Autor Wątek: Strefa Komiksu  (Przeczytany 375104 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

N.N.

  • Gość
Strefa Komiksu
« Odpowiedź #135 dnia: Kwiecień 05, 2005, 08:26:40 am »
Cytat: "Robert Zaręba"

"Ja pie***lę!" - jak napisałeś na innym forum.


Zgodnie z prawem autorskim powinieneś podać stosowny link.

Offline Gierczak

Strefa Komiksu
« Odpowiedź #136 dnia: Kwiecień 08, 2005, 08:19:48 pm »
PLAGIAT - kradzież literacka, artystyczna, naukowa, przywłaszczenie cudzego utworu, pomysłu twórczego; dosłowne zapożyczenia z cudzych
dzieł podane jako orginalne i własne.
Piszę to zwłaszcza dla N.N, który zapewne nie zna definicji słowa PLAGIAT

COLLAGE -plastyczna kompozycja artystyczna z fragnentów różnych przedmiotów (druki, fotografie itp.) i kawałków tworzyw (papier, piasek, żwir, słoma, tekstylia itp.) naklejanych na płótnie albo innym podłożu łączonych często z rysunkiem albo malarstwem.
To natomiast jest zwłaszcza dla N.N oraz Turucorp'a ktorzy jak odniosłem wrażenie nie znają definicji słowa COLLAGE.

Offline Gierczak

Strefa Komiksu
« Odpowiedź #137 dnia: Kwiecień 08, 2005, 08:23:52 pm »
Szanowny Śledziu!
Nie jesteś moim autorytetem jako rysownik. Moja mentalność jest moją prywatną sprawą. Wpadłem na taki pomysł bo tak mi się podobało. Nie interesuje mnie co byś zrobił na moim miejscu.

Offline Gierczak

Strefa Komiksu
« Odpowiedź #138 dnia: Kwiecień 08, 2005, 08:30:53 pm »
Cytat: "littleninja"
ttaa bez lizania dupostwa przytaknę se śledziowi bo akuratnie chłopak w sedno trafił

że tak powiem tez tam od czasu do czasu skrobnę cosik więc mniej więcej wiem o czym mówię....rysowanie lub wykorzystywanie czegokolwiek obcego(znaczy nieswojego) na poczaątku zajeżdża że tak się delikatnie wypowiem żenadą ... dla ścisłości mówię o publikacji oczywiście a nie o rysowaniu do szuflady...a zabiegi wykorzystujące prace panów bardziej znnaniejszych i nie ważne czy jest pozwolenie na to czy nie, można zostawić sobie na później

poz

Ty, Littleninja, zostań moim ku**a menago. Wtedy będziesz mi wkręcał co i w którym momencie mojej oszałamiającej kariery mam robić.
Z poważaniem Paweł Gierczak.

Anonymous

  • Gość
Strefa Komiksu
« Odpowiedź #139 dnia: Kwiecień 08, 2005, 08:30:56 pm »
Cytat: "Gierczak"
Szanowny Śledziu!
Nie jesteś moim autorytetem jako rysownik. Moja mentalność jest moją prywatną sprawą. Wpadłem na taki pomysł bo tak mi się podobało. Nie interesuje mnie co byś zrobił na moim miejscu.


jak ja to lubie
to lubie:)

taka refleksja mnie naszla
internet to straszna szmata
nawet najgorsza kupa choc na 5 minut mzoe stac sie
"wydarzeniem"

kilka postow wczesniej mowilem: po cholere ?
nei lepiej o dobrych i ciekawych POLSKICH  komiskach pogadac?

Anonymous

  • Gość
Strefa Komiksu
« Odpowiedź #140 dnia: Kwiecień 08, 2005, 08:42:55 pm »
skoro sam autorro przybył to go spytam:
po co taką kupkę stworzyłeś? cel, sens jakiś jest? czy ćwiczenie warsztatowe, które red. zarebiacz wyrąbał z szuflady?
wczoraj to czytnąłem i papka to bezsensowna jest całkowicie.

ps. "gratuluję inaczej" albumu, którego ani czytać ani oglądać się nie da. tym albumem wraz z wielkim red. zarębą dowodzicie swojego obeznania w sztuce i wspaniałego gustu :badgrin: po prostu wyżyny, na które mi laikowi wspinać się nie wypada :roll:

Robert Zaręba

  • Gość
Strefa Komiksu
« Odpowiedź #141 dnia: Kwiecień 08, 2005, 09:15:33 pm »
timof napisał:
Cytuj
które red. zarebiacz wyrąbał z szuflady

Abstrahuj od mojej osoby, bo ja zarówno w "Magazynie Fantastycznym" jak i na tym forum obszernie i wyczerpująco uzasadniłem swoją decyzję.
No, chyba, że ponownie usiłujesz mnie obrazić.
karolkonw napisał:
Cytuj
nei lepiej o dobrych i ciekawych POLSKICH komiskach pogadac?

A kto ci broni?
Wejdź na odpowiedni temat i dyskutuj sobie do woli!
Tu rozmawiamy o komiksie z MF.
Cytuj
POLSKICH

Coś sugerujesz?

Offline Blekit

Strefa Komiksu
« Odpowiedź #142 dnia: Kwiecień 08, 2005, 09:34:38 pm »
ja tego nie rozumiem
jak sie komuś nie podoba, to niech nie czyta
ponazekaliscie i ok, narzekajcie sobie - wasza opinia to wasza opinia, ale to juz jest zwykle czepianie sie i drążenie w kółko tego samego

Offline Gierczak

Strefa Komiksu
« Odpowiedź #143 dnia: Kwiecień 08, 2005, 09:38:17 pm »
Cytat: "karol_konw"
nawet najgorsza kupa choc na 5 minut mzoe stac sie
"wydarzeniem"

Sam nie rozumiem, o co tyle pier****nia odnośnie mojego komiksu. Spodziewałem się opinii, chćby najgorszych zjebów, ale to co się tu wyrabia we łbie mie ise nie mieści.

