trawa

Autor Wątek: Hattrick  (Przeczytany 7188 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline andp84

Hattrick
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 13, 2005, 06:25:48 pm »
Już miałem założyć temat o hattricku, ale coś mnie ruszyło i postanowiłem poszukać na poprzednich stronach - i znalazłem wątek prawie na samym końcu trzeciej strony.

Sam w HT gram od niedawna - dopiero drugi sezon, jestem w lidze VII.321, ale musze powiedzieć, że jest to chyba najlepszy i najbardziej wciągający menadżer piłkarski wszechczasów. Nie ma co prawda tak wielu statystyk jak np. CM, ale jest to rękompensowane przez to, że  każdy przeciwnik jest żywym człowiek, mogącym cie zaskoczyć jakąś zaskakującą taktyką. Plusem HT jest też jego społeczność - forum jest na całkiem przyzwoitym poziomie, istnieje wiele stron i programów poświęconych Hattrickowi.
Jeśli ktoś chciałby sie zapisać to radze zrobić to wmiare szybko, bo 7 ligi niedługo się zapełnią i, żeby dostać drużynę trzeba będzie poczekać do następnego sezonu, czyli gdzieś trzy miesiące.
Jak pisałem sam nie jestem jakimś zaawansowanym graczem, ale wrazie czego mogę pomóc początkującym i odpowiem na wszelkie pytania, oczywiście jeżeli będe znał odpowiedź

Cytat: "surmik"
jeden z najwiekszych managerow pilkarskich online (250 tys uzytkownikow w ogole, 11tys z Polski)


Te dane są już dość mocno nieaktualne - obecnie jest ponad 500 tys graczy na świecie i 18 tys w Polsce - taki szybki przyrost też świadczy o poziomie tej gry.

P.S. Hattrick jest całkowicie za darmo.