Autor Wątek: Warriors of Darkness  (Przeczytany 4154 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bioły

Warriors of Darkness
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 29, 2004, 06:27:02 pm »
Riders of Rohan is very good
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Offline drachenfeles

Warriors of Darkness
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 29, 2004, 07:05:04 pm »
Cytuj

Odniosłem wrażenie, że poszukujecie jednostki idealnej. Jedna osoba poda zalety danej jednostki to zaraz druga wytyka słabosci.

IMO cały urok gier bitewnych. RTS-ów itp polega właśnie na tym, że nie ma jednostki która jest dobra na wszystko i nigdy nie tak nie było nawet w real bitwach. Po to są w armi pikinierzy żeby skutecznie konnice zwalczać. Umarli, zamiast statystiki def. biorą odwage. Co jest genialnym rozwiązaniem na Saurona i każdą jednostke z dużą obroną ale już nie tak fajnym na Beresekerów. I to jest piękne poprostu  W tym wypadku moja Armia nie może się składać z samych Wojowników Gondoru czy Umarlaków. Bo bym został łatwo pokonany. Muszę kombinować stosować różne ustawienia różne taktyki, przez co gra się nie nudzi a każda bitwa z reguły wygląda inaczej  Więc uważam, że najbardziej wartościowa armia to armia kombinowana, zdolna pokonać każdą armie jaką jest w stanie wystawić przeciwnik za daną licze pkt.


Święta racja, gdyby tak nie było bitewniaki były by jak niektóre popularne karcianki - mam lepsze karty = wygram.
Co w wolnym tłumaczeniu oznacza - wydałem więcej kasy = wygram.

Offline Isembold

Warriors of Darkness
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 29, 2004, 07:34:26 pm »
Musze Wam przyznac racje. Gdyby byly takie uniwersalne jednostki to gra tracilaby swoj klimat. Wystarczaloby zrobic armie tylko z nich i zwyciestwo w kieszeni. A tak, braki w uzdoleniach jednostek trzeba zastepowac taktyka i fartem w kosciach, ktore w Lotrze sie powiedzmy "przydaje" :D
i]From the ashes a fire shall be woken. A light from the shadows shall spring.
Renewed shall be blade that was broken. The crownless again shall be king. [/i]

 

anything