Autor Wątek: Strefa Komiksu  (Przeczytany 373826 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gierek666

Strefa Komiksu
« Odpowiedź #300 dnia: Maj 29, 2007, 01:11:51 pm »
Cytat: "Robert Zaręba"
Gdybyś się na to jedno pytanie nie burzył, tylko odpowiedział na nie w pierwotnej wersji, nie byłoby problemu.
Byłaby za to pewnie większa awantura:)


Awantura na tym forum to by faktycznie było coś nowego
 :lol:

No fakt, że marudziłem, ale wersja złagodzona też może wywołać niesnaski.

Robert Zaręba

  • Gość
Strefa Komiksu
« Odpowiedź #301 dnia: Czerwiec 19, 2007, 02:31:52 pm »
Zainteresowanych konkursem na kontynuację przygód "Kajka i Kokosza" zapraszam na stronę:
http://www.magazynfantastyczny.pl/kik1.html
Miłego czytania.

Offline ljc

Strefa Komiksu
« Odpowiedź #302 dnia: Wrzesień 13, 2007, 05:52:32 pm »
komiks do zupy :)
masakryczny komiks, i rysunki i scenar są przeładowe do granic okrucieństwem, wręcz chore to jest miejscami
graficznie jest poprawnie, ale zdecydowanie nic ekstra, historia ma zwroty, zaskakuje i przeraża, czyli spełnia swoje funkcje
dla mnie komiks pozbawiony jest plastikowej konwencji horrorów i wpisuje się w gorno
pomidorowa nie będzie jednak moją ulubioną zupą, bo takie potrawy nie specjalnie mi podchodzą :)
tamtam!

Robert Zaręba

  • Gość
Strefa Komiksu
« Odpowiedź #303 dnia: Wrzesień 15, 2007, 01:35:17 pm »
"Pomidorowa" to świetny komiks ale jak każda dobra rzecz potrzebuje inteligentnego i wnikliwego krytyka.
Póki co, czytelnicy muszą sobie z tym komiksem radzić sami:)

Robert Zaręba

  • Gość
Strefa Komiksu
« Odpowiedź #304 dnia: Wrzesień 13, 2008, 07:35:33 pm »
beacon, nie wiem, czy w środowisku komiksowym powszechne jest sprzedawanie komiksów przekazanych do recenzji, ale biorąc pod uwagę fakt, że nakłady dwóch numerów "Strefy" się kończą, chętnie odkupię od ciebie wcześniej przesłane do recenzji komiksy (wszystkie pięć albumów w zaoferowanej przez ciebie cenie).
Wyślij ja za zaliczeniem pocztowym na mój adres:
Robert Zaręba
ul. Wośnicka 15
26-600 Radom
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2008, 07:53:11 pm wysłana przez Robert Zaręba »

Maciejaszek

  • Gość
Strefa Komiksu
« Odpowiedź #305 dnia: Wrzesień 13, 2008, 07:54:00 pm »
Podeślij mi, chętnie zrecenzuję.  :)

Offline beacon

Strefa Komiksu
« Odpowiedź #306 dnia: Wrzesień 13, 2008, 10:49:38 pm »
Spokojnie mogę je przekazać nieodpłatnie. I tak cena jest specjalnie tak ustawiona, żeby pokryć tylko najprostsze koszta. Proszę o kontakt w tej sprawie. Nie widzę problemu.

A zwyczaj handlowania komiksami, które otrzymało się do recenzji, jest całkowicie normalny. Co wydawcę interesuje, co robię z komiksem po załatwionej umowie? I ciekawe, czy czepiałbyś się tego, gdyby negatywna recenzja tak Cię nie ubodła.

Robert Zaręba

  • Gość
Strefa Komiksu
« Odpowiedź #307 dnia: Wrzesień 14, 2008, 09:43:16 am »
W takim razie nie ma sprawy. Jeśli komiksy są ci niepotrzebne, odeślij je na adres podany kilka postów wyżej, a ja pokryje wszelkie koszta przesyłki.
Co do twojej "recenzji" (po jednym przeczytaniu kilkusetstronicowego, bardzo różnorodnego materiału), ani mnie grzeje ani ziębi. Takim cię Pan Bóg stworzył i nic na to nie poradzimy.
Wściekły jestem za to na serwis komiksowy, który przekazał komiksy do recenzji osobie, która nie ma do tego żadnych kwalifikacji.
Dla mnie taki serwis to gówniany serwis.

