trawa

Autor Wątek: Zapraszam do czytania - web comic "Dire Destiny"  (Przeczytany 2422 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kolastikk

Zapraszam do czytania - web comic "Dire Destiny"
« dnia: Marzec 16, 2004, 08:26:58 am »
Witam

Chciałbym wszystkich serdecznie zaprosić do odwiedzenia strony:

www.diredestiny.com

gdzie można poczytać sobie komiks on-line "Dire Destiny" autorstwa kolegi Roba Kendzie (txt) i Mikołaja Ostapiuka (ay, dat's me!-art).

Jeśli uznajesz fantasy za "swoje klimaty", zaś walka bronią białą gra Ci w duszy niemal tak mocno jak magia - komiks ten z pewnością Ci się spodoba.
Stronka jest aktualizowana dwa razy w tygodniu (wtorek i czwartek) - dodajemy po jednej stronie (na razie). Jako że działamy już czwarty tydzień - jest co poczytać na rozpęd :)
Pozostaje mi jedynie zaprosić Was do lektury i mieć nadzieję, że spodoba się Wam na tyle, że wyląduje w "Ulubionych".

Mikołaj Ostapiuk

P.S.Zdaję sobie sprawę, że post niniejszy może zostać uznany za "spam" czy też inną metodę reklamy - takie argumenty już otrzymałem po zamieszczeniu podobnych wiadomości na innych listach dyskusyjnych. Jeśli ktoś poczuje się urażony niniejszą "shameless self - promotion" -cóź - rzeczywiście jest to jakieś zareklamowanie swojej własnej pracy. Jak mam jednak zachęcić Czytelników do czytania, nie mówiąc im, że mają co poczytać?[/b][/url]
ajdłuższa podróż....Najtrudniejsza z dróg....Przeznaczenie.
Check www.diredestiny.com
Darmowy komiks on-line aktualizowany dwa razy w tygodniu!

Gentleman will walk but never run