Anonymous

  • Gość
Strefa Komiksu
« Odpowiedź #144 dnia: Kwiecień 08, 2005, 09:42:51 pm »
Cytuj

A kto ci broni?
Wejdź na odpowiedni temat i dyskutuj sobie do woli!
Tu rozmawiamy o komiksie z MF.


pisalem przeciez o tym
jakos ci wypadl kawalek o internecie
jutro jak trafie to kupie MF pogadamy

tylko jedna mnie rzecz zastanawia
bez zadnych zlych intencji spytac chcialem:
jakimi kryteriami sie kierujesz w doborze komiskow i ich autorow czyli rysownikow i scenarzystow?


Cytuj
Cytuj
POLSKICH

Coś sugerujesz?


ano to wlasnie ze dyskusja na temat kilku plansz zdominowala forum
a polskich komiskow pare wyszlo u nas niedawno i to hmmm tak na pierwszy rzut oka ciekawszych chociazby wizualnie....
 
poki co rysunek pana g prezentowany na wraku nie zachwyca...
co w srodku tych komiskow (mowie o fabile) nie wiem kupie to sie wypowiem

choc awerse na wszelki fantasy szmantazy mam
wiek nie ten:(

Anonymous

  • Gość
Strefa Komiksu
« Odpowiedź #145 dnia: Kwiecień 08, 2005, 09:45:29 pm »
Cytat: "Gierczak"
Cytat: "karol_konw"
nawet najgorsza kupa choc na 5 minut mzoe stac sie
"wydarzeniem"

Sam nie rozumiem, o co tyle pier****nia odnośnie mojego komiksu. Spodziewałem się opinii, chćby najgorszych zjebów, ale to co się tu wyrabia we łbie mie ise nie mieści.


ale co sie nie miesci nie rozumiem?
twoj komisk wpisal sie w nisze kontrowersyjnych posuniec red nacza MF
i tyle neiktorych zdenerwowal
kilku sie poklucilo
ty dorzuciles do pieca..
ot i caly dramat:)

poza tym to forum internetowe 8)
hmm czy z racji polskosci tego komisku nie powinnismy rozmawiac w innym dziale na ten temat:D?
to do modow pytanie

Anonymous

  • Gość
Strefa Komiksu
« Odpowiedź #146 dnia: Kwiecień 08, 2005, 09:48:05 pm »
Cytat: "Gierczak"

Nie zdarzyło mi sie nigdy zachwalać swojej twórczości i na razie sie na to nie zanosi. Nie jestem znany ani ceniony. Wydałem jeden album, możesz zajrzeć. Jeśli Ci sie nie spodoba, sięgnij po coś co Ci sie podoba, lub uprawiaj sex z pięknymi panienami.


zerkne
mam takie zboczenie ze zerkam na polskie rzeczy:)
potem sie to roznei konczy ale...
jak zlapie w krakowie kupei i sie wypowiem:)

Offline Gierczak

Strefa Komiksu
« Odpowiedź #147 dnia: Kwiecień 08, 2005, 09:53:41 pm »
Cytat: "timof"
skoro sam autorro przybył to go spytam:
po co taką kupkę stworzyłeś? cel, sens jakiś jest? czy ćwiczenie warsztatowe, które red. zarebiacz wyrąbał z szuflady?
wczoraj to czytnąłem i papka to bezsensowna jest całkowicie.

ps. "gratuluję inaczej" albumu, którego ani czytać ani oglądać się nie da. tym albumem wraz z wielkim red. zarębą dowodzicie swojego obeznania w sztuce i wspaniałego gustu :badgrin: po prostu wyżyny, na które mi laikowi wspinać się nie wypada :roll:

Dzięki za krytykę.

Offline Gierczak

Strefa Komiksu
« Odpowiedź #148 dnia: Kwiecień 08, 2005, 10:19:40 pm »
Cytat: "Robert Zaręba"
A kto ci broni?
Wejdź na odpowiedni temat i dyskutuj sobie do woli!
Tu rozmawiamy o komiksie z MF.

Mój drogi wydawco i redaktocze naczelny MAGAZYNU FANTASTYCZNEGO Robercie Zarębo!!!
Moja rada na przyszłość:
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki Panie to nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu mając na uwadze , że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie tych,prawda, punktów które, stworzymy.
Twój oddany rysownik Paweł Gierczak

Offline Śledziu z P

Strefa Komiksu
« Odpowiedź #149 dnia: Kwiecień 09, 2005, 12:38:26 am »
Cytat: "Gierczak"
Szanowny Śledziu!
Nie jesteś moim autorytetem jako rysownik. Moja mentalność jest moją prywatną sprawą. Wpadłem na taki pomysł bo tak mi się podobało. Nie interesuje mnie co byś zrobił na moim miejscu.


Synku. Jak Twoje "kung-fu" bedzie choc w polowie tak dobre jak moje, to byc moze laskawie nadstawie ucha na tego typu szczekanko. Na razie to, co zaprezentowales to gleboka, bezstylowa, amatorska szuflada, nie przedstawiajaca dla mnie wartosci, o ktorych powinno sie tak dlugo dyskutowac. Abstrahujac juz kompletnie od tego, czy cos tam sobie przerysowales, bo "tak ci sie podobalo". Ignore mode on.
<><
ww.osiedleswoboda.pl (w konstrukcji)
www.serwis-komiksowy.pl/produkt
www.butik.pl/sledziushop (gadzety)