Autor Wątek: Strefa Komiksu  (Przeczytany 374103 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Odp: Daniel Grzeszkiewicz
« Odpowiedź #810 dnia: Luty 19, 2014, 08:34:18 pm »
Po prostu Krzychu trafił na okładkę, która Chochowskiemu tak średnio wyszło
Obok średnio to nawet nie leżało. Patrząc na to co pokazał w tym komiksie na MFK, to okładkę zrobił na odpi****l. Przecież u mnie w liceum w klasie to ze 4 osoby lepsze rzeczy rysowały w zeszycie na jakiejś nudnej lekcji. No, ale nie mój problem. Ja już wiem, że w środku są ładne plansze, więc jestem zainteresowany i okładka mnie nie zrazi.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #811 dnia: Luty 19, 2014, 08:42:37 pm »
Macieju, Ty jesteś mistrzem świata :)
Ja rozesłałem znacznie więcej "Mroku - Przebudzenia" i dostałem chyba dwie czy trzy recenzję.

Że co? Poważnie piszesz? To jakieś nieporozumienie według mnie. Zwykła uczciwość dla cudzej pracy i tego, że przekazał nam ten egzemplarz powinna być wystarczającym powodem do napisania recenzji bez względu na to czy komiks się podobał czy nie. Podali chociaż powody, dla których recenzji nie napisali? Jak ja - skromny bloger - jeszcze mało wiem;)
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Maciejaszek

  • Gość
Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #812 dnia: Luty 19, 2014, 08:46:52 pm »
Czasami to po prostu zapominalstwo albo brak bata nad dupą.
Na przykład ja dostałem od Roberta Exodus do recenzji i od miesięcy pamiętam, że obiecałem coś napisać
i tylko mi głupio.

BTW: odnośnie fontów, to Arek Hinc puścił w świat dwa swojej roboty (trzmiela i dzikiego dzikusa):
http://szuuu.arekhinc.pl/category/font/
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2014, 08:50:10 pm wysłana przez Maciejaszek »

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #813 dnia: Luty 19, 2014, 08:55:17 pm »
Czasami to po prostu zapominalstwo albo brak bata nad dupą.
Na przykład ja dostałem od Roberta Exodus do recenzji i od miesięcy pamiętam, że obiecałem coś napisać
i tylko mi głupio.

Ok może się zdarzyć raz zapomnieć, czy napisać po np miesiącu (ja staram się w przeciągu tygodnia góra dwóch mieć zrobione, chyba, że tytuł jest wyjątkowo długi i potrzebuje więcej czasu na przeczytanie) ale nie wierzę, że ponad 30 osób nagle zapomniało. No chyba, że dostają codziennie przesyłke z komiksami do recenzji to ok może jest jakieś usprawiedliwienie.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Maciejaszek

  • Gość
Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #814 dnia: Luty 19, 2014, 09:05:27 pm »
Ja to rozumiem, więc jeśli chodzi o mój komiks to bez żenady przypominam się aż do skutku.
Robię listę i weryfikuję.

Offline Strefa Komiksu

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #815 dnia: Luty 19, 2014, 09:10:26 pm »
Cytuj
Ok może się zdarzyć raz zapomnieć, czy napisać po np miesiącu (ja staram się w przeciągu tygodnia góra dwóch mieć zrobione, chyba, że tytuł jest wyjątkowo długi i potrzebuje więcej czasu na przeczytanie) ale nie wierzę, że ponad 30 osób nagle zapomniało. No chyba, że dostają codziennie przesyłke z komiksami do recenzji to ok może jest jakieś usprawiedliwienie.
A jakie to ma teraz znaczenie?
Obecnie wysyłam trzy komiksy i mam trzy recenzje. I jest o'k.

Offline Strefa Komiksu

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #816 dnia: Luty 19, 2014, 09:16:53 pm »
Czy ma ktoś może jakieś namiary na Tomasza Pawlaka lub Macieja Łosia?
Wcięło mi skrzynkę pocztową, niestety :(
Jeśli sami autorzy zaglądają na forum, proszę o kontakt.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #817 dnia: Luty 19, 2014, 09:23:39 pm »
A jakie to ma teraz znaczenie?
Obecnie wysyłam trzy komiksy i mam trzy recenzje. I jest o'k.

W sumie żadne, tak z ciekawości tylko zapytałem.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Nawimar

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #818 dnia: Luty 19, 2014, 09:27:51 pm »
Maciejaszek nie musiał mnie ponaglać z tej prostej przyczyny, że egzemplarz recenzencki otrzymałem nie od niego, a od Roberta Zaręby. Zresztą bez jakiejkolwiek sugestii o konieczności zrecenzowania (komiks załapał się przy okazji innej przesyłki).
 
Co do obu tomów "Mroku" to sam biję się w piersi za niedopatrzenie, bo wciąż czekają na zrecenzowanie (podobnie jak "Antologia Komiksu Polskiego"). Być może teraz nie ma to już znaczenia, ale niebawem zostaną opisane.

Maciejaszek

  • Gość
Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #819 dnia: Luty 19, 2014, 09:37:24 pm »
Maciejaszek nie musiał mnie ponaglać z tej prostej przyczyny, że egzemplarz recenzencki otrzymałem nie od niego, a od Roberta Zaręby. Zresztą bez jakiejkolwiek sugestii o konieczności zrecenzowania (komiks załapał się przy okazji innej przesyłki).
To bardzo dobrze. Aż sobie sprawdziłem, bo pamiętam że dałem egzemplarz recenzencki (i konkursowy) Motylowi. A tu taki zonk, że reckę na Paradoxie popełnił Kuba Koisz (http://www.paradoks.net.pl/read/14965), zaś Twoja była w KaZecie. Ach, te rotacje w komiksowie...

Offline Strefa Komiksu

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #820 dnia: Luty 19, 2014, 09:41:14 pm »
Cytuj
Co do obu tomów "Mroku" to sam biję się w piersi za niedopatrzenie, bo wciąż czekają na zrecenzowanie
Poczekaj do jesieni, to od razu zrecenzujesz całą ukończoną serię :biggrin:

Offline Nawimar

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #821 dnia: Luty 19, 2014, 09:50:58 pm »
Strefa Komiksu: "Poczekaj do jesieni, to od razu zrecenzujesz całą ukończoną serię"
 
Byłoby mi bardzo miło :) Postaram się jednak namówić do zrecenzowania tych komiksów osobę moim zdaniem znacznie lepiej piszącą niż ja. Natomiast na pewno nie odpuszczę sobie "Antologii..." w której swój udział miał pan Jeremiasz, najemny "bibliotekarz". Przyznam, że to jedna z moich ulubionych postaci rodzimego komiksu.

Maciejaszek

  • Gość
Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #822 dnia: Luty 19, 2014, 09:54:05 pm »
Niezła antologia to była. Pamiętam, że zrecenzowałem ją pięć lat temu.
http://maciejpalka.blogspot.com/2009/02/pozne-syny-rzecz-o-antologiach-ze.html

Offline Strefa Komiksu

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #823 dnia: Luty 19, 2014, 10:01:46 pm »
Żeby nie było, że się żalę, że tylko ja jestem taki biedny, to ProArte pierwszej części "Biocosmosis" rozesłali nie mnie niż ja "Mroku" i też dostali porównywalną ilość recenzji.
Komiks środka nie ma lekko :biggrin:

Maciejaszek

  • Gość
Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #824 dnia: Luty 19, 2014, 10:10:42 pm »
Ja zauważyłem, że część wydawców ma takie podejście: wysyłają, jeśli recka się nie pojawi to nie wysyłają nic więcej (Aleja miała tak bodaj z mangami).
Obecnie wychodzi tyle komiksów, że serwisy i tak nie wyrabiają.