Autor Wątek: Turniej Władcy Pierścieni  (Przeczytany 2957 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kostek

Turniej Władcy Pierścieni
« dnia: Marzec 22, 2004, 08:23:15 pm »
Zapraszam wszytkich serdecznie na pierszy warszawski turniej Władcy
Peścieni, który odbedzię się 28 marca (niedziela) w Gimnazium Nr 2 przy
ulicy Narbutta 65/71.
W programie turniej na 600 punktów bez wymogu posiadania dwóch armii.
Dodatkowo przewidujemy wolne granie dla tych którzy nie posiadają dużej
armii oraz nauke gry dla początkujących.
Turniej rozpoczyna się o 10 (prosimy o przybycie o 9.30)
Planowane zakończenia o godzine 17.
Akredytacja 10 zł na turniej oraz 6 zł na wolne granie.
Regulamin turnieju na www.inkwizytor.rsc.pl
Serdecznie zapraszamy.

Pozdrawiam
Kostek
Horn and hoof, power is there. Not feeble smoothskin, clumsy greenskin, wicked elf-swine. Gor is strong. Gor is true. Gor shall kill all, slay all for the gods!" - Beastlord Gorthor.

Offline High Elf

Turniej Władcy Pierścieni
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 22, 2004, 08:25:04 pm »
Nie chcę się czepiać ale ten temat chyba na gildię gier bitewnych powinien iść. Sorry za to co powiedziałem  :bored:

Ja się raczej nie wybieram - w końcu nie mam Lotrowych figurek.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Isembold

Turniej Władcy Pierścieni
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 22, 2004, 08:42:53 pm »
Ja tez sie nie chce czepiac, ale ten temat tu juz jest ;) Zalozenie oddzielnego forum dla Lotra, o ktorym sie juz dluuuugi czas mowi, by rozwiazalo sprawe
Poza tym kolega Kostek juz 3 taki sam post napisal....Raz wystarczy, kto bedzie chcial to na pewno zauwazy

Szkoda ze w tym terminie raczej nie bede mial czasu, wiec sie nie wybiore. A Warszawa tylko 100 km.... U mnie to raczej taki turniej by nie wypalil :)
i]From the ashes a fire shall be woken. A light from the shadows shall spring.
Renewed shall be blade that was broken. The crownless again shall be king. [/i]

Offline Kostek

Turniej Władcy Pierścieni
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 22, 2004, 08:56:59 pm »
Jak widzicie jestem nowy tutaj i jeszcze lekko zagubiony.

Z dosiadczenia wiem ze duzo ludzi grajacych w WFB zbiera tez Władce a chcialem dotrzec do jak najwieszej liczby osób bo to pierszy taki turniej, dlatego ten mail tutaj.

To byl pierszy i ostatni raz kiedy moze troche niepotrzebnie zasmiecam forum i przepraszam za to.
Pozdrawiam
Kostek
Horn and hoof, power is there. Not feeble smoothskin, clumsy greenskin, wicked elf-swine. Gor is strong. Gor is true. Gor shall kill all, slay all for the gods!" - Beastlord Gorthor.

Offline Isembold

Turniej Władcy Pierścieni
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 22, 2004, 09:37:09 pm »
Spoko, nikt sie nie gniewa (chyba :)). Na usenecie bys zostal juz ostro zjechany :P

Tak wogole to przyjdalby sie przyklejony temat na temat (:D) roznych turniejow. Zawsze latwiej byloby znalezc cos takiego.
i]From the ashes a fire shall be woken. A light from the shadows shall spring.
Renewed shall be blade that was broken. The crownless again shall be king. [/i]

Jankiel

  • Gość
Turniej Władcy Pierścieni
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 22, 2004, 09:46:47 pm »
Spokojnie, dostaniemy wlasne forum (taaaa...) i ka|dy turniej bdzie przyklejany, jak na wfb. Widze, ze ktos byl bardzo nadgorliwy i pousuwal juz wszystkie tematy o tym turnieju :bored:
Btw, witam Ci Kostku :)

Offline Lu-trz

pytania
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 23, 2004, 01:38:44 pm »
Witam.

Mam pytania :

1. Czy istnieje ograniczenie ilościowe do 50 figurek?
2. Jakie bedą wymiary stołów i zasady rozgrywania scenariuszy?
3. Jakie będą zasady punktacji ?
4. Czy będą tylko bitwy dobro konta zło ?
5. Czy turniej liczy się do ligi  8).

Pozdrawiam
 swoją drogą - straszna ta globalizacja ...

Offline Kostek

Turniej Władcy Pierścieni
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 23, 2004, 05:23:25 pm »
1) Tak jest ograniczenie max 50 modeli.
2)Gramy na stołach 48 na 48 cali. Beda trzy scenariusze.  Wrzuce na strone wkrótce.
3) To akurat nie moja działka. Mam dokładny opis dostac dzis wieczorem.
4) Bedziemy sie starac aby byly tylo bitwy dobro vs zło ale wiem czy to bedzie wykonalne. Moze sie zdarzyc ze beda walczyly takie same strony ze sobą.
5) Nie spełnia zasad ligowych wiec nie wiem czy go zaakceptują. Wyniki wyśle i zobaczymy.

Zaznaczam ze jest to pierwszy taki turniej i nastawiamy sie na kameralną atmosfere dzięki czemu może środowisko graczy LotR zacznie sie krystalizować.
Nie ma wymogu posiadania dwóch armii aby jak najwiecej osob moglo przyjsc, zagrac i poznać się. Jak to sie rozwinie zobaczymy wkrótce ale chcielibysmy aby turniej LotR odbywał się raz w każdym miesiącu tak jak warhammerowe Inkwizycji. Nie ukrywam ze licze iz moze ktoś z graczy właczy się czynnie w pomoc przy organizacji kolejnych imprez.
Pozdrawiam
Kostek
Horn and hoof, power is there. Not feeble smoothskin, clumsy greenskin, wicked elf-swine. Gor is strong. Gor is true. Gor shall kill all, slay all for the gods!" - Beastlord Gorthor.

Jankiel

  • Gość
Turniej Władcy Pierścieni
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 23, 2004, 06:33:04 pm »
Cytuj
5) Nie spełnia zasad ligowych wiec nie wiem czy go zaakceptują. Wyniki wyśle i zobaczymy

Zaakceptuja, nie ma sie czym martwic.

Offline mic

Turniej Władcy Pierścieni
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 23, 2004, 07:13:26 pm »
a jak z malowaniem? podklad + 3 basecoaty minimum? ja tam mam wszystkie pomalowane opór dokladnie ale tak sie zapytam :)  i czy mozna grac armia pomieszana czy musi byc np. sam rohan :? [/list]

Offline szymek4000

Turniej Władcy Pierścieni
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 24, 2004, 05:36:49 pm »
Nie musi być sam rochan ale na niektórych turniejach dostaje się punkty za armie klimatyczną  :)
Byłem tam dniu klęski ludzi" Elrond

http://members.lycos.co.uk/dimithil/
Odzielne forum dla LOTRa

 

anything