Autor Wątek: YU GI OH  (Przeczytany 10338 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dr.Nilsen

YU GI OH
« dnia: Marzec 16, 2004, 11:49:39 am »
Witam

Jestem ciekawy jakie macie zdanie na temat tej karcianki?
Czy ma ona szanse stać się u nas popularna?

Offline Pudel

YU GI OH
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 23, 2004, 04:31:39 pm »
Moje zdanie jest takie (jeszce nie gralem), ze jest droga, trudno ja dostac i malo ludzi w nia gra. Jak dla mnie to kolejna karcianka typu Pokemon, Beyblade, Digimon itepe. Jak serial przestanie byc popularny to i karcianka zniknie.
logoslawiony niech bedzie czlowiek, ktory nie majac nic do powiedzenia nie daje nam slownego dowodu na to.

Offline Azaziel

YU GI OH
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 23, 2004, 06:17:07 pm »
Moje zdanie jest takie że nie wiem za dużo o tej grze bo napewno bym się dowiedział o niej więcej jak by był jakiś polski serwis poświęcony tej grze a tak to musze szukać w zagranicznych serwisach :(
Jak będziecie coś wiedzieć dajcie znać !!!
iewolno sie bać, strach jest jak mała śmierc ktura prowadzi do unicestwienia. Stawię mu czoło, pozwolę żeby się przelał po mnie i przezemnie a kiedy przejdzie spojrzę na jego drogę tam gdzie przeszedł niema nic jestem tylko Ja :D

Offline High Elf

YU GI OH
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 04, 2004, 01:35:00 pm »
Droga?  :o

Heheh... Mało macie chyba pieniążków. Karcianka jest fajna, mój braciszek w to gra, ale ja wolę Medżiki, bo na nich się wychowałem i to one są the best.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Pudel

YU GI OH
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 04, 2004, 07:21:19 pm »
Jak starter na Allegro kosztowal 120 zlotych,. to tania nie jest na pewno.
logoslawiony niech bedzie czlowiek, ktory nie majac nic do powiedzenia nie daje nam slownego dowodu na to.

Offline Wo_Ja_Ann

YU GI OH
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 10, 2004, 02:03:30 pm »
Po prostu w Polsce jest jątrudno dostać, a to, ze starter na allegro kosztowal 120 zł nei znaczy ze ktos go kupil :D Bo tera zna allegro jest o ile dobrze pamietam najdrozej za 80zł a sa tez po 9,99 nie wiem od czego to zalezy...

A poza tym - co do pokemonow - nie gram w to juz, ale nie wydaje mi sie ze karcianka umarla razem z serialem... Moze stracila, ale nie umarla nei dalej jak wczoraj widzialem graczy :D
stnieje tylko jedna prawda, jedynie Ci, którzy nei potrafią jej zaakceptować wymyślają korzystniejszą dla siebei wersję rzeczywistości.

Nom Anor

Offline Muerte

YU GI OH
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 10, 2004, 10:37:05 pm »
Nie wiem czemu, ale w Empiku podstawke widzialem za 50-60 zl tak wiec standardowo. A co do samej karcianki nie wiem, ale grafika jest starszna.
ll my friends are gone, they died (gonna take you down)
They all screamed, and cried (gonna take you down) - KoRn "Thoughtless"

Offline StarlighT

YU GI OH
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 12, 2004, 06:18:38 pm »
Nie dajcie sie nabrac.Talie po 9,99 to podrobki.W taliach tych sa tylko 3 karty z hologramami(i tez watpie czy sa prawdziwe bo sie nie moge doczytac ani jednej literki),reszta bez.Lista kart w starterach  nie pokrywa sie z lista ,ktora jest na oficjalnych stronach .Karty wygladaja tak samo.

Kazda karta powinna miec hologram w prawym dolnym rogu z czescia napisu "Yu-Gi-Oh".Karty te wygladaja jak jak prawdziwe i da sie nimi grac,tyle ze nie ma w podstawkach zadnej instrukcji ni nic.Poza tym w taliach czesto zdarza sie ze sa te same karty co w podstawkach a tylko karta 1 z gory jest zmieniona(pudelka czesciowo przeswituja z przodu i widac jaka jest karta.

