Autor Wątek: Do żywclziwych graczy LOTR-a  (Przeczytany 3775 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline al3r

Do żywclziwych graczy LOTR-a
« dnia: Marzec 22, 2004, 11:11:27 am »
Kierowałem już tą prosbę w innym topic-u ale widze, że muszę założyc nowy temat. Mam nadzieję że nie dostane za to zje...ów :-) Moja wiedza nt LOTR-a bierze sie tylko i wyłącznie z gazetki deagostini. brakuje mi inf. z nr4 bo go nie nabyłem z racji funduszy. CZy znajdzie się jakaś życzliwa osoba która by mogła zeskanować tylko te strony które traktują o rozgrywce? Nawte niep otrzebuje scenaiusza, tylko czyte zasady. W topic-u kupno nawet dałem ogloszenie że kupie tą gazetke ale wiadomo nikomu się nie opłaca iść na poczte aby ja wysłąć za śmiesze pieniądze. Z góry dziękuję za pomoc. Najlepiej jak wyślecie na maila te pare jpeg-ow:-)
ak sie chce, to i kasa sie znajdzie (ja znalazlem:-)

Offline Bioły

Do żywclziwych graczy LOTR-a
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 22, 2004, 07:12:32 pm »
Heheh  , ta gazetkę możesz nabyć na allegro .... tam jeszcze są :) .....
A tak na marginesie to watro by było kupić ksiażkę z podstawowymi zasadami ......
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Offline Isembold

Do żywclziwych graczy LOTR-a
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 22, 2004, 08:00:03 pm »
Juz chcialem Ci skanowac, ale zobaczylem ze tego numeru nie mam :lol: :lol:  Froda tez sobie odpuscilem z wiadomych wzgledow :)

Kup sobie podrecznik albo sciagnij z netu skany, bo na prawde sa przydatne. W gazetce masz praktycznie tylko opisy poszczegolnych sytuacji, a zasady nie sa tak dobrze wyjasniane. Poza tym, zeby miec pelne to bedziesz potrzebowal mnoooostwo numerow, ktore Cie wyniosa XXX * cena podrecznika.
Wybor nalezy do Ciebie ;))
i]From the ashes a fire shall be woken. A light from the shadows shall spring.
Renewed shall be blade that was broken. The crownless again shall be king. [/i]

Offline MiszkA

Do żywclziwych graczy LOTR-a
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 22, 2004, 09:04:07 pm »
Wlasnie skany... JA chce FellowshipaPL... Wiecie gdzie znalezc?
i jeszccz glupie pytanie bez zwiazku z topikiem ;]
Konnica ma +1 do ataku <b>tylko</b>jak szarzuje? tzn jak jakis denat na mnei najdzie to mam 1? Wiem ze tak, ale nigdzie nei widze tego w rulebooku...^^
G: 3248856

Offline Maximus

Do żywclziwych graczy LOTR-a
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 22, 2004, 10:12:39 pm »
Denat razcej na ciebie nie najdzie bo denaci z natury raczej nie żyją  :giggle:  :giggle:  Chodzi tu o to że jeżeli to Ty jestes stroną atakującą i masz kolesi na koniu (tzn oni atakują) dostaja +1 kość do ataku i tyle to chyba w miarę proste. Wytłumacz o co Ci z tymi denatami chodziło :)  :roll:   :giggle:  ....
hrough the fiery caverns we sail
Virgil at my side my guide and master
Questing through the nine plains of hell
Infernal wisdom shall fill my soul...

Iced Earth

Offline MiszkA

Do żywclziwych graczy LOTR-a
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 22, 2004, 11:51:52 pm »
denat = ork, ktory spotkał mojego knighta = niezywy ork ;]
Chodzi mi o to, ze jesli to on 'zaszarzuje' to ja nie mam drugiej kostki i premii +1 do ran?
Czy premię mam zawsze?
Wiem ze to jest w rulebooku, ale acrobat reader sie popsuł, a mnie sie nei chce sciagac =\
G: 3248856

Offline al3r

Do żywclziwych graczy LOTR-a
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 24, 2004, 10:57:08 am »
dzieki wszytkim za porady. Allegro oblegam przy kazdej mozliwej sposobnosci. I chyba udalo mi sie zalatwic ten nr4:-) Jesli chodzi o podrecznik to troche mnie nie stac, bo postanowilem kupowac gazetke (kazdy nr), a pozatym falowship ktory jest po polsku nie jest palny. Zobacze jakos tos ie potoczy.
ak sie chce, to i kasa sie znajdzie (ja znalazlem:-)

Offline al3r

Do żywclziwych graczy LOTR-a
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 30, 2004, 11:01:54 am »
dzieki wszytkim za pomoc, udalo mi sie kupic ten 4 nr jezeli sie da to mozna skasowac ten topic
ak sie chce, to i kasa sie znajdzie (ja znalazlem:-)

Offline Lemartes

Do żywclziwych graczy LOTR-a
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 30, 2004, 02:14:17 pm »
jak co ja bede mial numer 4,5 do sprzedania lacznie z figurkami
cena 23 zl :)

Offline Lemartes

Do żywclziwych graczy LOTR-a
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 30, 2004, 02:15:09 pm »
jak co ja bede mial numer 4,5 do sprzedania lacznie z figurkami
cena 23 zl :) za jeden of coz

 

anything