trawa

Autor Wątek: WoD (Wampir) Wasz Ulubiony Klan  (Przeczytany 2909 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Regis Vovin

WoD (Wampir) Wasz Ulubiony Klan
« dnia: Luty 19, 2004, 11:36:43 am »
Tak sobie pomyślałem, iż warto by było przeprowadzić taką ankietę i zobaczyć co tam lubicie i darzycie sympatią.

PS. Malkavianie Rule (dosłownie i w przenośni)
emo ante mortem beatus

Offline SeeMoon

WoD (Wampir) Wasz Ulubiony Klan
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 19, 2004, 12:03:39 pm »
Wow pierwszy glosowalem - wszyscy kochaja brujah :)
Aktualnie moim ulubionym klanem jest brujah - ale to sie czesto zmienia.
PS moj brucha to poeta :oops:

Tia malkavianie rules, ventru rules, nosferatu rules i tremere tez rules - przynajmniej by chcieli 8)

Brujah nie rules i za to ich lubie. :P
ail Eris! Hail Dyskordia! Hail RMSS!
Zachwalają życie jak prostytutka miłość.

Offline Adam Waśkiewicz

WoD (Wampir) Wasz Ulubiony Klan
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 19, 2004, 12:16:42 pm »
Dlaczego pośród wymienionych klanów zabrakło Torreadorów i Setytów, znalazły się natomiast jakieś dziwne linie krwi (Baali) i klany wymarłe (Kapadocjanie)?

 A osobom biorącym udział w ankiecie przypominam, żeby uzasadniały swoje wypowiedzi, pisząc nie tylko jaki jest ich ulubiony klan, ale także dlaczego.

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline Lady Ellarr

WoD (Wampir) Wasz Ulubiony Klan
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 21, 2004, 09:42:24 am »
Ja uwielbiam Ventrue :D  Choć mało osób ich lubi to ja mam chyba jakieś spaczenie co do polityki i dyplomacji :)
 through myself into all the demons.I cast my self into the wild hunt...

Offline dra

WoD (Wampir) Wasz Ulubiony Klan
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 21, 2004, 03:43:58 pm »
Assamici (choc w nowej edycji skrzywiono ich obraz) - honorowi, spokojni, morderczy + te klimaty orientalne.

Offline yaslaw

lasombra
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 21, 2004, 08:43:09 pm »
wybór jest trudny ale myślę że lasombra są ciekawie zrobionym klanem z interesującą historią i ciekawym pomysłem. Nie są takc jak ventrue ( IMHO nudni i zarozumiali, bez cienia ;)) finezji).. Szczególnie ciekawe są historie z udziałem lasobmra antitribu (czyli tymi którzy nie są w sabacie ;)) ->-  Podoba mi się w tym klanie jego wyniosłość i to że w małym stopniu obchodzi ich polityka śmiertelnych (do czego dużą uwagę przywiązują ventrue) a bardziej reszta rodziny, oraz ich zainteresowanie okultyzmem które czyni ten klan mroczniejszym.

Tzimise i Tremere ze wskazaniemna tych pierwszych..
Co do brujah.. tak wszyscy ich kochają ja też!!
here is not enough darkness in the whole world
to extinguish the light of a small candle.

Anonymous

  • Gość
WoD (Wampir) Wasz Ulubiony Klan
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 22, 2004, 10:27:28 pm »
No wiec tak...
I znow to samo. Nie ma tak, ze mi sie czyms najlepiej gra, czy faworyzuje...
bardzo lubie grac klanem (linia?) Baali, bo mi sie gra nim trudno z racji moralnosci. Lubie wyzwania. Natomaist jesli podac mialabym "ulubiony" klan to toreadorzy, asamici, gangrele lub brujahy. na #wod-pl jestem gangrelem...
Ogolnie rzecz biorac to zaznaczylam Baali, ale nie dyskredytuje zadnego klanu. Natomiast kiedys byly rozne testy, ktory klan do ciebie najbardziej pasuje - i ogolnie te wymienione byly na najwyzszych miejscach. Tak wiec cos w tym jest...

Offline Adam Waśkiewicz

WoD (Wampir) Wasz Ulubiony Klan
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 24, 2004, 09:56:29 am »
Przykładowy test pomocny przy wyborze najbardziej do nas pasującego klanu / linii krwi znaleźć można TUTAJ (niestety w języku angielskim).

 Osobom wypowiadającym się w tym temacie po raz kolejny przypominam, by rozwijały nieco swoje wypowiedzi ponad samo wymienienie ulubionego klanu.

