Autor Wątek: Taktyka wygrywania bitew przez zło  (Przeczytany 4763 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline CHam-solo

Taktyka wygrywania bitew przez zło
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 12, 2004, 05:53:25 pm »
w pełni zgadzam się z przedmówcą. Goblinki wymiękają przy kawaleri.
I przy okazji zawszę kiedy gram złem biorę strzelców i ci strzelcy nigdy się nie sprawdzili.
url=http://s1.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=70877]klik[/url]

Offline Gaweł

Taktyka wygrywania bitew przez zło
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 13, 2004, 08:31:05 am »
Rohan z goblinami... hmm w bardzie na prezentacji 8 goblinów wygrało walki z 6 rohańczykami i w dodatku paru zabiło, może troche rzuty były słabe, ale jednak... Nie zginął chyba żaden goblin. Także do rohańczyków mam sceptyczne pojęcie... Wargi - chciałem ich kupić, ale doszedłem do wniosku, że oni są przydatni w grupie w której jest powyżej 12 modeli, więc cena doszłaby do makabrycznych rozmiarów.
iestety wróciłem do szarej rzeczywistości polskiego menelstwa... Czy ktoś ma wątpliwości ile zostało dni do końca szkoły? DUŻO!! :(:(:(

Offline Lugburc

Taktyka wygrywania bitew przez zło
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 13, 2004, 01:04:03 pm »
to naprawdę wielkie gratulacje dla goblinków. jakkolwiek, patrząc realnie, wojownik z Morii nie ma szans, no chyba, że zadziała tzw. przekleństwo goblina.
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline LordThom

Taktyka wygrywania bitew przez zło
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 13, 2004, 02:31:03 pm »
gobliny goblinami, ale za 1pkt drozej mozna wysatwic orkow z mordoru. a nie sadze zeby zostali zgniecieni przez rohanczykow- wspolczynniki identyczne, a orki sa w dodatku o 1pkt tansze, a maja lepsze bronie- (nie dostaja -1 do walki) i bronie dwureczne.
i]Czas nie ma początku ani końca.
Czas jest jak wąż Uroboros, który chwycił zębami własny ogon.
W każdym momencie kryje się wieczność.
A wieczność składa się z chwil, które ją tworzą.[/i]

Offline Christoph

Taktyka wygrywania bitew przez zło
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 13, 2004, 04:15:57 pm »
No, teraz są jeszcze Morannon Orcs i Orc Trackers 8) Chociaż te drugie nie wydają mi się zbyt przydatne z racji swojej niskiej obrony... A co sądzicie o morannonach?
amiętaj: wszystko co napiszesz może zostać wykorzystane przeciwko Tobie.

A tak przy okazji - Iced Earth rządzi :D

Offline Lu-trz

Taktyka wygrywania bitew przez zło
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 15, 2004, 12:23:31 pm »
Goblinki - zwróćcie uwagę, że to jakby piechota górska - przeskoczą przez przeszkodę, wlezą na drzewa albo na skałki, szczególnie już widzę ten rohan jak tnie goblinki siedzące z łukami na drzewach  :lol:
Gobliny mają dwa minusy : mały zasięg ruchu i niski współczynnik walki. Ale maja też dwie zalety to jest :
- dużą ilość (kto bedzie miał pierwszy prezkroczony break point ?)
- mobilność w trudnym terenie (kto zajdzie od tyłu wolniaków opartych o jakiś mur czy ścianę jednym skrzydłem?)
A dodatkowo jak jest z nimi Balrog to zdają courage automatem.
Poza tym co tu dużo dyskutować, mi się sprawdzają.

Natomiast co do Moranon orcs to własnie robiłem ostatnio symulację. Niestety chociaż mieli sztandar to wykosili ich guard of fountain wsparci citadel guards. Warto jednak zwrócic uwagę na niski koszt moranonów za 7 pkt. otrzymujesz jednostkę o walce 3, obronie 6 i co najważniejsze o sile 4. Płacąc tylko 1 pkt otrzymujesz podwyższenie siły i obrony o 1 (w stosunku do "normalnych" orków).
 swoją drogą - straszna ta globalizacja ...

Offline Lugburc

Taktyka wygrywania bitew przez zło
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 15, 2004, 10:24:05 pm »
ha, ja dzisiaj kupiłem i skleiłem .... mordor trolla. jest on 2krotnie większy od jaskiniowca i nie muszę chyba dodawać, że w tym fixie można się zakochać.
a, i jeszcze jedno. podczas bitew wcale nie mam zamiaru niw wspinać się na jakiekolwiek drzewo, by stamtąd ładować z łuku.... Troll w końcu to nie goblin-alpinista!
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline Ribald

Taktyka wygrywania bitew przez zło
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 15, 2004, 07:18:53 pm »
M.S.Z.odpowiednio wykorzystani Morannoni do spółki na przykład z Trollami(a co się będziemy szczypać :) )byliby siłą, z którą trzeba by było się liczyć. Hmm-wojska pancerne Śródziemia? :P Nie warto ich porównywać z Fountain Guardami bo to zupełnie różne pod wzgędem przeznaczenia i wartości pkt jednostki. Poprawcie mnie jeśli się mylę
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Rav-SD

Taktyka wygrywania bitew przez zło
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 15, 2004, 07:40:01 pm »
Sorry ale ten temat, zostanie zamknięty. Zastąpić go może z powodzeniem temat: Grający siłami zła...
REEDOM IS THE STATE OF MIND!!!

If knowledge is a power!? So to be unknow is to be unconquerable!

http://www.histeria.pl/sf/szuflada.phtml <--
Stronka dla poczatkujących w sztuce pisania...