trawa

Autor Wątek: Figurki Scibora  (Przeczytany 45226 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline GICO

Figurki Scibora
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 15, 2004, 12:34:45 pm »
piękne po prostu piekne, orgazm dla moich oczu:D
img]http://img211.imageshack.us/img211/3488/userbar111511ag4.gif[/img]

Offline al3r

Figurki Scibora
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 16, 2004, 01:13:31 pm »
ja nie moge :eek:  kolesia chyab pogielo. Przeciez ta konnica to wyglada jak by z filmu wyjeta. A nie pomalowany jar to jak by sneigiem opruszony i zastygly w miejscu.CO ZA REALIZM!!! Zalamalem sie. I jak tu teraz figorki malowac? Nic tylko sie powiesic...
ak sie chce, to i kasa sie znajdzie (ja znalazlem:-)

Offline Trebor

Figurki Scibora
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 16, 2004, 01:47:43 pm »
swietny ten Helmowy JAR!  :D  :D  :D

Offline CHam-solo

Figurki Scibora
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 16, 2004, 02:52:37 pm »
Helmowy jar fajny a kawalerię widziałem ładniejszą :P
url=http://s1.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=70877]klik[/url]

Offline Christoph

Figurki Scibora
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 16, 2004, 05:53:30 pm »
Czy mi się wydaje, czy troll jest z żywicy? 8)
amiętaj: wszystko co napiszesz może zostać wykorzystane przeciwko Tobie.

A tak przy okazji - Iced Earth rządzi :D

Offline sonic

Figurki Scibora
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 16, 2004, 06:09:55 pm »
całkiem niźle ale chwalisz sie tym już na 3 forum :P że tak powiem
dziwi sie że już tak wiele sam zrobiłeś pomaga ci ktoś w tym??
iedy będzie was atakował gumowy potwór...będe tam....gdy okradną starszą babcie...będe tam....gdy dziecko płacze ponieważ nie wymusiło na rodzicach kasy na nową gre...o tak...będe tam....

Offline Scibor

Figurki Scibora
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 16, 2004, 07:32:08 pm »
troll nie jest jeszcze odlany - ale niebawem będzie - dam cynk jak będe sprzedawal odlewy :)

moje fotki wkleiłem na 3 fora krajowe i 2 angielskojęzyczne - mam znajomych na wszystkich :)

wszystko robię sam, ale niedawno poznalem ekspertów od odlewania
więc figurki zostaną profesjonalnie powielone :)

Offline GICO

Figurki Scibora
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 16, 2004, 08:12:10 pm »
nie zraź się Ścibor, ale Twoje dzieła są śliczne i rozumiem że ktoś będzie chciał nabyć jedno z tych cacuszek, ale to nie dla mnie ja uwielbiam armie indywidualne, okaze się że przyjde na jakiś turniej nie Gw gdzie będzie można wystawiać odlewy i okaże się że wszyscy mają po 2 takie same trole w szeregach, troche indywidualności ludziska, każdego przeciez stac na coś wystarczy się postarać. można dłubać 2 tygodnie i coś się w końcu uda. ja przerabiam wszystkie moje figsy bo nie lubie szablonów:D
img]http://img211.imageshack.us/img211/3488/userbar111511ag4.gif[/img]

Offline drachenfeles

Figurki Scibora
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 16, 2004, 08:39:27 pm »
wow wszystkie?
na tyle nie miałbym cierpliwości, zresztą pełny bitewniak to nie to samo co skirmish. Do mordheim produkowałem figsy, nikt nie ma podobnych krasnali :) natomiast do LOTR'a przerobiłem kilku uruków i kilka elfów ale na tym się skończyło. Taka jednostka jak troll to co innego ich nie wystawia się 50 tylko 2 góra 3. Ale mnie trolle nie grożą.

Offline GICO

Figurki Scibora
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 16, 2004, 08:50:52 pm »
no może troche przesadziłem. Ale bardziej traktował bym to jako element kolekcjonerski niż figsa do gry, no może do towarzyskiej. A jeśli chodzi o konwersje to wszystko idzie pod skalpel od rączek, broni po chełmy, tarcze. Kapitanom rohanu dorabiam róg obcinam im rączke i pasuje tak zeby wyglądało jak by miał wzywać do ataku tym rogiem. kuszników uruk-hai robie. uruków w hełmach berezkerów. królewskie sztandary z małymi koronkami na zwieńczeniach sztandaru. może super śliczniue nie maluje ale pomysłów mi nie brak. Sztandar uruk hai, gdzie w jednbej trzyma flage w drugiej miecz. guard of the fountain courty z tarczami. banalne konwersje a cieszą oko.
img]http://img211.imageshack.us/img211/3488/userbar111511ag4.gif[/img]

Offline Christoph

Figurki Scibora
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 17, 2004, 01:05:41 am »
GICO: Takiego trolla jednak nie tak łatwo wydłubać :) Poza tym nie rozumiem czemu niby nie można wystawić takiego trolla na turnieju? To nie jest odlew oryginalnej figurki, to tak jakbyś wziął na turniej figurkę wyprodukowaną przez inną firmę niż GW. Można przecież, pod warunkiem że jest podobna do oryginału :roll:
amiętaj: wszystko co napiszesz może zostać wykorzystane przeciwko Tobie.

A tak przy okazji - Iced Earth rządzi :D

Offline drachenfeles

Figurki Scibora
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 17, 2004, 09:16:30 am »
Takie gadanie o tym, że nie można grać innymi figurkami niż oryginały przypomina mi gości od WFB. Nie upadajcie aż tak nisko.
Co za różnica czy figurka jest z reapera czy z hersey'a, czy to produkt GW, ważne że jest ładna i pasuje. Ja np wystawiam berserkerów jako kapitanów Uruk-hai, bo nie mam odpowiednich figurek i co, mam przez to nie grać?
Natomiast gdy walczę przeciw krasnoludom to są to moje figsy z mordheima, w życiu nie kupię tych oryginalnych bo im do pięt nie dorastają.

Offline CHam-solo

Figurki Scibora
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 17, 2004, 11:00:05 am »
A propo kolesi od WFB, to prawda że na oficjalnych turniejach GW można mieć tylko figurki z GW, niestety :cry:
Ale zawsze można powiedzieć że to konwersja z goblina, trochę green stuff'u tu trochę tam... :P
url=http://s1.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=70877]klik[/url]

Offline Christoph

Figurki Scibora
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 17, 2004, 11:52:03 am »
Ścibor: ile będzie kosztował taki troll?
amiętaj: wszystko co napiszesz może zostać wykorzystane przeciwko Tobie.

A tak przy okazji - Iced Earth rządzi :D

Offline GICO

Figurki Scibora
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 17, 2004, 12:17:29 pm »
albo zrobić trola z mordoru który udeza wojakiem minas tirith, wpasowac mu plastika w ręke (w filmie tak jeden robił) i kto Ci podważy autentyczność tej figurki??
wojak przeciez jest z GW:D
img]http://img211.imageshack.us/img211/3488/userbar111511ag4.gif[/img]

 

anything