Autor Wątek: Nowy numer Fantasy  (Przeczytany 13270 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Abignale

Nowy numer Fantasy
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 15, 2003, 06:57:19 pm »
Ostatnio opowiadanie Kucharskiego "Krew, śmierć i świt" było dobre. Specjalnie pojechałam do Traffica poczytać sobie, bo niestety nie mam kasy...
ie jestem nikim, tylko sobą. Gdziekolwiek trafiam, staję się kimś innym i nic nie możesz na to poradzić.

Ray Bradbury, "Kroniki Marsjańskie"

Offline Abdullahi P.

Nowy numer Fantasy
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 26, 2003, 12:06:19 pm »
mnie sie najbardziej spodobalo opowiadanie Izabeli Sztolc o wampirach, nie pamietam niestety tytulu. ma to opowiadanie po prostu taki niepowtarzalny klimat, mozna by rzec, swiateczny
OMUNISTYCZNA PARTIA LITWY

Offline Abignale

Nowy numer Fantasy
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 27, 2003, 10:34:10 am »
Znaczy się z najnowszego numeru to opowiadanie?
ie jestem nikim, tylko sobą. Gdziekolwiek trafiam, staję się kimś innym i nic nie możesz na to poradzić.

Ray Bradbury, "Kroniki Marsjańskie"

Offline Abdullahi P.

Nowy numer Fantasy
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 27, 2003, 01:09:07 pm »
prawdopodobnie tak, chociaz nie mam pewnosci
traktowalo o wampirzycy w nowym jorku na nowy rok, moglbym strescic, ale chyba lepiej poszukam u siebie tego numeru i napisze, jaki tytol owo opowiadanie nosi
OMUNISTYCZNA PARTIA LITWY

Offline Kmicic

Nowy numer Fantasy
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 15, 2004, 08:03:24 pm »
Mam wszystkie numery oprócz pilotażowej Fantazji... a z chęcią bym ją przejrzał
ORONA 1973 KIELCE

Offline zompi

Nowy numer Fantasy
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 17, 2004, 04:07:20 pm »
Także czytałem Fantasy Click! ale jak ostatnio szukałem po kioskach to nie mogłem go znaleźć.
Ostatni numer jaki mam jest z grudnia 2003 rok.
Od tej pory nie natrafiłem na rzaden kolejny numer, słyszałem tylko o takim numerze z armiami nieumarłych jako temat główny czy coś takiego...

Ale czy to pismo jeszcze istnieje??!!
Wiadomo, że smoki nie istnieją, ale każdy z nich na inny sposób."
                              ---Stanisław Lem---

Offline zompi

Nowy numer Fantasy
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 19, 2004, 02:27:06 pm »
Proszę mi powiedzieć czy czasopismo "Fantasy" Clik! jeszcze istnieje, czy je jeszcze drukują.
To dla mnie bardzo ważne.
Wiadomo, że smoki nie istnieją, ale każdy z nich na inny sposób."
                              ---Stanisław Lem---

Offline mr.maras

Nowy numer Fantasy
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 19, 2004, 05:25:39 pm »
Nieuważnie czytałeś moją odpowiedź w założonym przez ciebie, niefortunnym temacie "Czasopisma", który usunąłem.

"Fantasy" (Clik! zniknęło z nazwy po jakimś czasie) raczej już nie ma. Nie ukazuje się już od bardzo dawna zatem śmiało można powiedzieć, że pismo upadło. Podobny los spotkał bardzo zbliżony profilem i stylem (chociaż moim zdaniem poważniejsze i ciekawsze), również "nieregularnik" - "SFera". Prawdopodobnie miłośnicy fantastyki nie przepadają za Bravopodobnymi, kolorowymi pisemkami dla nikogo, pełnymi pstrokacizny i nie nastawionymi głównie na literaturę ale na wszystkie przejawy fantastyki jednocześnie (rpg, gry komputerowe, seriale tv, filmy, internet i co tam jeszcze).
Niestety. Wydaje się, że w pewien sposób i "Nowa Fantastyka" zmierza w podobnym kierunku...   Oby redakcja NF w porę spostrzegła, że taki kierunek prowadzi prostą drogą w niebyt.
Spalić po przeczytaniu.

