Autor Wątek: One Piece  (Przeczytany 14600 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Abi-san

One Piece
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 30, 2007, 08:07:38 am »
Trochę numerologii: filmów kinowych jest 7 w tym roku w marcu wyjdzie 8, co do serii TV to właśnie w Japonii wyemitowano 295 odcinek i chyba będzie mała przerwa aż do kwietnia. Specjali nie liczę bo można się naprawdę zagubic...
a już znam te wasz obserwacje, podłączycie mnie do prądu i będziecie patrzeć jak się wychylam...

Offline Shin Ryu

One Piece
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 30, 2007, 01:48:12 pm »
Pozostaje jeszcze podsumować mangę: na dzień dzisiejszy "robi się" 46 tom.

Szkoda tylko że na razie ani widu ani słychu polskiej edycji :(
Może jeśli kiedyś puszczą OP np na Jetix (tak jak niedługo Naruto) to doczekamy się i edycji w naszym rodzimym języku :roll:
img]http://i104.photobucket.com/albums/m184/Shin_Ryu_PL/Forum/w1.jpg[/img]


Offline Hollow

One Piece
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 27, 2007, 03:43:39 pm »
W chwili obecnej czytam 16 tom i seria naprawdę wymiata. Teksty Luffy`ego normalnie potrafią powalić   :D  .   Po poście Shin Ryu nie zostało wiele do napisania  :D

Offline Sevi.exe

One Piece
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 13, 2008, 07:55:02 pm »
343 odcinki, 48x chapterów :)

Jak się oglądającym podoba ekranizacja Thriller Bark? Jak dla mnie - świetnie ;)

Offline Se've'ln

One Piece
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 22, 2008, 07:15:34 pm »
Luffy jest świetny a jego ekipa po prostu wymiata. Najbardziej lubię naszego trzymieczowego samuraja, Zoro. Jest po prostu odjazdowy. Poza tym ta manga jak i anime są dostępne w internecie (nie mnamawiam nikogo do złodziejstwa XD). A tak na marginesie, oglądałam tylko w języku naszych zachodnich sąsiadów, niemców. Ale i tak uważam, że anime jest nie do przebicia.

Offline Sevi.exe

One Piece
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 22, 2008, 07:28:11 pm »
Cytat: "Se've'ln"
Luffy jest świetny a jego ekipa po prostu wymiata. Najbardziej lubię naszego trzymieczowego samuraja, Zoro. Jest po prostu odjazdowy. Poza tym ta manga jak i anime są dostępne w internecie (nie mnamawiam nikogo do złodziejstwa XD). A tak na marginesie, oglądałam tylko w języku naszych zachodnich sąsiadów, niemców. Ale i tak uważam, że anime jest nie do przebicia.


:O
MUSISZ obejrzeć wersję z oryginalnymi seiyuu. Niemiecka wersja nawet się do niej nie umywa...

Offline Hollow

One Piece
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 22, 2008, 07:34:06 pm »
Fakt. Oryginalna wersja jest o niebo lepsza. Zoro mówiący głosem Mugena z Samuai Champloo powala. W sumie każda oryginalna wersja dźwiękowa w anime jest lepsza.

Offline Jackal

Odp: One Piece
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 14, 2009, 11:34:01 am »
Skończyłem  oglądać przedział 80-130. I jak tu prędzej inni pisali anime cały czas trzyma poziom, ale chyba najbardziej co przyciąga w tym to różnorodność i kreatywność postaci dzięki którym to wszystko nabiera koloru. No i trzeba jeszcze przyznać fakt o świetnych momentach komediowych, które po prostu miażdżą.

Offline Hollow

Odp: One Piece
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 16, 2010, 02:59:42 pm »
I stało się. Od tego miesiąca można już zamówić w niektórych sklepach polskie wydanie 1 tomu One Piece. A tak w ogóle jest taki desperat co to czyta na bieżąco ? Ja odpadłem po pierwszych kilku rozdziałach.

Offline Jackal

Odp: One Piece
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 16, 2010, 06:36:28 pm »
Kpisz chyba.
Jest masa ludzi. Sam bym czytał gdybym nie wolał anime.
Przecież to jest nr.1 w wśród shonenów.

Offline Zeromus

Odp: One Piece
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 16, 2010, 07:14:20 pm »
Dzisiaj przeczytałem 9 tom.Póki  co średnio mi się podoba ale poczytam jeszcze trochę.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Konował

Odp: One Piece
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 16, 2010, 07:31:13 pm »
Jednak wolę Fairy Tail i Naruto :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: One Piece
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 16, 2010, 08:41:21 pm »
Nie powiem fairy tail nie wdziałem w żadnej postaci. A naruto też jest bardzo dobre, ale dla mnie i one piece robi szał.

Offline Hunter Killer

Odp: One Piece
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 16, 2010, 09:04:06 pm »
Przecież to jest nr.1 w wśród shonenów.

Ostatnio wszelkie nagrody dla najlepszego shonena zebrał Fairy Tail, nawet w USA dostał tytuł najlepszej mangi roku.
Kreską jest prawie taki sam jak Piraci, bo w sumie rysuje to kolega-asystent Ody, który postanowił zadziałać na własną rękę.

FT czytam na bieżąco, bardziej mnie wkręciło niż OP, ale anime FT już jakoś z mniejszym entuzjazmem oglądam. Chociaż ostatni ending był wart oglądania.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: One Piece
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 16, 2010, 11:22:48 pm »
Powiem wam, że np. mi sie spodobał pomysł na zdolności. Oryginalne zdolności dużo bardzo ciekawych wątków. No i rewelacyjny humor. One piece jak dla mnie jest nie samowicie wciągające szczególnie przez postaci.