Autor Wątek: Fastnachtspiel  (Przeczytany 89939 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adam and arluk

Odp: Fastnachtspiel
« Odpowiedź #375 dnia: Marzec 04, 2016, 03:14:41 pm »
No dobra, ponieważ czas leci, a komiks się kurzy to pytanie zasadnicze dla wszystkich potencjalnie zainteresowanych, co byście chcieli w ramach rozszerzenia pakietu przy akcji crowfoundingowej?
A może panoramkę z WKKM?
Natomiast sam komiks życzyłbym sobie na twardo w formacie jak wyd.1.


Offline turucorp

Odp: Fastnachtspiel
« Odpowiedź #376 dnia: Marzec 04, 2016, 03:21:15 pm »
A może panoramkę z WKKM?
Natomiast sam komiks życzyłbym sobie na twardo w formacie jak wyd.1.

Będzie chyba jednak na miękko i w odrobinę pomniejszonym formacie, ale z tego co testowalem wygląda nawet lepiej niż A4.

Offline vision2001

Odp: Fastnachtspiel
« Odpowiedź #377 dnia: Marzec 04, 2016, 03:41:53 pm »

Natomiast sam komiks życzyłbym sobie na twardo w formacie jak wyd.1.
Popieram.
Ale jeśli miałbym wybierać z tych dwóch rzeczy to chciałbym twardą oprawę. 300 stron na miękko? Trochę słabo...
Jednym z rozszerzeń może wrzucić wcześniej wydane albumy (nie bójmy się tego słowa) w pdf'ach? Albo jeszcze lepiej - na papierze :) (z tego co pamiętam to obecnie planowane wydanie jest "przerysowane" od nowa) A bardzo żałuję, że nie jestem w posiadaniu pierwszych wydań (jak byłem zainteresowany zakupem komiksu to jeden z tomów już nie był dostępny). Jak były dostępne to nie miałem na nie $$$ :(
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline turucorp

Odp: Fastnachtspiel
« Odpowiedź #378 dnia: Marzec 04, 2016, 04:01:19 pm »
Poprzednie części nie są przerysowane od nowa, zmieniłem/poprawiłem jedynie liternictwo i jakieś drobne poprawki w kilku kadrach+dwustronicowy dodatek do każdej części.
"Trejd" jest podobny gabarytowo do takich rzeczy jak "Black Hole", "Z piekła" czy zbiorcze "Morfolaki"(wszystkie na miękko), okładka ze skrzydełkami jest zaprojektowana jako integralny element komiksu, z którego nie chce zrezygnować.

Offline vision2001

Odp: Fastnachtspiel
« Odpowiedź #379 dnia: Marzec 04, 2016, 05:25:24 pm »

Poprzednie części nie są przerysowane od nowa, zmieniłem/poprawiłem jedynie liternictwo i jakieś drobne poprawki w kilku kadrach+dwustronicowy dodatek do każdej części.
A widzisz. To ja chyba coś źle zrozumiałem. No to jednak nie płaczę, że nie mam wydań albumowych
okładka ze skrzydełkami jest zaprojektowana jako integralny element komiksu, z którego nie chce zrezygnować.
Można zawsze zrobić HC w obwolucie ;)
Dooobra. Niech już będzie SC :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2016, 05:45:34 pm wysłana przez vision2001 »
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline tomb

Odp: Fastnachtspiel
« Odpowiedź #380 dnia: Marzec 04, 2016, 05:35:46 pm »
Plakat dużego formatu na ścianę to byłoby coś, w co za niewygórowaną kwotę chętnie się zaopatrzę. A najlepszym pomysłem byłoby dorzucenie Sothis jako kolejny cel kampanii.

Kubka to bym nie wziął - jedyny komiks w mojej kolekcji z walniętym narożnikiem to Krzesło w piekle ze wspieram.to. Wolę unikać reklamacji w Kulturze Gniewu.


Offline turucorp

Odp: Fastnachtspiel
« Odpowiedź #381 dnia: Marzec 04, 2016, 06:50:22 pm »
Plakat dużego formatu na ścianę to byłoby coś, w co za niewygórowaną kwotę chętnie się zaopatrzę. A najlepszym pomysłem byłoby dorzucenie Sothis jako kolejny cel kampanii.

Kubka to bym nie wziął - jedyny komiks w mojej kolekcji z walniętym narożnikiem to Krzesło w piekle ze wspieram.to. Wolę unikać reklamacji w Kulturze Gniewu.


A takie duze puzle, ktore mozna poskladac i powiesic na scianie zamiast plakatu? ;)


Offline horror

Odp: Fastnachtspiel
« Odpowiedź #382 dnia: Marzec 04, 2016, 06:53:06 pm »
ja bym się na przykład bardzo ucieszył z odręcznego rysunku w komiksie, autografu, planszy czy grafiki.

