Autor Wątek: Kot Rabina  (Przeczytany 110116 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Abignale

Kot Rabina
« dnia: Marzec 24, 2004, 10:06:56 pm »
Dzis zamiast matematyki wpadłam do empiku poczytać komiksy. Szczerze mówiąc pierwszy raz ten komiks widziałam, nie wiem, czy to nowość jakaś, czyli nie, na tym się nie wyznaję. W każdym razie przeczytałam i smiem twierdzić, ze niezłe. Bardzo głębokie, bardzo szczere, no i przy tym sympatyczne. Natknęliście się na to może?
ie jestem nikim, tylko sobą. Gdziekolwiek trafiam, staję się kimś innym i nic nie możesz na to poradzić.

Ray Bradbury, "Kroniki Marsjańskie"

Anonymous

  • Gość
Re: Kot Rabina
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 24, 2004, 10:10:10 pm »
Cytat: "Abignale"
Dzis zamiast matematyki wpadłam do empiku poczytać komiksy. Szczerze mówiąc pierwszy raz ten komiks widziałam, nie wiem, czy to nowość jakaś, czyli nie, na tym się nie wyznaję. W każdym razie przeczytałam i smiem twierdzić, ze niezłe. Bardzo głębokie, bardzo szczere, no i przy tym sympatyczne. Natknęliście się na to może?


Tak wszyscy to mamy już dawno w domach - od stycznia. Może byś kupiła? Chyba że wystarczy z ciebie jedna część zniszczona w trafficu lub empiku, a reszta cię nie interesuje (czyli wydane już we Francji części 2 i 3) :bite:

Anonymous

  • Gość
Kot Rabina
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 24, 2004, 10:10:40 pm »
tu jest zgraja takich, co tylko sie "natykaja", wrecz aranzuja sobie natykanie co jakis czas zgodnie z zapowiedziami wydawcow, jak sie nie natkna w terminie, to sie wtedy zle czuja i sfrustrowani daja temu upust na tym forum wlasnie -- wierz mi, natkneli sie  :)

Offline Yaqza

Kot Rabina
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 25, 2004, 08:13:46 pm »
Najfajniejsi są natykacze-jasnowidze, którym wydaje się że widzieli juz cos na półkach i dopytują się czy inni widzieli to samo.....
Czasami ciężko im wytłumaczyc że to jak z oazą na pustyni.
A oni i tak będą sie rzucać.
url=http://www.komiks.nast.pl]Aleja Komiksu[/url]

Offline mykupyku

Re: Kot Rabina
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 26, 2004, 09:03:46 am »
Cytat: "Abignale"
Dzis zamiast matematyki wpadłam do empiku poczytać komiksy. Szczerze mówiąc pierwszy raz ten komiks widziałam, nie wiem, czy to nowość jakaś, czyli nie, na tym się nie wyznaję. W każdym razie przeczytałam i smiem twierdzić, ze niezłe. Bardzo głębokie, bardzo szczere, no i przy tym sympatyczne. Natknęliście się na to może?


natknij się jeszcze na Niebieskie pigułki - też powinny ci się spodobać

i czasem w przypływie gotówki kup jakiś komiks, bo dzięki temu wydawcy mają za co wydawać kolejne
opyright by mykupyku

Offline Błendny Komboj

Re: Kot Rabina
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 27, 2004, 01:01:52 pm »
Cytat: "timof"
Tak wszyscy to mamy już dawno w domach - od stycznia. Może byś kupiła? Chyba że wystarczy z ciebie jedna część zniszczona w trafficu lub empiku, a reszta cię nie interesuje (czyli wydane już we Francji części 2 i 3) :bite:

O Jezu, dziewczyna zainteresowała się komiksem, założyła wam topik o "Kocie Rabina", a wy zamiast wymieniać spostrzeżenia zaczynacie kontynuować wątek o empikowych czytaczach. Dalej tak obrażajcie ludzi to napewno zaczną kupować komiksy.
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline mykupyku

Re: Kot Rabina
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 27, 2004, 01:07:46 pm »
Cytat: "Błendny Komboj"
Cytat: "timof"
Tak wszyscy to mamy już dawno w domach - od stycznia. Może byś kupiła? Chyba że wystarczy z ciebie jedna część zniszczona w trafficu lub empiku, a reszta cię nie interesuje (czyli wydane już we Francji części 2 i 3) :bite:

O Jezu, dziewczyna zainteresowała się komiksem, założyła wam topik o "Kocie Rabina", a wy zamiast wymieniać spostrzeżenia zaczynacie kontynuować wątek o empikowych czytaczach. Dalej tak obrażajcie ludzi to napewno zaczną kupować komiksy.


już przepadło - popędzili/śmy jej kota za Kota

szkoda
opyright by mykupyku

Offline Yaqza

Re: Kot Rabina
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 27, 2004, 01:12:56 pm »
Cytat: "mykupyku"
już przepadło - popędzili/śmy jej kota za Kota
szkoda


ale moze dostanie kota na punkcie Kota i nie zrezygnuje a wręcz przeciwnie- założy hodowlę?
url=http://www.komiks.nast.pl]Aleja Komiksu[/url]

Offline Perfect Strangler

Kot Rabina
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 31, 2004, 12:54:09 am »
mykupyku ostatnio próbował mnie zmusić do przeczytania tego, ale jestem twardy i się nie dałem - nawet jakimś martini mnie częstował, żebym mniejszy opór stawiał
WW.KOMIKSY.COM - sklep z amerykańskimi komiksami

Offline mykupyku

Kot Rabina
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 31, 2004, 06:39:51 pm »
martini było nie tyle na przełamanie, bo ciebie do tego komiksu przełamywac nie trzeba, ale miało czas spowolnic, bo miałes go bardzo mało na przeczytanie tego co dobre przed wyjazdem :)
opyright by mykupyku

N.N.

  • Gość
Kot Rabina
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 05, 2004, 07:13:51 pm »
Komiks to zacny wielce, a tu wszyscy zamiast chwalić "Kota Rabina" chwalę się tym, jacy to są sprytni (bo przeczytali go w empiuku), że pili martini, że coś tam jeszcze...
A tymczasem to kawał porządnej, komiksowej roboty jest i w dodatku ma twardą okładkę.

Offline Viritim

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 539
  • Total likes: 0
  • My only friend. The End
Kot Rabina
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 22, 2006, 02:11:14 pm »
Mamy drugą połowę stycznia (chwalić Boga), a drugiego tomu ani widu ani słychu.

Miał być listopad, potem Karol coś pisał, że do końca roku...
Teraz wszyscy juz końce w wodę.

Wie ktos coś?
I know your deepest, secret fear...
J.M.

N.N.

  • Gość
Kot Rabina
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 22, 2006, 09:22:35 pm »
Cytuj
Mamy drugą połowę stycznia (chwalić Boga), a drugiego tomu ani widu ani słychu.


Ja już mam. Byłem w Krakowie...

Offline konradkonrad

Kot Rabina
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 22, 2006, 09:23:23 pm »
Serio? A o Persepolis coś wiadomo?

Anonymous

  • Gość
Kot Rabina
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 23, 2006, 07:09:49 am »
Cytat: "konradkonrad"
Serio? A o Persepolis coś wiadomo?


kluty
w maju na przyjazd satrapi do plolski kurczak w sliwkach

a tui taki nius:
http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35796,3125142.html

 

anything