Offline repek

Strefa Komiksu
« Odpowiedź #308 dnia: Wrzesień 14, 2008, 02:13:01 pm »

Robercie,

1. Opinia recenzenta, o ile nie jest niezgodna z prawem (a jako prasa mamy pewne zobowiązania), należy do niego i na dłuższą metę on ponosi za nią odpowiedzialność.

2. Oczywiście, mam świadomość, że recenzja jest przy tym firmowana przez serwis. Przykro mi, że komiksy, które wydajesz, nie znalazły uznania w oczach naszego recenzenta. Jako osoba opiniująca i akceptująca 100% tekstów w dziale zgadzam się z nią w znacznej mierze [na tyle, na ile można się zgadzać z inną osobą, która ma własny punkt widzenia]. Nie uważam też, by do oceny tych komiksów potrzebne były jakieś wybitne kwalifikacje na poziomie Jerzego Szyłaka. :)

Pozdrawiam

Robert Zaręba

  • Gość
Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #309 dnia: Wrzesień 14, 2008, 02:59:57 pm »
Cytuj
Nie uważam też, by do oceny tych komiksów potrzebne były jakieś wybitne kwalifikacje na poziomie Jerzego Szyłaka.
Dlatego właśnie napisałem, że prowadzisz gówniany serwis.

Offline repek

Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #310 dnia: Wrzesień 14, 2008, 04:10:55 pm »

OK, dziękuję za recenzję.

Pozdrawiam

Robert Zaręba

  • Gość
Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #311 dnia: Październik 03, 2008, 07:57:06 am »
Autorski komiks Macieja Łosia na MFK w Łodzi.
http://robertzareba.blogspot.com
Zainteresowanych zapraszam do stolika wydawnictwa w sobotę.
Z okazji imprezy komiks będzie sprzedawany z atrakcyjnym upustem.

N.N.

  • Gość
Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #312 dnia: Październik 03, 2008, 08:12:17 am »
Nie uważam też, by do oceny tych komiksów potrzebne były jakieś wybitne kwalifikacje na poziomie Jerzego Szyłaka. :)

Pozdrawiam
Pewien czas temu, po ostrej wymianie zdań z Robertem Zarębą (na tym forum) uzgodniliśmy (on i ja), że nie jestem grupą docelową produkowanych przez niego utworów i wydawnictw, proszę więc nie wywoływać mnie do tablicy w tym kontekście.

Robert Zaręba

  • Gość
Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #313 dnia: Październik 12, 2008, 08:24:18 am »
N.N. nie przypominam sobie, abym ustalał jakąkolwiek grupę docelową dla magazynu komiksowego jakim jest "Strefa Komiksu". Owszem, "produkując" komiksy dla "Magazynu Fantastycznego" musieliśmy brać pod uwagę oczekiwania czytelników fantastyki, ale w tej chwili nie mamy żadnych ograniczeń ani jeśli chodzi o treść, ani o formę. Publikujemy to, co uważamy za warte publikacji.
Natomiast faktem jest, że na "Strefę" składają się w większości (jak na razie) materiały przygotowane z myślą o "MF", ale staramy się rozszerzać ofertę.

Informacje o nowościach:
http://robertzareba.blogspot.com

N.N.

  • Gość
Odp: Strefa Komiksu
« Odpowiedź #314 dnia: Październik 12, 2008, 11:31:10 am »
N.N. nie przypominam sobie, abym ustalał jakąkolwiek grupę docelową dla magazynu komiksowego jakim jest "Strefa Komiksu".
Bo nie rozmawialiśmy o "Strefie Komiksu", ale o "Magazynie Fantastycznym" i bardziej globalnie o tym, co Robert Zareba ma do zaoferowania swoim czytelnikom.


Cytuj
Owszem, "produkując" komiksy dla "Magazynu Fantastycznego" musieliśmy brać pod uwagę oczekiwania czytelników fantastyki, ale w tej chwili nie mamy żadnych ograniczeń ani jeśli chodzi o treść, ani o formę. Publikujemy to, co uważamy za warte publikacji.
Natomiast faktem jest, że na "Strefę" składają się w większości (jak na razie) materiały przygotowane z myślą o "MF", ale staramy się rozszerzać ofertę.
Jestem czytelnikiem fantastyki, ale - jak już ustaliliśmy - nie jestem członkiem grupy docelowej "Magazynu Fantastycznego". Oznacza to, że Twoje - podane tutaj - wytłumaczenie nie jest żadnym wytłumaczeniem. Kluczowe dla problemu są słowa, które pozwoliłem sobie wytłuścić. Wyjasnij, proszę, kogo masz na myśli, pisząc "my" (uważamy).

 

anything