Autor Wątek: Bohaterowie zła  (Przeczytany 7207 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ribald

Bohaterowie zła
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 24, 2004, 06:10:28 pm »
Ale Nazgule musza działać w kooperacji z kims nnym. Samotnie też sobie długo nie pożyją

Lu-trz--------->co rozumiesz przez jazdę zła?? Wargi?? W tym akurat punkcie jak dla mnie nie ma atutów dla Mordoru i Isengardu
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Lu-trz

Bohaterowie zła
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 25, 2004, 06:06:16 pm »
atutem wargów, co prawda niewielkim, jest koszt (i fajny wygląd) 10 pkt za jednostkę o parametrach zbliżonych do lekkiej jazdy rohanu.
A co do Saurona z pierścieniem to jesli macie 3 might to 3 razy możecie zmienić wynik rzutu (jesli wypada jedynka) na przezycie a że 1 wypada raz na 6 to macie 3*6 czyli osiemnaście odsłon zabicia saurona (oczywiśce statystycznie) po tym jak stracił juz 4 rany czyli statystyzcnie Sauron jest w stanie przetrwać 22 rany
 swoją drogą - straszna ta globalizacja ...

Offline pablooss1

Bohaterowie zła
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 25, 2004, 08:14:17 pm »
Ehh muuuuuuuuuusze go miec.
No nie ma co poprostu saurona zrobili prawie bogie tak jak na filmie
no i w ksiazce!!!!

Niech zyje Mordor
alczący z potworami winien uważać aby nie stać się jednym z nich.

Offline Lu-trz

Bohaterowie zła
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 26, 2004, 09:54:52 am »
Spokojnie pablos ...

Jeśli zobaczysz 2-3 czrodziei + aragorna i króla umarłych to lepiej chowaj Saurona bo taka kombinacja jest zabójcza dla czarnego władcy, sparaliżują biedaka, Aragorn wygra walkę a krół umarłych zada jedną ranę i już po Sauroniku. Wada takiej taktyki "wolniaków" jest następująca :
1. Aragorn i Król umarłych muszą podejśc do Saurona a czarodzieje znaleźć się min. 28 cm od niego aby go unieruchamiać, w międzyczasie Sauron (czary na odległośc 42 cm) może zabrac im will ew. uśmiercić kogoś czarami
2. koszt takiego zestawiku do eksterminacji Saurona to
- gandalf 210
- radagast 150
- aragorn 275
- król umarłych 75
--------------------------
Razem : 710 pkt.  :eek:
 swoją drogą - straszna ta globalizacja ...

Offline pablooss1

Bohaterowie zła
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 26, 2004, 06:27:16 pm »
EE czyli nie jest tak zle. Da sie przezyc bo w bitwie za 500 pkt mam wieksze szanse samym sauronem
alczący z potworami winien uważać aby nie stać się jednym z nich.

Offline Lu-trz

Bohaterowie zła
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 27, 2004, 09:57:18 am »
Samego Saurona to ci ubije aragorn + czrodziej + król umarłych i kilka elfów i gondorczyków. Ubije bez problemu. HOWGH
 swoją drogą - straszna ta globalizacja ...

Offline pablooss1

Bohaterowie zła
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 29, 2004, 09:17:19 am »
Wczoraj miałem fają bitwe!!
Nie bede jej szczegółowo opisywał ale powiem ze wysokie elfy na gobliny i uruk hai. Najbardziej mnie rozsmiesza następująca sytuacja mianowicie szczescie i pech w kosciach.
Jednym Lurtzem ubiłem boromira aragorna i regiment 12 łuczników. Po prosu komedia ja zucałem prawie same 6i 5 a kumpel to jusz w ogole szkoda gadac  :cry:  hehe ale mia łem jazde
alczący z potworami winien uważać aby nie stać się jednym z nich.

Offline Kacek

Bohaterowie zła
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 29, 2004, 06:39:29 pm »
najważniejsza jest taktyka ale trzeba przyznać że zło ma albo kosiorów (Balrog Sauron) albo (nie oszukujmy się) kapitanów (lurtz,shark itp), no są jeszce nazgule ale w walce wręcz przegrywają nawet ze zwykłym gondorczykiem , trzeba jeszcze wziąść pod uwagę kości , nie zapomne jak grałem z kolegą i przez 3 tury moich 8 goblinów trafiło może z 5 razy , ale nie zabijając ani jednej figurki przeciwnika. :wall:  ;)