Offline koziorozec1979

Odp: Fastnachtspiel
« Odpowiedź #383 dnia: Marzec 04, 2016, 06:56:28 pm »
Hej ale chyba o to chodzi w nagrodach w akcjach. Kilka roznych bonusow niedostepnych w sprzedazy sklepowej przypisanych do roznych kwot wsparcia stwarza wieksze szanse na zainteresowanie oferta jak najwiekszej rzeszy czytelnikow. Ktos wezmie plakat do komiksu za stowe a kto inny pakiet kubkow za 150. Albo grafike, rysunek w komiksie czy autograf.
a ja to poprosze te puzzle, memo czy co tam z gier mozna dolozyc.

Offline turucorp

Odp: Fastnachtspiel
« Odpowiedź #384 dnia: Marzec 04, 2016, 07:00:55 pm »
ja bym się na przykład bardzo ucieszył z odręcznego rysunku w komiksie, autografu, planszy czy grafiki.

Nie planuje innej sytuacji niz podpisany "rysograf" w KAŻDYM egzemplarzu nabytym droga crowfound.

Offline koziorozec1979

Odp: Fastnachtspiel
« Odpowiedź #385 dnia: Marzec 04, 2016, 07:41:31 pm »
Zawsze mozesz jeszcze dac dodatowa opcje w postaci jakichs rysowanych podziekowan czy pozdrowien na np 3 stronie okladki . 2 wrysy wiecej warte,
Moze dobrym pomyslem byloby dolozenie dodatkowego krotkiego szkicownika?

Offline turucorp

Odp: Fastnachtspiel
« Odpowiedź #386 dnia: Marzec 04, 2016, 08:15:03 pm »
Zawsze mozesz jeszcze dac dodatowa opcje w postaci jakichs rysowanych podziekowan czy pozdrowien na np 3 stronie okladki . 2 wrysy wiecej warte,
Moze dobrym pomyslem byloby dolozenie dodatkowego krotkiego szkicownika?

Ech... szukam rzeczy, ktore bylyby integralna czescia projektu, a jednoczesnie stanowily unikatowy dodatek i byly atrakcyjne dla odbiorcy, tak jest z talia kart tarota, puzle tez jakos sie wpisuja w taka koncepcje, limitowany naklad dodatkow i rozsadna cena.
Na szkicownik nie ma szans, bo praktycznie do calego cyklu powstalo moze kilka szkicow, wiekszosc robilem "na gotowca", wewnetrzna strona okladki tez jest komiksem i nie da sie tam nic wrysowac.
Na rysografy jest zaplanowane jedno miejsce, cala reszta albumu stanowi integralna graficznie calosc, ktorej nie chcialbym naruszac.
A do tego bede musial przekonac do wszystkich pomyslow KG, ja wiem, ze to bardzo otwarci i spokojni ludzie, ale wolabym nie sprawdzac jakie sa ich granice wytrzymalosci (widzialem przez chwile co sie dzialo przy "Krzesle w piekle").

Offline koziorozec1979

Odp: Fastnachtspiel
« Odpowiedź #387 dnia: Marzec 04, 2016, 10:49:54 pm »
Wiec moze zaproponuje cos malo oryginalnego ale sprawdzonego. Limitowana alternatywna okladka, dla nie wiem, 10 czy 20 egzemplarzy?

Offline turucorp

Odp: Fastnachtspiel
« Odpowiedź #388 dnia: Marzec 04, 2016, 11:01:09 pm »
Wiec moze zaproponuje cos malo oryginalnego ale sprawdzonego. Limitowana alternatywna okladka, dla nie wiem, 10 czy 20 egzemplarzy?

Nie wiem co o tym myslec, bo to jednak niszowa publikacja a nie Marvel, dodatkowy koszt moze byc zaporowy, a "alternatywna wersja" niekoniecznie rownie atrakcyjna co bazowa.
Ale podrzuce wydawcy i ten pomysl ;)

Offline koziorozec1979

Odp: Fastnachtspiel
« Odpowiedź #389 dnia: Marzec 04, 2016, 11:10:27 pm »
To druga mozliwosc - dodanie tylko w crowdfundingu obwoluty. Wtedy wszystkie egz. Moga miec jedna i ta sama okladke a i tak kupujacy dostana dodatkowy  obrazek inny niz na okladce wlasciwej. Zawsze tez bedzie dodatkowe miejsce wewnatrz obwoluty na jakis krotki okolicznosciowy tekst odautorski czy cos innego.

 

anything