trawa

Autor Wątek: Strefa Komiksu  (Przeczytany 369256 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #870 dnia: Kwiecień 01, 2014, 06:10:59 pm »
Nie wiem do czego pijesz. Generalnie nawet nie napisałeś co ci się w niej nie podoba? Ja uważam np., że okładka jest naprawdę dobra i zachęca do zakupu. Nie mówiąc, że pasuje do tematyki numeru. Poza tym fajnie jest zobaczyć jak inni widzą polskich herosów. Dla mnie na plus.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Strefa Komiksu

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #871 dnia: Kwiecień 01, 2014, 06:36:17 pm »



Cytuj
Nooo brawo Panowie, brawo!   Jeżeli tak ma wyglądać dalsza zawartość to biję brawa. Moim subiektywnym zdaniem jest to jawna antyreklama dla wydawnictwa. Według kanonu superhero takie rysowanki drukowane są w dziale "listy od czytelników". A tu proszę, okładka   Przestałem się dziwić, że rysownicy komiksów pracują na zmywaku w Anglii. Lub rysują za granicą. No chyba, że ta pozycja przeznaczona jest dla gawiedzi z przedszkola.
W takim układzie zwracam honor autorom


No ale jak to?
Skoro kolejne reinkarnacje Pokemonów sprzedają się znacznie lepiej niż realistycznie narysowane komiksy środka, to my tylko staramy się dostosować do tych trendów. A tu zaraz krytyka!
Twoja reakcja przypomina mi dowcip o Jaruzelskim.
Otóż wezwał kiedyś Jaruzelski rabina i pyta:
-  Rabinie, powiedz mi, dlaczego ludzie mnie nienawidzą, a jednocześnie tak kochają Jezusa?
- Bo widzisz - odpowiedział rabin - Jezus czynił cuda. Naucz się chodzić po wodzie, to i ciebie pokochają.
Jaruzelski zatrudnił więc największych naukowców i po pewnym czasie wyszedł na przechadzkę po Wiśle. Świadkiem jego niezwykłego wyczynu było dwóch rybaków. Jeden patrzy na niego krytycznie i zwraca się do drugiego
- Patrz, k**wa, nawet się pływać nie nauczył...

Offline peta18

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #872 dnia: Kwiecień 01, 2014, 06:56:38 pm »
Okladka bardzo fajna, brawa dla autorow!
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Strefa Komiksu

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #873 dnia: Kwiecień 01, 2014, 07:13:20 pm »
Takie słowa, to miód na nasze uszy :D

Offline maximumcarnage

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #874 dnia: Kwiecień 01, 2014, 07:29:36 pm »
Okładka fajna. Mnie najbardziej cieszą jednak "Komiksy na NIE". Na taki zbiorek czekałem.

Offline Strefa Komiksu

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #875 dnia: Kwiecień 01, 2014, 07:33:28 pm »
A po wakacjach drugi tom! Ale na razie cicho sza...

Offline Strefa Komiksu

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #876 dnia: Kwiecień 02, 2014, 06:41:39 am »

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #877 dnia: Kwiecień 02, 2014, 07:09:37 am »
Niewielu dało się nabrać, ale jednak :biggrin:
http://strefakomiksu.blogspot.com/2014/04/okadka-strefy-komiksu-superhero.html

Prima aprilis 30 marca? dziwne....

cóż. Poprzednia okładka lepsza. Już kiedyś pisałem Tomkowi, że powinien się skupić na cartoonie, bo on wychodzi mu znacznie lepiej.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2014, 07:13:35 am wysłana przez Ystad »
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline peta18

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #878 dnia: Kwiecień 02, 2014, 07:10:07 am »
Tamta "okladka" bardziej mi sie podoba. Ta prawdziwa jest taka oczywista.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #879 dnia: Kwiecień 02, 2014, 08:47:48 am »
Ja również jestem zdecydowanie za pierwszą wersją okładki. Myślę, że warto jeszcze to przemyśleć i z żartu zrobić jednak główną opcję :)

A primaa aprilisowy żart w marcu... słabo.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Strefa Komiksu

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #880 dnia: Kwiecień 02, 2014, 12:18:34 pm »
Cytuj
Prima aprilis 30 marca? dziwne....
Informacje o "Strefie" zazwyczaj docierają do ludzi z pewnym opóźnieniem, więc wziąłem małą poprawkę. Wiesz, jak strzelasz do celu, też zazwyczaj nie mierzysz w sam cel :biggrin:


Co do okładki: lepsza nie lepsza, liczą się pryncypia :biggrin:


Cytuj
Myślę, że warto jeszcze to przemyśleć i z żartu zrobić jednak główną opcję


Niestety, okładka od przeszło tygodnia leży wydrukowana w magazynie. :wink:

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #881 dnia: Kwiecień 02, 2014, 12:28:32 pm »
Informacje o "Strefie" zazwyczaj docierają do ludzi z pewnym opóźnieniem, więc wziąłem małą poprawkę. Wiesz, jak strzelasz do celu, też zazwyczaj nie mierzysz w sam cel :biggrin:

news na Alei był 30 marca... ale masz rację, pewnie dotarł do ludzi z dwudniowym opóźnieniem.


Dla mnie jako wrzucającego tego newsa (na Aleję) i sporo newsów ostatnio dotyczących Strefy Komiksu to jednoznacznie świadczy, że faktycznie najlepiej wstrzymać się z informowaniem potencjalnych czytelników, czy uczestników numeru jakiś tydzień czasu, bo może redakcja wymyśli sobie, że w (bodajże) czerwcu też jest jakieś święto, w którym można podać nieprawdziwą informację.

Albo powinienem za każdym razem pisać wytłumaczenie, że redakcja zrobiła sobie Prima Aprilis dwa dni wcześniej niż cała reszta świata etc.

Przyznam, że jestem mocno zdziwiony takim zachowanie. 1 kwietnia, to 1 kwietnia. To nie jest ruchome "święto".
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2014, 12:39:11 pm wysłana przez Ystad »
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Strefa Komiksu

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #882 dnia: Kwiecień 02, 2014, 01:13:10 pm »
Oj tam, oj tam. Robisz z igły widły.

Ponadto to nie do końca kawał, w sumie zarówno pierwszy jak i drugi projekt jest na okładce, chociaż rzeczywiście, na ważniejszym miejscu jest druga okładka.
Zresztą obie były na swoich miejscach już wydrukowane na papierze, zanim żart przyszedł mi do głowy.


Ale skoro dalej się upierasz, to o'k. Był to zwykły żart. Nie primaaprilisowy. :D

Offline Strefa Komiksu

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #883 dnia: Kwiecień 02, 2014, 01:43:36 pm »
Zamiast się chandryczyć rzućcie lepiej okiem na okładkę następnego komiksu ze "Strefy Komiksu".


http://strefakomiksu.blogspot.com/2014/04/kwiecien-mia-byc-w-strefie-komiksu.html


Offline peta18

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #884 dnia: Kwiecień 02, 2014, 02:05:18 pm »
Ladne szorty :) tez chce takie :)
Buk, Hodor i Dziczyzna

 

anything