Autor Wątek: Figurki Scibora  (Przeczytany 45236 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Scibor

Figurki Scibora
« dnia: Marzec 11, 2004, 09:13:19 am »
to mój nowy wódz trolli z Mordoru - czeka na podstawkę (w sklepie w 3mieście akurat nie mają teraz podstawek - dostawa za 3 tygodnie :( )

Jestem umowiony na spotkanie az facetem ktory robi formy i odlewa figurki - może się z nim dogadam i zrobi mi formę :) - wtedy wyrzeźbie trolle do odlewów :) o ile ich cene będzie wyrażnie mniejsza od tych z GW :)









a to nowy jeździec orków :) - ale raczej to tylko zapowieź - bo mi się nie do końca podoba (to pierwsza moja tak mała figurka



fotki są troche słabe - za mocne światło  - ale robilem wieczorem :)
pozdrawiam
Ścibor

Offline AtomizeR

Figurki Scibora
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 11, 2004, 10:43:43 am »
Troll jest spokojowy natomiast warg jest jakis za bardzo świecący a ork nawet spoko :)
aród Wybrany Cracovia Pany


Offline sadam0

Figurki Scibora
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 11, 2004, 12:30:43 pm »
Człowieku  :o  :o  :o  Te trole i olifant to było coś ale teraz przeszedłeś swoje możliwości. Ten wódz jest wypasiaty na maxa.  :o  :o  :o  
P.S. Ile bedziesz chciał za figurki z odlewu :)
rólu Nazguli, władco ciemności, Któryś niegdyś władze sprawował na ziemi, teraz sprawujesz ją w królestwie zmarłych... I dałeś się zabić takiej kupie!

Offline Christoph

Figurki Scibora
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 11, 2004, 11:16:39 pm »
No to trzymam kciuki żebyś znalazł jakiegoś taniego odlewnika :mrgreen:
A tak wogóle to z czego będą te odlewy(jeżeli wogóle będą) ? Żywica? Metal? :?
amiętaj: wszystko co napiszesz może zostać wykorzystane przeciwko Tobie.

A tak przy okazji - Iced Earth rządzi :D

Offline Scibor

Figurki Scibora
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 12, 2004, 11:40:46 am »
jeszcze nie wiem - pewnie Trolle z Mordoru w żywicy - bo jest to prostsza technika, a żywica nie ustępuje metalowi ww dokładności, a maluje się nawet lepiej :) natomiast trolle jaskiniowe, to zobaczę jak się dogadam :)

Offline Lugburc

Figurki Scibora
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 12, 2004, 12:06:33 pm »
Scibor,

gratulacje!!! piekna figurka, podziwiam twoją cierpliwość, gdyż sam wiem jak to jest - jestem modelarzem. Jednak pragbnę ci zwrócić uwagę na jeden zupełnie małoistotny i często pomijany drobiazg  -  prawa aurorskie...........
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline Scibor

Figurki Scibora
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 12, 2004, 01:04:04 pm »
Lugbruc --> wiem sporo o prawie autorskim :) to co łączy mojego trolla z mordoru z tym robionym przez GW to tylko nazwa i podstawka, której nie zamierzam kopiowac, bo tanio można kupić orginalne GW :) podobnie z Wargami - pracuję nad takim który bnie będzie jak ten szczurek z GW a jednocześnie nie będzie dokładną kopia tego z filmu, zresztą scenograaf powiększył jedynie do rozmiaru krowy zwykła hienę :) :)
Przyznam żeTroll jaskiniowy jest mocno podobny w okolicach pyska , ale reszta to już moja inwencja, a dzieło inspirowane to nie kopia, a tymbardziej nie pretekst do procesu, bo GW nie ma monopolu na wymyślanie orków, czy wargów, może nazwa jest zastrzeżona, ale warg to może być poprostu wilk pod siodło :)

Offline KędzioR_vo

Figurki Scibora
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 12, 2004, 02:33:09 pm »
no, ŚciBoRze, chylę czoła :) TRoLL doprawdy świetnie zrobiony i pomalowany, a i ten warg robi wrażenie, zwłaszcza, biorąc pod uwagę jego wymiary :)
Powodzenia w negocjacjach kontraktowych ;)
) Padre GianLuca KędzioR_vo <- filmik jest! , 8)
:mad: il SenoR OscuRo de la Inquisition :mad:


Offline Bioły

Figurki Scibora
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 12, 2004, 03:18:10 pm »
no no no no , wypaśny troll, ten ork na wargu ........ cos w nim brakuje no ale troll to  bardzoładny .............
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Offline CHam-solo

Figurki Scibora
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 12, 2004, 06:05:00 pm »
Jak zwykle będę się czepiał. Ten troll ma jakąś taką dziwną pozę. Tj. brak mu w prawj łapie czaszki chmurki nad głową z napisem "być albo nie być". :P
Co nie zmienia faktu że troll ma zaje..bardzo fajny miecz.
Twarz u trolla Ci zdziebko nie wyszła.
url=http://s1.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=70877]klik[/url]

Offline szymek4000

Figurki Scibora
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 13, 2004, 07:07:32 am »
No supertrol rulezzzawarg mi się podoba ale ten ork to niezabardzo  :)
Byłem tam dniu klęski ludzi" Elrond

http://members.lycos.co.uk/dimithil/
Odzielne forum dla LOTRa

Offline pablooss1

Figurki Scibora
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 22, 2004, 01:06:47 am »
Panie Scibor takie małe pytanie czemu nie zrobisz zadnej figurki dopra bo chetnie by cos innego obejrzał niz te nedzne kreatury ktore jednym uderzeniem zmieatam z powierzchni ziemi  :P  :P  :P
alczący z potworami winien uważać aby nie stać się jednym z nich.

Offline mic

Figurki Scibora
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 23, 2004, 07:03:10 pm »
wlasnie Scibor zrob cos z sil dobra - jakby ci sie udalo jeszcze lepiej niz te trolle to kupuje :D  :D

Offline garwi

Figurki Scibora
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 14, 2004, 08:00:12 pm »
Scibor zrób coś z tymi zdjęciami bo nawet mi sie nie chcą otworzyć i nie moge ich ocenić :(
ww.members.lycos.co.uk/dimithil/

Offline Scibor

Figurki Scibora
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 15, 2004, 09:24:15 am »
to helmowy jar - powstaje od tygodnie - ale mam mało czasu :(




a to nowy troll jaskiniowy - muszę dorabić łańcuch z kulą :)












no i kannica którą ostatnio sobie pomalowałem