Jeszcze raz nie dajcie sie nabrac,a jesli juz to milego szukania zasad w sieci :)

Pozdrawiam StarlighT

Offline krawat

YU GI OH
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 07, 2004, 10:31:38 pm »
ostatnio sie wziolem za ta karcianke i musze powiedziec ze taka TRAGEDIA to jeszcze nie jest ale fakt faktem ze te "kioskowe" talie po 9,99 to badziew ze glowa boli :wall: ale mlodym ludziom- dzieciakom to zwisz karty to karty grac sie nimi da :roll: a ja chcem sobie jakiegos starter decka kupic(ale kogo to obchodzi :roll:  :lol: )
a wiecie moze gdzie mozna dostac do tej karcianki jakies zasady??
ZAPINAMY

Offline Khorne

YU GI OH
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 08, 2004, 08:52:22 am »
To jest mtg dla ubogich w wersji do 3 lat - nic dziwnego, bo dziecko nie zrozumie jeszcze co to jest nuda i badziew  :twisted:
ej dżoe, dokąd idziesz z pistoletem w swojej ręce

Offline krawat

YU GI OH
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 09, 2004, 11:25:00 pm »
ale ma to swoje uroki musze przyznac ze to typowa prymitywna nawalanka miedzy potworami i nic innego ciekawego sie nie dzieje :bored: ale jak sie ktos mocno nudzi a jest z kim zagrac to czemu nie ;)
ZAPINAMY

Offline Załen

YU GI OH
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 18, 2004, 02:12:52 pm »
Karcianka dla dzieci do trzech lat :eek: ? Kolo przedwczoraj był wielki turniej w Krakowie i były 3 osoby które miały powyżej 30 lat a najmłodszy uczestnik miał 12 lat. Karcianka to standart cenowy. 50-70 zł ceny starterów a boostery 19-22 zł. Oficjalne zasady można znaleźć na tej stronie: www.isa.pl w zakładce Yu-Gi-Oh!.
Pozdro all :twisted: !
ażdy bezsens ma swój sens, bo bez bezsensu nie ma sensu...

Offline mw

YU GI OH
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 20, 2005, 12:35:01 am »
Nie chce mi sie wierzyc, ze Yu-Gi-Oh! to tylko krotkotrwaly hype. Na yugioh.pl jest juz wielu fanow, ktorzy glownie tylko graja w karcianke. Poza tym jak widac jest ich coraz wiecej :)

A jezeli ktos chcialby sie dowiedziec jakie karty istnieja, to polecam wyszukiwarke kart TCGs.pl.
w, yugioh.pl Manager

Offline Matuch

YU GI OH
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 20, 2005, 09:26:53 am »
Osobiście wolę kreskówkę :D  Moja ulubiona zaraz po DRagon Ballu (heh....ilę bym dał żeby znów móc ją obejrzeć....). Cień Magii, Celtycki Strażnik- moje ulubione karty. Myślę, że gdyby karty pojawiły się gdzieś w mojej okolicy, kupiłbym. MOże nie kupowałbym potem masowo ale ale tak na spróbę napewno :D  Widziałem je wcześniej za granicą i są wporządku. Szkoda, że tak obłądowane tekstem ( w kreskóce są czyściutkie- tylko punkty życia i obrony, oraz zdjęcię potwora). No cóż- nie każdy wie odrazu kto to jest.
arvel Heroes

Spidey

Offline Merry

YU GI OH
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 20, 2005, 10:29:42 am »
Co za radosc grac i kolekcjonowac gre kosztujaca  5 zl na targu? Nikt prawie nie kupuje oryginalnych boosterow, wszyscy tylko Konami czy jak to sie tam nazywa. Na Allegro az roi sie od Yu-Gi-Oh i DuelMasters - wszystko podrobione; to wypaczenie gier karcianych. Co do samej mechaniki gry - dla koneserow; a fakt iz na turnieju bylo mnostwo ,,prawie 30 latkow" swiadczy o tym, ze 3 latka rodzice by nie puscili  :lol:  Nie chce nikogo obrazac, sadze ( i to jest glowna mysl ) ze podrobki za 5 zl na kazdym bazarze troche przecza idei gier karcianych ( mimo iz nie jestem zwolennikiem boosterow do np. Magica za 15 zl ) Szkoda.

 

anything