Autor Wątek: Chcesz pomóc w tworzeniu filmu ?  (Przeczytany 9175 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Black Bird

Chcesz pomóc w tworzeniu filmu ?
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 16, 2004, 08:44:10 pm »
Mam takie pytanie: Czy już wiadomo gdzie będzie kręcony film?? I czy scenariusz jest przynajmniej w większej części gotowy?? Jestem zainteresowany oczywiście tym projektem ale mam bardzo ograniczoną swobodę i raczej poza woj. Zach-Pomorskie nie ruszę się(niestety) :( , chociaż może się uda. Mam trochę pomysłów, ale najpierw musiałbym się zapoznać mniejwięcej ze szkicem scenariusza.

Offline Michał K.

Chcesz pomóc w tworzeniu filmu ?
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 01, 2004, 10:21:48 am »
Bardzo spodobał mi się pomysł z filmem i też bym chciał coś zrobić. Zakres mam mały bo mam 15 lat. Chciałbym napisać scenariusz. W każdym razie po głowie chodzi mi ciągle takie rozpoczęcie:
( tak jak ja bym to widzial oglądając film) Ciemny ekran zaczyna się powoli rozjaśniać i dochodzą odgłosy strzałów. W końcu jak już wszystko normalnie widać następuje ogromny błysk i dżwięk ( chodzi mi o taki co w Half - life wydaje pewna elektryczna broń gdy jest przeładowana ). Wszyscy zaczynają się budzić. To rozpoczęcie odbyło by sie wg. mojej koncepcji w bunkrze a ludzie którzy by strzelali, strzelali b y do innych ludzi. ( zamieszałem...). W każdym razie chodziło tu o przejęcie jakiegoś składu coś takiego. Co o tym sądzicie.  :?  
PS. Chciałbym żeby akcja toczyła się gdzieś w trójmiescie
pozdrowienia :)
rki i gobliny rządzą.

Offline kazik77

Chcesz pomóc w tworzeniu filmu ?
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 15, 2004, 06:51:55 pm »
jak dla mnie początek całkiem całkiem pod warunkiem, że fabuła się jakoś później dobrze rozwinie.. a właśnie: trudno pisać cokolwiek o filmie, miejscówkach, początkach i końcach jeśli nie jest znany chociaż zarys scenariusza... a może by tak przedstawić zarys scenariusza na forum i każdy mógłby dopisać ciąg dalszy, a najlepszy przeszedłby dalej...
:w leniwym półmroku wędrują myśli:.