Autor Wątek: YU GI OH  (Przeczytany 10374 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Necropolion

YU GI OH
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 08, 2006, 01:28:10 pm »
Szczerze uwazam iz mechanika jest ciekawsza niz w magicu(ktory mnie znudzil). A co do podrob to nie dziwota ze jest ich sporo skoro karcianka jest z Japoni, ktora ma obok Chinskie fabryki produkujace produkty gorszej jakosci...(a co do allegro to sami fani powoli tepia plage podrobek)
Tez mnie zastanawia pewna kwestia... Gdyby karcianka nie miala charakteru mangowego czy wtedy zagorzali fani Magica przestaliby tak jechac na ta karcianke?
Wszystkich ktorzy chcieliby troszeczke wiecej sie dowiedziec o tej karciance na stronke ygo.pl, wejscie na temtejsze forum...

Offline Haku16

YU GI OH
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 21, 2006, 01:06:00 am »
yu gi jest nawet ajna karcianka lecz ma jedna wade obrazki nie sa przokonywujace^^'
pwa gra forumowa^^' naruto www.hakurpgnaruto.fora.pl

Offline Lady Aqua

YU GI OH
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 25, 2006, 08:24:09 pm »
Nie które jednak są lepsze. Ja wole te gre od Magic- ów (sorry za pisownie). karecianka całakim calkiem gra nawet ciekawa. poprzednia wymieniona przeze mnie byla dla mnie nudna. bez obrazy. pozdrawiam
 domu potrzebujesz tylko dwóch narzędzi. płynu WD-40 i taśmy klejącej. To co się nie rusza a powinno spryskaj WD-40,a to co się rusza a niepowinno zaklej taśmą...

Offline Perek

YU GI OH
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 26, 2006, 08:36:24 am »
O gustach się nie dyskutuje.

Cytat: "Necropolion"

Tez mnie zastanawia pewna kwestia... Gdyby karcianka nie miala charakteru mangowego czy wtedy zagorzali fani Magica przestaliby tak jechac na ta karcianke?


Ależ oczywiście, od razu rzuciliby się żeby w to grać :roll:

Ha, a przy okazji obrazków - na forum isy był gość który wrzucał filmik z targów E3 bodajże przedstawiający hologram do karcianek... jak komuś się nie podobają rysunki może poczekać 10 lat aż to wejdzie :D

Imo Merry ma rację - przez takie gry i podejście do nich wypacza się pojęcie karcianki.

Chociaż swoją drogą niepokojące :D  jest że gra jeszcze się trzyma ...  chociaż z drugiej strony słyszałem zapowiedzi wyjścia nowych dodatków do Pokemona(który jakby nie było nie umarł skoro produkują/produkowali karty) więc nic już mnie nie zdziwi.

Offline Mathrim

YU GI OH
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 31, 2006, 02:43:11 pm »
Widać, że tak naprawdę większość z Was w ogóle nie zna tej karcianki, chyba lepiej, żeby wypowiadali się ludzie, którzy już w nią grali bo wypowiadać osądy na podstawie widzianych obrazków to trochę śmieszne.

Ja gram w Yu-Gi-Oh od ponad 2,5 roku, wciągnąłem w tą grę też już bardzo wiele osób i staram się ją promować jak tylko mogę poprzez własną stronę oraz forum. Jestem też oficjalnym organizatorem turniei oraz sędzią.

Co do Anime, to znam wiele osób, w tym mnie, którzy tego nie oglądają, dodatkowo do wiadomości, to karcianka była pierwsza, a nie Anime.

W Polsce co prawda faktycznie nie gra w nią bardzo wiele, ale jak dla mnie jest to sprawa promocji, porównując do Niemiec i USA (na pojedynczych turniejach ponad 1100 osób), gdzie jest potężna kampania reklamowa i gra w nią naprawdę bardzo wiele osób to nasz kraj jest dosyć mierny, ale to już sprawa dystrybucji, która jest jaka jest i niestety narazie nie da się tego zmienić.

Jeśli chodzi o nasz kraj to w najbliższą sobotę doczeka się on już drugich Mistrzostw Polski w Yu-Gi-Oh!, zwycięzca zeszłorocznych odwiedził Mistrzostwa Świata w Japonii.

Co do samej karcianki, to wcześniej grałem w Magica, ale z czasem mi się znudził (jest zbyt monotonny jak dla mnie), Yu-Gi-Oh! jest za to o wiele bardziej dynamiczny, wychodzi też wiele nowych dodatków, z których można ciekawe talie składać. Oczywiście zachęcam do kupowania oryginalnych kart, co pozwala grać na oficjalnych turniejach, osoby z podróbkami nie są do nich dopuszczane.

A propos i nie jest to tak jak ktoś stwierdził walka tylko kto ma silniejszego potwora.

Startery w tej chwili to max 45-50zł, ale lepsze są najnowsze Structur Decki, którymi można już nieźle pograć (około 40zł).

Zachęcam do poważnego zainteresowania tą karcianką, wtedy dopiero oceniajcie.

Pozdrawiam
Mathrim
www.shadowrealm.pl
www.shadowforum.pl
ww.shadowrealm.pl
www.shadowforum.pl