Offline LordThom

Bohaterowie zła
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 29, 2004, 06:48:02 pm »
no to musial byc niesamowity fart, biorac pod uwage punkty Lurtza: A2 W2 i M/F odpowiednio 3/1 i punkty boromira (A3 W3; M6 F0) oraz aragorna (A3 W3; M3+1 F3)... trudno wręcz uwierzyć, że jeszcze się przedarłeś przez elfie oddziały

poza tym: nie rozumiem dlaczego tyle ludzi tak zachwyca sie tym calym balrogiem i sauronem- fakt, sa niesamowicie trudni do pokonania- ale przyznajmy: malo praktyczni. jedynie wielkie bitwy pozwola wystawic jedna figurke za 500 pkt... a co do kapitanow uruk-hai- bez komentarza, wole w ich miejsce wystawic kilku berserkerow.
i]Czas nie ma początku ani końca.
Czas jest jak wąż Uroboros, który chwycił zębami własny ogon.
W każdym momencie kryje się wieczność.
A wieczność składa się z chwil, które ją tworzą.[/i]

Offline Isembold

Bohaterowie zła
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 29, 2004, 07:31:31 pm »
A czy wszystko musi byc praktyczne? Przeciez nikt nie kupi sobie Saurona i jego, jako jedyna figurke w bitwie bedzie wystawial. To jest koles, ktory sie nadaje tylko i wylacznie do wielkich bitew, ktore sa w kazdym bitewniaku najpiekniejsze.
Nie ma sensu starcie np. Lesnych Elfow z samym Balrogiem, ktory akurat wybiegl sobie z Morii na wycieczke "turystyczno-krajoznawcza" do Lorien :P.  To musza byc na prawde wielkie bitwy i wtedy walka z Wladca Pierscieni jest wypas!
Mam nadzieje, ze doczekam sie kiedys takiej bitwy.....  :)
i]From the ashes a fire shall be woken. A light from the shadows shall spring.
Renewed shall be blade that was broken. The crownless again shall be king. [/i]

Offline KędzioR_vo

Bohaterowie zła
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 01, 2004, 10:12:58 am »
małe jest moje doświadczenie bitewniackie, ale muszę wziąć udział w dyskusji i zgodzić się z jednym z przedmówców, że WaRgi zostały strasznie "okaleczone" przez twórców gry... chyba im spiłowali ząbki ;)
) Padre GianLuca KędzioR_vo <- filmik jest! , 8)
:mad: il SenoR OscuRo de la Inquisition :mad:


Offline pablooss1

Bohaterowie zła
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 01, 2004, 01:22:28 pm »
no rzeczywiscie mogli by je zrobic bardzie potworowato a nie jak jakies wieksze oswojone kociaki z jakimis kolesiami na grzbietq :) ach!!
alczący z potworami winien uważać aby nie stać się jednym z nich.

Offline Lord_cypher

Bohaterowie zla
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 01, 2004, 11:09:16 pm »
Witam

Wprawdzie jestem poczatkujacym graczem w lorda ale mam juz na posiadaniu calkiem pokazna armie o ktorej nie bede sie rozpisywal juz po raz trzeci  :)

Moim zdaniem mimo iz sily Ciemnosci pod wzgledem statow nie dysponuja szeroka paleta wysmienitych wojakow (abstrac**jac od Saurona i Barloga, ktorzy jak juz ktos tu wspomnial na forum sa przereklamowani) to warto ich miec i mowie tu o Kapitanach Uruk-hai (w tym Lurtz, ktory jest poprostu kultowa postacia i nie wyobrazam sobie armii Ciemnosci bez niego na stanie). Czymze bylby regiment Uruk-hai bez dowodzacego? chaos :evil: -bezladna masa slepo brnaca wprost pod ostrza przeciwnika. Coz wiem ze moje podejscie jest ze tak powiem malo wydajne i praktyczne ale liczy sie dla mnie przede wszystkim klimat.
Nie bawie sie narazie w przeliczanie punktow i kombinowanie co wystawic zebym wyszedl na tym jak najlepiej. Chce miec armie klimatyczna i jak najbardziej realistyczna a w punkty pobawie sie jak skoncze ja kompletowac  8)
Zdaje sobie sprawe z tego, ze niewiele osob ma podobne podejscie ale mam nadzieje z w przyszlosci bede mogl zmierzyc sie w bitwie na ok. 3000pkt z rownie klimatyczna armia Dobra  :)
To by bylo tyle.

Pozdrawiam
Lord_cypher
a Sarumana!!!

Offline Lu-trz

Bohaterowie zła
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 02, 2004, 08:37:06 am »
Znając życie to klimatyczna armia dobra składac się będzie z:
krasnoludów
umarłych
rangerów
jazdy rohanu
i oczywiście drużyny pierścienia wspartej przez radagasta, galadriele i enta
a zapomniałbym o Gwahirze ...
 swoją drogą - straszna ta globalizacja ...

Offline KędzioR_vo

Bohaterowie zła
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 02, 2004, 08:56:10 am »
umaRli doprawdy kojarzą mi się bardzo dobrze moralnie :) zwłaszcza, jakby tak armijkę pseudo-dobra ubarwić kilkoma postaciami w stylu Vampire Counts z Warhammera  :P  :twisted:  hehehe ;)
) Padre GianLuca KędzioR_vo <- filmik jest! , 8)
:mad: il SenoR OscuRo de la Inquisition :mad: