trawa

Autor Wątek: Fastnachtspiel  (Przeczytany 94237 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maciej

Fastnachtspiel
« Odpowiedź #195 dnia: Kwiecień 02, 2006, 08:49:49 pm »
Marku
Realia znasz sam
od lat.
Ostatnią część fasta wydałeś wszak sam.

Nie ma co biadać.
W ostatecznośći możesz zostać twórcą webkomiksowym  :lol:
Z milionem odwiedzin dziennie :)
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline turucorp

Fastnachtspiel
« Odpowiedź #196 dnia: Kwiecień 02, 2006, 09:01:58 pm »
Macieju zapomnij, moje webkomiksy w szczytowych momentach naglosnienia odwiedzilo max 200 osob (z czego 3/4 nie zrozumialy kompletnie o co biega).
a znajomosc realiow to zupelnie inna bajka (wszak pierwsza czesc "Fasta" tez wydalem za pierwszym razem sam), i w tej bajce  napisali, ze jak na duzej imprezie komiksowej schodzi ci 15% tego co sprzedalo sie pozostalym kolegom po fachu, to trzeba dac sobie spokoj :roll:

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Fastnachtspiel
« Odpowiedź #197 dnia: Kwiecień 02, 2006, 09:26:12 pm »
Cytat: "turucorp"
o rany, Kingpin, ales mi tu laurke wkleil :oops:

A to właśnie nie miała być laurka dla Ciebie, choć siłą rzeczy trochę  pewnie wyszła (zaraz będzie, że przydupas Twój jestem ;) ) .
Chodziło mi o to, żeby kilka osób, które do tej pory (podobnie zresztą jak ja wcześniej) nie miało żadnej styczności z tym komiksem, zastanowiło się (tak jak ja) A MOŻE WARTO?
Bo moim zdaniem BARDZO WARTO.
Zamiast bulić kaskę na shity w stylu Spawn/Batman (bo Miller i McFarlane), warto czasem zaryzykować i kupić takiego "nieznanego" Marka Turka.
Ryzyko popłaca...

Offline tequira

Fastnachtspiel
« Odpowiedź #198 dnia: Kwiecień 03, 2006, 12:19:09 am »
Cytuj
Zamiast bulić kaskę na shity w stylu Spawn/Batman (bo Miller i McFarlane), warto czasem zaryzykować i kupić takiego "nieznanego" Marka Turka.
Ryzyko popłaca...

dokładnie tak zrobiłem
Kiedy pierwszy raz zobaczylem okladke #4 stwierdzilem ze to musi byc jakies komunistyczne gowno - naprawde - na sczescie zerknalem na przykladowe plansze i zakochalem sie w tym komiksie. I okladka stala sie fajna, ja tak tylko niechcacy, przepraszam panie Marku :D
Naprawde wywalilem z zamowienia Spawn/Batman i zamowiłem wszystkie czesci Fasta. Dla mnie to najlepsza kreska jaką widziałem. Genialna czcionka, cienie, szczegóły. Niech bedzie ze pisze laurke panu Markowi, zasłużył. Niech poczeka chwilkę, niedługo wszystko mu się sprzeda.
Tak na marginesie, dzieki niemu zacząłem kupować Polski komiks, całkiem niedawno, ale Fasta odkryłem wczesniej.

Offline mistrzu zagłady

Fastnachtspiel
« Odpowiedź #199 dnia: Kwiecień 03, 2006, 05:32:37 am »
Turu, to może dokończysz w końcu nieskończony (heh) cykl SOTHIS, bo ja nadal nie wiem o co w tym komiksie chodzi.... a przecież ta ostatnia część to takie, jak mniemam, brakujące ogniwo, bez ktorego obie wydane części są bez sensu.......... (no może przesadzam, ale brak 3. daje się odczuć).
pozdro

Offline Maciej

Fastnachtspiel
« Odpowiedź #200 dnia: Kwiecień 03, 2006, 08:03:43 am »
Cytat: "turucorp"
Macieju zapomnij, moje webkomiksy w szczytowych momentach naglosnienia odwiedzilo max 200 osob (z czego 3/4 nie zrozumialy kompletnie o co biega).
a znajomosc realiow to zupelnie inna bajka (wszak pierwsza czesc "Fasta" tez wydalem za pierwszym razem sam), i w tej bajce  napisali, ze jak na duzej imprezie komiksowej schodzi ci 15% tego co sprzedalo sie pozostalym kolegom po fachu, to trzeba dac sobie spokoj :roll:


Najwyżej na starość przeokładkujesz całość w hardkowera i będziesz sprzedawał jako "Tfffuj! Do bani z takim Fastem!"  ;)
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline turucorp

Fastnachtspiel
« Odpowiedź #201 dnia: Kwiecień 03, 2006, 08:06:57 am »
Cytat: "tequira"

dokładnie tak zrobiłem

hm...dzieki ;)
to jest kolejna ciekawostka z WSK, ze kompletow (za, co tu kryc, spora kase) zeszlo porownywalnie do pojedynczych egz. czwartej czesci.

Cytat: "mistrzu zagłady"
Turu, to może dokończysz w końcu nieskończony (heh) cykl SOTHIS


spoko, jak znajde chwile to dokoncze, odbije w 30 egz. na ksero i rozdam zainteresowanym (a reszte zostawie w szafie razem z pozostalymi czesciami) :?

Cytat: "Maciej"

Najwyżej na starość przeokładkujesz całość w hardkowera i będziesz sprzedawał jako "Tfffuj! Do bani z takim Fastem!"  ;)


plan byl taki, ze po piecdziesiatce (czyli za chwile ;) ) tak wlasnie mialem zrobic, z tym, ze uzupelnione o dodatkowe 52 str. komiksu p.t. "Fastnachtspiel: Zapomniana opowiesc" (zupelnie powaznie)

Offline Lavamancer

Fastnachtspiel
« Odpowiedź #202 dnia: Kwiecień 03, 2006, 08:28:43 am »
Cytuj
plan byl taki, ze po piecdziesiatce (czyli za chwile Wink ) tak wlasnie mialem zrobic, z tym, ze uzupelnione o dodatkowe 52 str. komiksu p.t. "Fastnachtspiel: Zapomniana opowiesc" (zupelnie powaznie)

To tak poważnie poważnie ? I jednak nie zrobisz ?

Offline turucorp

Fastnachtspiel
« Odpowiedź #203 dnia: Kwiecień 03, 2006, 08:55:59 am »
Cytat: "Lavamancer"

To tak poważnie poważnie ? I jednak nie zrobisz ?


tak na powaznie to trzeba najpierw sprzedac przynajmniej czesc tego co zalega w magazynie, zeby w ogole myslec o wydawaniu trejda :?
i dopiero wtedy moge siasc i wydlubac "Zapomniana opowiesc".
przy tym tempie sprzedazy to pewnie za 5-10 lat.
niemniej mysle o tym (ale mam taki kryzys tworczy, ze tylko mysle :? )

Offline mistrzu zagłady

Fastnachtspiel
« Odpowiedź #204 dnia: Kwiecień 03, 2006, 08:58:43 am »
zrobi, zrobi....

SOTHIS nie jest może jakimś komercyjnym rarytasem, ale też trochę osób na to czeka - kwestia promocji (pewnie część ludzi w ogóle nie kojarzy co i zacz), ale gdybyś rozruszał informacje o tym troche.... 100 jak nic. puść dłuższe fragmenty na sieci tu i tam - przypomnij się ludziom z tym.

Offline Maciej

Fastnachtspiel
« Odpowiedź #205 dnia: Kwiecień 03, 2006, 09:06:59 am »
O! Tu bym się zgodził, fajny pomysł :)
Zrób z sothis webkomiks
puszczaj po 1 stronkę tygodniowo, plus jakieś bonusy: szkice, trajbjuty, grafiki...
A później zbierz zamówienia na całość (z tą trzecią częścią).
Będziemy Ci nabijać głosy na topliście (przejdziemy się po kilku akademikach), Koko Cię podlinkuje ( :badgrin: ), machnij jeszcze wersję dwujęzyczną i ...
No cóż, trzeba kombinować na różne sposoby, skoro sprzedawanie ze stolika się nie sprawdza.

Ja też wkrótce ruszam z podobnym projektem  :lol:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline mistrzu zagłady

Fastnachtspiel
« Odpowiedź #206 dnia: Kwiecień 03, 2006, 09:17:37 am »
no. możesz to puszczać na domkomie, miałbyś adres domkom.pl/projekty/sothis ;)

Offline turucorp

Fastnachtspiel
« Odpowiedź #207 dnia: Kwiecień 03, 2006, 09:30:47 am »
Cytat: "mistrzu zagłady"
no. możesz to puszczać na domkomie, miałbyś adres domkom.pl/projekty/sothis ;)

jak jestes powaznie zainteresowany to nie ma problemu, podretuszuje pierwsza i druga czesc i mozemy jechac z tym badziewiem.

Offline mistrzu zagłady

Fastnachtspiel
« Odpowiedź #208 dnia: Kwiecień 03, 2006, 09:34:05 am »
no to oczywiście.
to może zrób ciut "alternatywną" wersję tak, żeby np. graficznie nieco różniła się od tej papieroweji, wiesz,  żeby się całkowicie obie wersje nie pokrywały, coby potem wydrukowany nakład zeszedł i każdy chcial mieć obie wersje.... :)

Offline turucorp

Fastnachtspiel
« Odpowiedź #209 dnia: Kwiecień 03, 2006, 09:40:19 am »
no to w przyszlym tygodniu cos chyba ci wrzuce   ;)

 

anything