Autor Wątek: Fastnachtspiel  (Przeczytany 89957 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anonymous

  • Gość
Fastnachtspiel
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 28, 2004, 10:24:34 am »
Cytuj
A teraz, wracajac do tematu
Karolu, nie chce cie martwic ale wrotkarze bywaja a nawet pomieszkuja zarowno w Warszawce jak i w Kraku i nie mamy  raczej problemow z docieraniem rowniez do innych miejsc na terenie kraju.


wrotkarze wiem.. ale ich komiksy to jzu nie bardzo :)

Cytuj
jakis czas temu widzialem ogloszenie; sprzedam Krakow, najlepiej austiakom- potraktowalem je rownie powaznie jak ty to o Slasku :) (a o ktory Slask chodzilo? :? )


bozesz ty moj...
tururururu ...

Cytuj
no dobra, zapraszam na WSK, to juz tylko 3 tygodnie, kaske musicie uzbierac, na zakupy z Egmnontu oczywiscie, bo przeciez ich pozycji nigdzie potem dostac nie mozna


no spoko rozumiem jak to jets z mlynem i dystrybucja...
po prostru kupne sobie dwana raz i trzymam za slowow co do tych tam wyrysowywan :)

Offline turucorp

Fastnachtspiel
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 28, 2004, 03:41:38 pm »
Cytat: "karol_konw"

Cytuj
jakis czas temu widzialem ogloszenie; sprzedam Krakow, najlepiej austiakom- potraktowalem je rownie powaznie jak ty to o Slasku :) (a o ktory Slask chodzilo? :? )

bozesz ty moj...
tururururu ...


nie boj sie, nie sprzedam :twisted:
a Slaskow jest naprawde kilka, Wilqw sie zapytaj, bo oni sa np. bardziej z tego drugiego ;)


Cytat: "karol_konw"
no spoko rozumiem jak to jets z mlynem i dystrybucja...
po prostru kupne sobie dwana raz i trzymam za slowow co do tych tam wyrysowywan :)


dzieki za zrozumienie, zapraszam

Gilbaert

  • Gość
Fastnachtspiel
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 28, 2004, 04:54:06 pm »
Srebrnym pisakiem będzie?
pzdr

Anonymous

  • Gość
Fastnachtspiel
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 28, 2004, 05:36:19 pm »
Cytat: "Gilbaert"
Srebrnym pisakiem będzie?
pzdr


huhu to tururu ma rozne pisaki na rozne okazje?
to jak bielizna :)

Cytuj

spoko. każdy ma jakieś zajęcia. a z tym dostaniem po ryju to znów nie przesadzaj. mnie jakoss w Kraku bic nie chcą


bo nie naraziles sie jeszcze nikomu...

Gilbaert

  • Gość
Fastnachtspiel
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 28, 2004, 05:40:59 pm »
Cytat: "karol_konw"
Cytat: "Gilbaert"
Srebrnym pisakiem będzie?
pzdr


huhu to tururu ma rozne pisaki na rozne okazje?
to jak bielizna :)


nie wiem czy ma czy nie. ostatnio wpisywał srebrnym co na czarnym wnętrzu okładki fajnie wyglądało. Btw Karol musimy sobie wybrać jakis inny temat na pogaduchy bo zaraz przyjdzie turururu i powie "wypier... mi stąd z tym offtopem"  :twisted:  :twisted:  :twisted:
pzdr

Offline turucorp

Fastnachtspiel
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 28, 2004, 06:20:47 pm »
chyba bedzie zloty tym razem bo srebrny sie ostatnio Adlerowi rozlal i stracilem do niego zaufanie (do pisaka oczywiscie ;) ), czarnym na czarnym tle niestety sie nie da :cry:
Karolu, jak slusznie zauwazyles pisaki sa jak bielizna, trzeba je zmieniac regularnie w celach higienicznych,
dobra, koniec tego OT :twisted:

N.N.

  • Gość
Fastnachtspiel
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 22, 2004, 10:02:09 pm »
Mam wszystkie trzy (dotychczas wydane) "Fasty" i jestem pod wrażeniem. Ewidentnie nie bedzie to trylogia, wbrew temu, co napisał Dennis Wojda na tylnej stronie okladki. Ostatni tom kończy się w najbardziej emocjonującym momencie, co mnie bardzo zaskoczyło. Po pierwszym spodziewałem się, że całość będzie się skladała z nowelek połączonych jedynie miejscem akcji, a tu okazało się, że wszystko skleja się w jedna całość fabularną.
Turek ma niezwykłe pomysły graficzne i zaskakujące rozwiązania kompozycji strony, a w dodatku umie opowiadać, czego nie da się powiedzieć o każdym z naszych rysowników.