Offline zompi

Nowy numer Fantasy
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 19, 2004, 06:03:41 pm »
W niefortunnym temacie napisałe "chyba na pewno", a ja chciałem wiedzieć nie chyba tylko na pewno jeżeli wiesz o co mi chodzi :)
Fantasy Click bardzo mi się podobało, szkoda, że je usunięto :(
Ale fantasja przetrwa nawet bez tego...
Dzięki i nie gniewaj się już za tamta tematy :)
Zostańmy przyjaciółmi  :lol:
Wiadomo, że smoki nie istnieją, ale każdy z nich na inny sposób."
                              ---Stanisław Lem---

Offline ASX76

Nowy numer Fantasy
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 17, 2005, 09:56:03 am »
Wydawać by się mogło , że po prawie rocznej przerwie w ukazywaniu się magazynu "Fantasy" można je zaliczyć do jakże licznego grona tych , co "wąchają kwiatki od spodu" , a tymczasem...
"Na fanów magazynu Click! Fantasy czeka zaś niewielkie ogłoszonko , które z pewnością wprawi ich w dobry nastrój" ( cytat pochodzi z zapowiedzi miesięcznika "Click" nr 3/2005 ). Zatem można chyba przypuszczać , że dojdzie do tzw. reaktywacji... :)

Offline zompi

Nowy numer Fantasy
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 18, 2005, 11:49:48 am »
Też to czytałem. Dla osób, które nie czytają Clicka! a czytają Fantasy, dodaję jeszcze, że najprawdopodobniej ukarze się w pierwszej połowie kwietnia.
W następnym numerze Clicka! mają napisać coś więcej, co ma się ukazać :)
Wiadomo, że smoki nie istnieją, ale każdy z nich na inny sposób."
                              ---Stanisław Lem---

Offline mr.maras

Nowy numer Fantasy
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 19, 2005, 10:43:01 pm »
Obiecuję, ze jeżeli "Fantasy" znowu pojawi się na rynku, wzorem innych periodyków zostanie u nas "przyklejone". Podobnie ma sprawa się ma z "Krakersem", czekam tylko na opinie, a właściwie jakiekolwiek informacje na temat literackiej mutacji tego komiksowego pisma. Czy rzeczywiście króluje w niem fantastyka?
Spalić po przeczytaniu.

Offline Silvantes Yojimbo

Nowy numer Fantasy
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 27, 2005, 04:35:28 pm »
Tak napisane było w kiwetniu a tymczasem kwiecień mija. Powód. Redaktora naczelnego Jacka Piekary nie ma już w składzie Clicka i zmieniany jest obecnie zespół. Narazie nie postanowiono co zrobią z ,,Fantasy", ale prawdopodobnie go nie będzię. a szkoda, gdyż był to bardzo dobry magazyn fantasy :(
ttp://www.lathe-athrua.ekonto.net/forum -Miłośnicy Fantasy. Wejdźcie, a nie pożałujecie

Offline mr.maras

Nowy numer Fantasy
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 17, 2005, 12:50:23 pm »
Czy był to dobry magazyn? Jak dla mnie nie, ale imo tworząc pismo redakcja miała na oku inny taget. Skoro "Fantasy" nie ma i ma nie być temat blokujemy.
Spalić po przeczytaniu.

Offline mr.maras

Nowy numer Fantasy
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 15, 2005, 06:40:04 pm »
Ale zgodnie z obietnicą odblokowujemy ponieważ Fantasy powróciło. I jest także rednacz Jacek Piekara, który znowu "lekko" promuje się na łamach pisma (opowiadanie, recenzja).
Spalić po przeczytaniu.

 

anything