, 07:26:08 pm »
Ależ drogi PRLu, chcieć znaczy móc. Stwórz komiksowy  hiciorek, pożycz troszkę kasiorki od bankowców i działaj, działaj... Fani padną na chude kolaniszcza i wykupią cały nakładzik. Przecież to Ty, sławny PRL, mistrz fabuły, geniusz techniki, sułtan kadrowania. W razie czego Twoje komiszcza zawsze będzie można w ramach promocji dodać do paczki kawy bezkofeinowej, Niech tusz będzie z Tobą! :badgrin:

KRL

  • Gość
Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #565 dnia: Luty 27, 2009, 07:30:36 pm »
no właśnie widzę, że kolega za dużo kofeinki ma w sobie.

Offline Harley_Porter

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #566 dnia: Luty 27, 2009, 07:44:14 pm »
Noo...Miewam w sobie kofeinkę (teraz jestem przy herbatce). Nie podoba się bezkofeinowa? W takim razie (raz kozie śmierć) niech będzie ryż (długoziarnisty)! :lol:

KRL

  • Gość
Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #567 dnia: Luty 27, 2009, 07:52:26 pm »
masz rację.

Offline ljc

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #568 dnia: Luty 27, 2009, 08:24:34 pm »
sułtan kadrowania mi się podoba!
tamtam!

Offline kmh

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #569 dnia: Luty 27, 2009, 08:43:03 pm »
sułtan kadrowania mi się podoba!

Ano, mi też, to jedyne co dobrego na razie padło od Harleya w tym temacie. Bo zarzutów względem KRLa nie czaję, chyba, że Porter nadal robi sobie jaja gdy inni już przestali.
motyw drogi pl - jesteśmy tak świetni, że aż nie nosimy kapeluszy.

 

anything