Offline turucorp

Fastnachtspiel
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 22, 2004, 10:08:51 pm »
nie jestem rysownikiem, nie umiem rysowac, jestem hobbysta, hybbystycznie opowiadam rozne dziwne historyjki za pomoca materii komiksowej, w dodatku, podobno coraz bardziej  "odstraszam czytelnikow" tym co robie :twisted: ,
BTW, Dzieki :oops:

N.N.

  • Gość
Fastnachtspiel
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 22, 2004, 11:02:17 pm »
Cytat: "turucorp"
nie jestem rysownikiem, nie umiem rysowac, jestem hobbysta, hybbystycznie opowiadam rozne dziwne historyjki za pomoca materii komiksowej, w dodatku, podobno coraz bardziej  "odstraszam czytelnikow" tym co robie :twisted: ,
 

Jaki zjeb tak twierdzi?

Offline Kurczaczek

Fastnachtspiel
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 22, 2004, 11:07:46 pm »
Wczesniej mialem z Fastem tylko przelotny kontakt-znaczy sie czytalem kawalki 1 albumu gdzies.

Na WSK kupilem 3 czesci (dzieki za ludki wrysowane turu). Wczoraj przeczytalem przed snem. Jezus. Powiem szczerze, ze kilkakrotnie przebilo to moje oczekiwania. Wrecz genialne.

Serio- jak dla mnie to niesamowita niespodzianka. Kiedy nastepny tom? Bo sie rozkreca fajnie i mam ochote przeczytac c.d.
...

Offline turucorp

Fastnachtspiel
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 22, 2004, 11:40:03 pm »
Cytat: "N.N."
Cytat: "turucorp"
nie jestem rysownikiem, nie umiem rysowac, jestem hobbysta, hybbystycznie opowiadam rozne dziwne historyjki za pomoca materii komiksowej, w dodatku, podobno coraz bardziej  "odstraszam czytelnikow" tym co robie :twisted: ,
 

Jaki zjeb tak twierdzi?


nie mow "zjeb", to nie wypada, przeciez to zywy czlowiek jest, ksiazki o komiksach pisze, teoretyk znaczy sie chyba,  w dodatku podczytuje zdaje sie fora. konkretny zarzut brzmi: "konsekwetnie pozbywa sie czytelnikow", polecam uwazna lekture recenzji w powazanych pismach branzowych :roll:
odnosnie rysowania to moja wlasna opinia i jest prawdziwa (rany, znowu zle sformulowalem swoja wypowiedz i dopiero teraz to widze :oops: )

Offline turucorp

Fastnachtspiel
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 22, 2004, 11:49:12 pm »
Cytat: "Kurczaczek"
Wczesniej mialem z Fastem tylko przelotny kontakt-znaczy sie czytalem kawalki 1 albumu gdzies.

Na WSK kupilem 3 czesci (dzieki za ludki wrysowane turu). Wczoraj przeczytalem przed snem. Jezus. Powiem szczerze, ze kilkakrotnie przebilo to moje oczekiwania. Wrecz genialne.

Serio- jak dla mnie to niesamowita niespodzianka. Kiedy nastepny tom? Bo sie rozkreca fajnie i mam ochote przeczytac c.d.


eee nie, genialne to ja sobie rzeczy dopiero czytam, zrobienie takich jeszcze jakies sto lat pracy mi zajmie :wall:
zakonczenie dopiero w pazdzierniku

Offline Kurczaczek

Fastnachtspiel
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 23, 2004, 12:06:09 am »
Jak dla mnie to te komiksy sa genialne. Bardzo swieze i oryginalne. Kawal dobrej lektury. :)
...

Offline turucorp

Fastnachtspiel
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 23, 2004, 12:13:45 am »
Cytat: "Kurczaczek"
Jak dla mnie to te komiksy sa genialne. Bardzo swieze i oryginalne. Kawal dobrej lektury. :)


dzieki
niestety to tylko potwierdza teze, ze ludzie pojawiajacy sie na forach nie stanowia reprezentatywnej grupy czytelnikow komiksow :twisted:

N.N.

  • Gość
Fastnachtspiel
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 23, 2004, 07:51:05 am »
:hmm:

 

anything