Autor Wątek: wyrzeźbiłemn nową figurkę do LOTRa  (Przeczytany 6187 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline CHam-solo

wyrzeźbiłemn nową figurkę do LOTRa
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 01, 2004, 08:13:56 pm »
Cytuj
Jak tu porównywac profesjonalistów z GW produkujących figsy na skale swiatowa z talentem i zapałem Ścibora Polaka

A co Polak nie może móc zrobić zaje...fajnej figurki?
Troll fajny, ale olifant był lepszy i będę się tego trzymał :P
url=http://s1.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=70877]klik[/url]

Offline Isembold

wyrzeźbiłemn nową figurkę do LOTRa
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 01, 2004, 08:24:38 pm »
Oj Cham...Nie od razu Krakow zbudowali i nie od razu Scibor bedzie robil figsy takie jak GW. Od czegos trzeba zaczac, az w koncu dojdzie sie do takiego stylu i perfekcji, ze zawodowcy beda wysiadac.
Ja tam jestem pelen podziwu dla zdolnosci Scibora i mam nadzieje ze jeszcze wiele cudow ujrzymy spod jego rak. Proponuje, zebys zrobil teraz Nazgula na bestii... :D
i]From the ashes a fire shall be woken. A light from the shadows shall spring.
Renewed shall be blade that was broken. The crownless again shall be king. [/i]

Offline Lord_cypher

wyrzezbilemn nowa figorke do LOTRa
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 01, 2004, 11:34:36 pm »
Witam

Na poczatek Scibor gratuluje nieziemskiego talentu- wiem slyszales to juz wiele razy ale pochwal za taka umiejetnosc nigdy za wiele  :)
Otoz powiem nieskromnie iz rowniez posiadam podobny talent (prosze mnie nie kamienowac za brak skromnosci)   ;)

Mam do Ciebie prosbe: czy moglbys mi podac material z
ktorego "przyzadzales" swoje figsy oraz mniej wiecej technike jakiej uzyles do produkcji???  :)
Rowniez chcialbym podjac sie proby zrobienia kilku figorek.
Pragne tu zapewnic ze nie jestem podstawionym szpiclem GW  :D

Bylbym bardzo wdzieczny za pomoc.
Moj e-mail to asphixia7@wp.pl <---tak na wszelki wypadek jakbys nie chcial zdradzac tajnikow na forum  ;)

Pozdrawiam i zycze kolejnych, rownie owocnych prac jak Troll i Olifant.
Lord_cypher
a Sarumana!!!

Offline Scibor

wyrzeźbiłemn nową figurkę do LOTRa
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 02, 2004, 08:54:55 am »
trolla zrobiłem od podstaw nie miałem zbędnych części od trolla GW :) wczoraj po pracy wystartowałem z nawym - myślę że za jakiś czas dorównam specom z GW - ten Troll to moja druga figurka po mumakilu - dopiero się rozkręcam i szukam narzędzi i odpowiednich technik - bardzo trudno jest rzeźbić takie małe figurki, do tej pory rzeżbiłem tylko w naturalnej wielkości ( w szkole) :)

Offline KędzioR_vo

wyrzeźbiłemn nową figurkę do LOTRa
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 02, 2004, 09:08:06 am »
no właśnie, jakiej wielkości jest ten troll? taki, jak te z GW?
jeśli tak, to wtedy jeszcze większy SzaCuNeK dla Ciebie, bo sam wiem, jak ciężko takie małe coś "ulepić" ;) ja ostatnio dorobiłem swoim goblinkom kilka czaszek-trofeów o wielkości troszkę większej od łebka szpilki i wyglądają fajnie, dodają uroku moim zielonoskórym pupilkom ;)

tylko na jedno chciałbym ponarzekać w Twoim świetnym Trollu, chociaż to jest całkowicie z samym rzeźbieniem niezwiązane - chodzi mi o malowanie, które moim zdaniem troszkę psuje ogólną fajowość tej figurki :)

a tak w ogóle, sorki za głupie pytanie, ale jak tu można zamieścić jakies fotki?? bo chciałem pokazać mojego enta, którego zrobiłem jakieś 2 latka temu :)

PozdRawiam[/img]
) Padre GianLuca KędzioR_vo <- filmik jest! , 8)
:mad: il SenoR OscuRo de la Inquisition :mad:


Offline Scibor

wyrzeźbiłemn nową figurkę do LOTRa
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 02, 2004, 11:39:24 am »
troll jest takiej samej wielkości co ten z GW - wiem bo mam tego z GW :) a co do malowania to kwestia gustu, no ale przyznam żę się śpieszyłem, zresztą to była pierwsza taka figurka w moim wykonaniu ( taka mała) no i powiedzmy sobie prawdę jest daqleka od ideału - gdy ją kończyłem myślałem już o następnej :) zresztą tempo mowi samo za siebie ten trol został wymyślony, wymodelowany i pomalowany jednego dnia - około 6 godzin :)
pozdrawiam

Offline KędzioR_vo

wyrzeźbiłemn nową figurkę do LOTRa
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 02, 2004, 03:04:27 pm »
to tempo pracy masz doprawdy imponujące :) ja raczej się dłużej bawię z takimi rzeczami...
w ogóle, to myślałem, że ten model zrobiłeś na podstawie fotek itp. a okazuje się, że masz jednego takiego oryginała, czyli duże ułatwienie ;) :P co nie znaczy, że i tak należy Ci się "szacunek za podjęcie walki" :D:D
i tak PeeSem, skrobnij, jak wbiłeś te zdjątka na stronkę, oKa?
) Padre GianLuca KędzioR_vo <- filmik jest! , 8)
:mad: il SenoR OscuRo de la Inquisition :mad:


Offline CHam-solo

wyrzeźbiłemn nową figurkę do LOTRa
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 03, 2004, 05:36:28 pm »
Ścibor, tempo pracy masz nieziemskie. Ja swojego balroga maluję dobre trzy miesiące i jakoś nie mogę skończyć :P
url=http://s1.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=70877]klik[/url]