Autor Wątek: Strefa Komiksu  (Przeczytany 369220 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jaszcząb

Strefa Komiksu
« dnia: Luty 19, 2004, 02:29:50 pm »
Zakładam bo się kurka zdenerwowałem. Czy ktoś to widział? Czy ktoś to kupił? Może tylko do Stolnicy nie dotarło? Od kilku dni jak dureń pytam w każdym napotkanym kiosku i empajku. Jak już się pojawi to będziemy tu mogli wypowiedzieć się na temat tego tajemniczego magazynu, który miał być w kioskach od piątku 13-ego :?

Anonymous

  • Gość
Strefa Komiksu
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 19, 2004, 05:05:54 pm »
dziś znalazł się w wawie, będę miał go za godzinę

Offline Jaszcząb

Strefa Komiksu
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 20, 2004, 06:39:55 am »
no ta ja biegnę dziś do kiosku. jak kupicie piszcie co sądzicie o komiksach z Magazynu.

Offline graves

Strefa Komiksu
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 20, 2004, 08:51:55 am »
Mam go od przedwczoraj, ale nie zdążyłem jeszcze przeczytać.
Duuużo komiksów. Jak przeczytam, to się wypowiem.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Anonymous

  • Gość
Strefa Komiksu
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 20, 2004, 10:47:56 am »
Komiksy już przeczytałem.
Papier faktycznie nie najlepszy, choć w komiksach na wyższym poziomie - co nie znaczy dobrym.
Exodus - nie wiem co powiedzieć. Narazie konkretnie nie można się wypowiedzieć, akcja powoli się rozwija, niewiele wiemy jak narazie. Zalatuje trochę Ósmą czarą i Światem kropli.
Poszukiwacz - fajnie narysowany.
Fantazella - wersja s-f Likwidatora, nudne i sztampowe.
Krąg - calkiem ciekawy szort, rysunek również niezły.
Pomidorowa, Narkoza, Co by było gdyby, Dlaczego dorośli nie marzą? - w porzo rysunkowo, scenariuszowo wystarczająco na szort.
Tesktów jeszcze nie czytałem.
Nabyć można w kioskach Ruchu, czy w innych miejscach nie wiem.

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
Strefa Komiksu
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 20, 2004, 07:50:06 pm »
a u nas (czyli na Ślonsku :twisted: ) chyba ukrywają ten magazyn przed wrotkowcami bo go nie widać... reszta gangu moze potwierdzić ;)
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline Fenrir

Strefa Komiksu
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 20, 2004, 08:38:32 pm »
ja jeszcze nie widzialem, ale to pewnie dlatego ze u mnie w miescie gazet nie znaja   :twisted:

Gilbaert

  • Gość
Strefa Komiksu
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 20, 2004, 09:15:10 pm »
Cytat: "DevilRed"
a u nas (czyli na Ślonsku :twisted: ) chyba ukrywają ten magazyn przed wrotkowcami bo go nie widać... reszta gangu moze potwierdzić ;)


reszta gangu potwierdza :)
Pzdr

Offline Nyala

Strefa Komiksu
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 21, 2004, 06:58:40 pm »
Dziś chciałam kupić. W traffic'u był ostatni, wymiętolony egzemplarz. W Empiku - nie znalazłam. Czekam do poniedziałku, aż mi kiosk Ruchu pod domem uruchomią...  ;)
ien, vien, chez moi
Voyageur...

Offline Jaszcząb

Strefa Komiksu
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 22, 2004, 07:02:37 am »
Timof napisz mi gdzie dokładnie kupiłeś to cudo bo ja już całą Wolę obiegłem i nic. Czuję się jak za dawnych lat, kiedy pytałem w kioskach:"są jakieś nowe komiksy?"

Anonymous

  • Gość
Strefa Komiksu
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 22, 2004, 09:32:42 am »
Cytat: "Tenaka Kan"
Timof napisz mi gdzie dokładnie kupiłeś to cudo bo ja już całą Wolę obiegłem i nic. Czuję się jak za dawnych lat, kiedy pytałem w kioskach:"są jakieś nowe komiksy?"


Podaje za swoją kobietą: Na Kruczej przy samym Centrum Informacji Europejskiej, czyli w odcinku między Żurawią, a Marszałkowską (tam jest tylko jeden kiosk). Był nawet na wystawie.

Offline Jaszcząb

Strefa Komiksu
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 22, 2004, 10:23:41 am »
Dzięki. Oznacza to, że trzeba szukać w centrum. Jutro pędem nabędę.
A jak wypadł wg was komiks Zygmunta Similaka? Jestem ciekaw bo swego czasu(dawno temu) kiedy zająłem się wymyślaniem żartów rysunkowych wysłałem do tego pana list z prośbą o udzielenie kilku wskazówek. Wspomniałem w nim, że jestem fanem komiksu. Dostałem odpowiedź z załączonym komiksem, który był całkiem dobrą robotą i dziwiłem się, że pan Similak nic do tej pory nie opublikował. No i teraz jest. Zamieśćcie swoje opinie.

Offline Jaszcząb

Strefa Komiksu
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 24, 2004, 04:49:24 pm »
nabyłem dokładnie w kiosku, o którym napisałeś, Timof(dziękóweczka). Poszukiwacz Similaka, to właśnie komiks, który otrzymałem do tego pana lata temu. Moim zdaniem bardzo dobrze narysowany. Narkoza podobała mi się już dużo mniej. Exodus nie podszedł mi zupełnie rysunkowo. Fabuła rozwija się. Opisy w ramkach bardzo literackie, ale podoba mi się. Fantazella dla mnie jest OK, bo lubię twórczość pana Rycha a to jest bardzo w jego stylu. rysunkowo jednak najbradziej podobał mi się Krąg, pomysł również ciekawy.
Najgorszy jest kurka ten papier, ale fajnie, że się pisemko pojawiło.

Offline Kurczaczek

Strefa Komiksu
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 24, 2004, 05:08:35 pm »
Kurna, a w Poznaniu to g* jest nie do kupienia. We wszystkich kioskach, w ktorych pytalek (duuużo) patrza na mnie jak na UFO i pytaja czy chcialem Nowa Fantastyke, tylko w jednym koles powiedzial, ze mial, ale tylko jeden numer i poszlo.
 :wall:
 :|
...

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
Strefa Komiksu
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 26, 2004, 12:02:09 pm »
w Chorzowie w kiosku na Rynku widziałem na witrynie. ale qrna nie miałem kasy z sobą. :wall:  :x  jak wracałem to już zamnkiety był. :wall:   może dziś... a może w Katowicach gdzieś się już pojawił? :?
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"