trawa

Autor Wątek: MONTUJĘ KAMPANIĘ-MAM PROBLEMIK..  (Przeczytany 1026 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Soulles_Being

MONTUJĘ KAMPANIĘ-MAM PROBLEMIK..
« dnia: Maj 02, 2004, 06:58:38 pm »
Jak już napisałem w temacie montuję kampanię i mam kilka pytań...
Może jak będzie całkiem całkiem to opublikuję jej przebieg i wszystkie zasady...
Wracając do pytań...
Czy jak wpakuję oddział do bunkra powiedzmy taki infantry squad to może z niego normalnie strzelać heavy weapon team, mortar?
Co z oddziałem na dachu czy on ma jakieś ograniczenia, ododział w środku wiem że może strzelać tylko połowa.
W standardowych kampaniach nie turniejówkach bierze się i tworzy uniwersalne armie czy raczej odnośnie określonej kategorii planszy- wiem zawiłe ale w sumie pytam z ciekawości, pewnie jakoś to pomine wkońcu to ja tworzę kampanie...

Macie jakieś namiary na strony na których jest opisane jak tworzyć tereny, szczególnie interesują mni bunkry i okopy.... sceny jak z StarCrafta. :giggle:
In the midst of genetically engineered super-beings, alien killing machines, warrior mystics, and technology that approaches sorcery in its sophistication, the Imperial Guard are mere soldiers.

'If brutal force isn't working you're not using enough!'

Offline Vodecki

MONTUJĘ KAMPANIĘ-MAM PROBLEMIK..
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 03, 2004, 12:42:49 pm »
Cytuj
W standardowych kampaniach nie turniejówkach bierze się i tworzy uniwersalne armie czy raczej odnośnie określonej kategorii planszy


to zalezy od typu kampanii - jezeli na kazdą grę gracze będą tworzyli na nowo armie to będą to robić pod plansze/przeciwnika/misje
druga możliwościa jest kampania, w  której początkowa armia się rozwija poprzez zakup nowych jednostek lub anihilacje starych itp wtedy wiekszosc graczy pewnie zacznie uniwersalna armią

ten drugi typ kampanii jest trudniejszy do prowadzenia ale daje zdecydowanie większy fun  ;)  ;)  ;)



Offline Soulles_Being

MONTUJĘ KAMPANIĘ-MAM PROBLEMIK..
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 03, 2004, 01:16:54 pm »
hmm będę musiał nad tym pomyśleć...
In the midst of genetically engineered super-beings, alien killing machines, warrior mystics, and technology that approaches sorcery in its sophistication, the Imperial Guard are mere soldiers.

'If brutal force isn't working you're not using enough!'