Gildia Horroru (www.horror.gildia.pl) > Forum Horroru

Dagon The Movie

(1/6) > >>

surmik:
Ktoś może wie kiedy w Polsce dostępny będzie film DAGON ?
A może już jest?

Cujo:
iä! iä! Cthulhu Fhtagn! Esoteric Order of Dagon needs you!
 :twisted:
A w kwestii filmu - nie mam pojecia kiedy bedzie w Polsce. Widzialem trailer i zapowiada sie ciekawie (scena z syrena - miod!). Jednak krazac w sieci w poszukiwaniu czegokolwiek na temat tego filmu natknalem sie na niezbyt przychylne komentarze na jego temat. W sumie robil go koles od Reanimatora  :roll: wiec raczej bedzie to film klasy B z zalozenia.

Mimo to jest pocieszenie dla wszystkich wyznawcow Wielkich Przedwiecznych  :twisted: Za jakis czas Guilermo del Toro (Blade2, Mimic i niedlugo Hellboy the Movie) wezmie sie do ekranizowania powiesci Lovecrafta "W gorach szalenstwa". Jedyne co mi wiadomo to to ze budzet tego filmu ma byc bardzo wysoki. Jak by nie patrzec bedzie to pierwsza ekranizacja mistrza zrobiona za duze pieniadze. Juz sie nie moge doczekac.

Kormak:
Mam tylko nadzieję, że del Toro nie zrobi z opowiadania Lovecrafta głupiej sieczki. Bo jesli znacząco zmieni fabułę, to już miłośnicy Mitów zadbają, żeby w życiu nigdy więcej żadnego filmu nie zrobił. Porwą go grzyby z Yuggoth  :twisted:

Abito_Galou:
No to fajnie. czekam z niecierpliwością na "W górach szaleństwa".
W ogóle fajnie ,że powstał dział na Forum - Horror.
Dzięki Surmik.
co do Dagona to pewnie nie dadzą go w polskich kinach i trzeba będzię z netu ściągać. Poza tym to Dagon chyba będzie we współczesnych reliach :?
Ciekawe jak to wyjdzie.

Cujo:
Tak, we wspolczesnych.
Nie zdradzajac za bardzo fabuly: Dagon to polaczenie opowiadan "Widmo nad Innsmouth" i "Dagon" (z przewaga na widmo).
Film mial tak niski budzet ze mozemy sie spodziewac raczej gumiakow  :D niz CG.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej