Autor Wątek: Thorgal w internecie  (Przeczytany 28668 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wilk

Thorgal w internecie
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 09, 2002, 09:40:35 pm »
Cytat: "zatapatit"
Cytuj
wypowiedż "...... jest do dupy" bez podania argumentów jest niewłaściwe, niemądre i krzywdzące dla ....

W miejsce kropek można wstawić cokolwiek (Thorgal,Cujo,Rydzyk)

No tak... kurcze bede sie powtarzal, ale powiem jeszcze raz. Roznica jest diametralna jesli z jednej strony mowi sie o tym jaka jest dana osoba, ew. jej postepowanie a z drugiej o tym jak odbiera sie komiks, ksiazke, film, obojetnie jaka dziedzine sztuki i poszczegolne dziela sztuki. Moim zdaniem Twoja wypowiedz odnosnie osob jest calkowicie sluszna jesli nie podaje sie argumentow. Jesli chodzi o sztuke jest niesluszna tzn nie jest to w zaden sposob krzywdzace lub niemadre. Naprawde trudno mi dostrzec jakakolwiek krzywde. Zakladam przy okazji ze kazdy ma swoje zdanie, kazdy potrafi myslec i oceniac i to ze ktos powie ze dany komiks jest do niczego a ktos drugi ze jest super to przeciez i tak to nie zmieni tego kogos podejscia. Konkludujac uwazam ze gust nalezy odroznic od przymiotow osobistych czlowieka jako danej jednostki. To chyba dwie rozne sprawy.

Offline Piotr Witkowski

Thorgal w internecie
« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 09, 2002, 10:43:09 pm »
Niech to... Może znowu ktoś powie, że mam problemy ze stolcem, ale blokuję ten topic. Żeby było jasne - z powodu tekstów Zatapatita. Szkoda, bo głosy innych (np. wilka) były interesujące... Ale im dalej to trwa, tym bardziej się to robi wulgarne, więc przerywam to. Jeśli ktoś poza Zatem poczuje się tym dotknięty, to proszę dać mi znać. Może zmienię zdanie, jeśli znajdzie się ktoś, kto będzie chciał na tym temacie dyskutować na poważnie.