trawa

Autor Wątek: Nowa tabelka "To Hit" ?  (Przeczytany 10377 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shinji

Nowa tabelka "To Hit" ?
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 17, 2002, 09:31:16 pm »
Skoro tabela istnieje to czy mógłby ktoś ja zamieścic na forum bo niestety nie mam dostepu do anuala(mam 50 km do sklepu wiec tam za czesto nie jeżdze :wink: )?

Offline Gorim

Nowa tabelka "To Hit" ?
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 18, 2002, 04:00:34 pm »
Niedawajcie mi tu przykładów sapka;D znam tego kolesia i branie pod uwage jego myśli i twórczości w świecie warhammera i każdego innego normalnego jest pomyłką.
To jest portier który jak siedział sobie na cieciówce pisał książke, na dodatek jest alkocholikiem i pewnie większość swojej kiepskiej weny czerpał z butelki.
I niepiszcie tutaj jakiś słów protestu bo jako mieszkaniec miasta w którym Sapkowski mieszka i jako człowiek który miał nieprzyjemność poznać go na konwencie wiem co mówie..
Gorim
o I sit still in my room..
Winter's here in summer season...
Shall I say I was wrong if I'm right?
And farewell to my last hope..

Offline Ulthran

Nowa tabelka "To Hit" ?
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 18, 2002, 04:56:56 pm »
tu się z Tobą zgodzę Gorim... ale w sumie równy gość... to wszystko co mówisz jest prawdą... ale czy można coś zarzucić jego książką??

Offline shizo

Nowa tabelka "To Hit" ?
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 18, 2002, 05:02:35 pm »
Ja tez go poznalem... facet ma rzezcywiscie wredny charakterek... ale jego proza jest na prawde niezla!
Zacytowalem go tylko dla tego, ze uwazam, ze ta wypowiedz tutaj jak najbardziej pasuje...
oszulki Nowej Gilidii już dostępne. Zobacz tutaj!

Offline Gorim

Nowa tabelka "To Hit" ?
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 18, 2002, 05:06:41 pm »
Wiesz tutaj niewystępuje walka z kupą ludu:D 4 ludzi to nie kupa a tak naprawde mówienie że figurka to 100 ludzi to pomyłka:D
Czy to znaczy że jeden generał ( bo chyba ta figurka to nie 100 generałów:D ) walczył by lepiej od setki ludzi ? jedna figurka odwzorowuje jedną figurke tak samo jak jest to zrobione w WH40k kiedy to np. jedna armia Tau to koło 50 modeli i tak rzeczywiście we flufie jest że średnio jedna kadra myśliwska ma koło 50 osobowy skład.
Cytat jest dobry ale nie dla naszej "ukochanej" gry:))
Gorim
o I sit still in my room..
Winter's here in summer season...
Shall I say I was wrong if I'm right?
And farewell to my last hope..