Autor Wątek: Thorgal w internecie  (Przeczytany 30568 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kurczaczek

DIE ZATAPATIT, DIE!
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 08, 2002, 10:16:48 pm »
Cytat: "zatapatit"
Trzymam się jak najdalej od Storma.
Storm to koszmar, komiks obrażający czytelników!
Nie chcę krytykować scenariuszy bo są po prostu poniżej krytyki, a rysunki...
Powiem szczerze, jako rysownik boję się przeglądać Storma, boję się że zarażę się bezmyślnością, bezfinezyjnością i bezsmakowością ilustracji.


No cóż jak widać na załączonym przykładzie pan wielki Zatapatit silnie i rzeczowo argumentuje swoja krytyke Storma, on moze tak, ale jak ktos wypoci 3 razy wiecej argumentow dla ktorych nie podoba mu sie Thorgal (ja juz ze 4 posty na temat Thorgala napisalem) to i tak zle argumentuje swoja niechcec do danego komiksu...

Brawo Zatapatit, brawo :P
...

Anonymous

  • Gość
Thorgal w internecie
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 08, 2002, 11:13:48 pm »
mi sie podobal kiedys Storm (ten wydawany na poczatku lat 90-tych) - brakowalo mi takiej przyprawy w zyciu, takiego pulp sci-fi - podejrzewam ze jest spora grupa odbiorcow takiego komiksu

btw zatap, moze dasz linka do swojej tworczosci, to zobacze "jak to sie robi" (starrin himilsbach i maklak)

zatapatit

  • Gość
Thorgal w internecie
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 09, 2002, 05:25:54 pm »
Kurczaku, czytaj dokładniej moje posty a może zrozumiesz o co mi chodzi. Naprawdę nie chce mi się powtarzać.
Co do Storma - możemy podyskutować. Wszystko co mu zarzucam przemyślałem i jestem gotowy do wymiany poglądów. Nie asekuruję się zwrotem "moim zdaniem".

Storm i pulp sci-fi - żartujesz 2dope?

Anonymous

  • Gość
Thorgal w internecie
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 09, 2002, 05:37:24 pm »
stary, jak masz lepsza definicje to wal,
spieramy sie o etykietki z nudow?

Offline Kurczaczek

:P
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 09, 2002, 06:09:44 pm »
Alez wszystko co powiedziales to jedynie Twoje zdanie i to, ze tego nie napisales nic nie zmienia, a ze masz jakies tam argumenty na poparcie swoich tez? Wiele osob ma inne zdanie na temat tego komiksu (sprawdz sobie w nakladzie ile- podejrzewam, ze zgodnie z prawami ekonomii Egmont sprzedaje jakies 75-95% nakladów). I co myslisz, ze oni tez uwazaja, ze ten komiks ma fatalna fabule i slabe ryunki??? Napewno nie- a wiec to co napisales to Twoje zdanie- nigdy wiecej nie probuj mi zabraniac napisania, ze moim k***a zdaniem Throrgal, czy jakies inne dzielo jest slabe i infantylne, bo skoro Ty mozesz miec swoje zdanie, to ja do ciezkiej cholery tez. Roznimy sie tylko tym, ze ja zaznaczam, ze jest to moja opinia, zeby nie urazic ewentualnych fanow takiego komiksu,a Ty twierdzisz, ze Twoje wypowiedzi sa obiektywne i z jako takimi wszyscy powinni sie z nimi zgodzic.
...

zatapatit

  • Gość
Thorgal w internecie
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 09, 2002, 06:23:05 pm »
Wskaż mi Kurczaku, kiedy zabroniłem ci mówić cokolwiek
I uważaj ,bo jeszcze zniesiesz jajka na twardo

Offline wilk

Thorgal w internecie
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 09, 2002, 06:29:37 pm »
Coz.. moje pytanie zostalo zignorowane... niech tak bedzie...

zatapatit

  • Gość
Thorgal w internecie
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 09, 2002, 06:34:25 pm »
Cytat: "wilk"
Cytuj
wypowiedż "...... jest do dupy" bez podania argumentów jest niewłaściwe, niemądre i krzywdzące dla ....

A wlasciwie dlaczego tak uwazasz? i dla kogo krzywdzace? Jesli juz o tym pisales to nakieruj mnie prosze na miejsce swojej wypowiedzi w tym temacie.

W miejsce kropek można wstawić cokolwiek (Thorgal,Cujo,Rydzyk)

Offline Kurczaczek

Thorgal w internecie
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 09, 2002, 07:03:54 pm »
Cytat: "zatapatit"
Bardzo proszę brać odpowiedzialność za to co się mówi. Pisze sobie Kurczak, "żeThorgal jest serią beznadziejną, schematyczną, infantylną i ogólnie be- proste dialogi, prosta fabuła, prosty rysunek..."  dodaje do tego "moim zdaniem" i wydaje mu się, że wszystko jest OK. Przecież to tylko jego zdanie, nikogo nie obraził, nikogo nie zmieszał z błotem, wyraził tylko własną opinię.
Jeśli masz Kurczaku jakieś zarzuty wobec Thorgala to je podaj.


Wlasnie w powyzszym poscie uznales, ze nie mam prawa wypowiadac sie  w jakis okreslony sposob... a mysle, ze niewiele lepiej uargumentowales swoja krytyke Storma, ot trzy zdania na krzyz, zero argumentow
...

zatapatit

  • Gość
Thorgal w internecie
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 09, 2002, 07:37:55 pm »
Bardzo proszę brać odpowiedzialność za to co się mówi = nie wypowiadaj się?
Jeśli masz Kurczaku jakieś zarzuty wobec Thorgala to je podaj = nie wypowiadaj się?

Offline Cujo

Thorgal w internecie
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 09, 2002, 07:58:59 pm »
Kurczak, polecam Ci sie wycofac z tej dyskusji i darowac sobie. Przeciez widzisz, ze to nie ma sensu. Cokolwiek bys nie powiedzial - nie zostanie to wysluchane, tylko odparte.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

zatapatit

  • Gość
Thorgal w internecie
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 09, 2002, 08:01:53 pm »
Odparte bez wysłuchania - nie łapię
Przetrzyj, Cujo, metabinokle albo przybliż się do paleomonitora.
Trzeba naprawdę dużo złej woli, aby w zdaniach "proszę o branie odpowiedzialności za swoje słowa" i "podaj argumenty" widzieć próbę uciszenia kogoś.
Jeszcze raz proszę, Cujo, czytaj uważniej

Offline Cujo

Thorgal w internecie
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 09, 2002, 08:07:22 pm »
Cytat: "zatapatit"
Odparte bez wysłuchania - nie łapię

Wlasnie o tym pisalem, ze nie lapiesz.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

zatapatit

  • Gość
Thorgal w internecie
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 09, 2002, 08:12:49 pm »
Ostatnio intelektualna siła twoich postó jest powalająca. Ta lapidarność, ten humor, ta zakamuflowana myśl! Dzieki tobie dyskusja płonie żywym ogniem!

Offline pookie

Thorgal w internecie
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 09, 2002, 09:36:40 pm »
Chłopaki, dajcie już spokój... Tu już nie chodzi o Thorgala, a nawet o same komiksy. Wy się kłócicie dla samego sporu. A jest to zdecydowanie pozbawione sensu.
 for Pookie

 

anything