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline Regis Vovin

WoD (Wampir) Wasz Ulubiony Klan
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 26, 2004, 10:22:22 am »
Coś więcej na temat ulubionego klanu - Malkavian? nie potrafię powiedzieć dlaczego ich lubię. Lubię ich od mego pierwszego spojrzenia na podręcznik, od czasu kiedy pierwszy raz obejrzałem Batmana z Jokerem. Po prostu lubię takie postacie - straszne, szalone i uśmiechnięte.

 :joker:

Nie lubię za to tych Malkavianów, którzy mają jakieś wymyślne szalństwa. Malkavian to ma być uśmiechniety szaleniec, a nie ktoś z psychozą maniakalno-depresyjną, czy rozdwojeniem jaźni. To już niej takie jak zwykły, nieprzewidywalny wariat z zagadkami i miotaczem ognia (no przesadzam :-) )

Nie znacza to jednak, iż taka postać jest postacią płytką.
emo ante mortem beatus

Anonymous

  • Gość
WoD (Wampir) Wasz Ulubiony Klan
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 26, 2004, 04:38:57 pm »
Calkowicie sie z Toba nie zgacdzam. Malkavian to zsaleniec - czy wesoly, czy smutny, to juz sprawa insza. Przede wszystkim jest to szaleniec. Ty mozesz innych nie lubic, ale to nie znaczy, ze wszyscy maja byc posluszni twym idealom...

Offline Nihil

WoD (Wampir) Wasz Ulubiony Klan
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 02, 2004, 07:46:58 pm »
Nie zaznaczyłem żadnej odpowiedzi ponieważ miałbym wielki problem. Łatwiej powiedzieć mi których klanów nielubię.
Venture - wydają mi się bladzi przy lasmbrach, uważam ich za najmniej dopracowany klan. Nigdy nimi nie grałem i nigdy grał nie będę.
Brujah - młodzi rozkrzyczani i rozszaleni, wybitnie ich nie trawię.

Zgodzę się z przedmówczynią. Malkavianie to nie wesołki a choroba psychiczna żadko kiedy jes śmieszna.

Co do podanego wyżej testu uzyskałem taką oto pierwszą piątkę:
Harbringers of Skulls, Tzimisce, Cappadocians, Kiasyd, Gangrel
Cóż napewno uwielbiam tzimisce i zwiastunów czaszek.
eware of the light, it may take you away, to where no evil dwells.

Offline Hex

Ravnos
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 03, 2004, 08:20:57 am »
Myśle, że Ravnosi to mój ulubiony klan. Klan oszustów, którzy potrafią się zjednoczyć... Klan wolnych wampirów, którzy podróżują to jest to ... myśle, że jest to jedne z najlepiej opisanych klanów... i bardziej kolorowy... gram nimi dlatego że podoba mi się ich iluzia i chęć do oszukiwania ...
Bądź nadzwyczaj drobiazgowy, aż do sztywnej formalności. Bądź niezwykle tajemniczy, aż staniesz się niezgłębiony. W taki sposób możesz stać się panem losu swego przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny
"nie ważne kim jesteś, ale kim możesz się stać"

Offline Nyala

WoD (Wampir) Wasz Ulubiony Klan
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 24, 2004, 07:59:38 pm »
Lubię Ventrue, ze względu na pewną wyniosłość i arystokratyczne obycie. Zaznaczyłam jednak Brujah, gdyż podoba mi się sposób w jaki można postać "rozkręcić". Gra finezyjna Ventrue jest ciekawa przy odpowiednim scenariuszu. Łatwiej jednak grać pakerem, bo mam wtedy większe szanse przeżycia  :)  Lubię oba klany, dość skrajne względem siebie, ale niestety można zaznaczyć tylko jedną opcję  ;)
ien, vien, chez moi
Voyageur...

Offline Firefly

WoD (Wampir) Wasz Ulubiony Klan
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 26, 2004, 10:02:15 pm »
Malkavian... Czemu mnie zainteresowali :? Nie mam bladego pojęcia... Nie wyobrażam sobie malkava za istote nadmiernie rozchachaną ani za gościa o poczuciu humoru standardowego denata... Malkavianie to istoty romantyczne w pewnym sensie... Można ich porównac do człowieka obłożonego specyficzną przypadłością, niektórzy z nich potrafią z tym walczyć i są spokojni acz potrafią zgładzić przeciwnika w bardzo "finezyjny" sposób... Niestety niektórzy z nich ulegają przypadłości, która sprowadza ich na droge szaleństwa i maniakalnej żądzy zniszczenia...
Pozdrawiam.
Death to the False Emperor of Mankind"

"Jak coś nie idzie... wystaw wieksze działo..."

http://quiz.ravenblack.net/blood.pl?biter=Evesor - fajna wampirza gra...

 

anything