Autor Wątek: Koniec Lotrowej bajki  (Przeczytany 10243 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lemartes

Koniec Lotrowej bajki
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 29, 2004, 07:36:19 am »
No oto tez w pewnym sensie mi chodzilo ze złotówka na kursie walut jest duzo slabsza od,,elit,,, a i sorki ze tak morale obnizylem

Offline MiszkA

Koniec Lotrowej bajki
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 29, 2004, 09:25:27 am »
Eh... Panowie czytając posty części z was nabieram przekonania, ze wy myslicie tylko o sobie, i macie jakas megalomanie, gigantyczne poczucie własje wartości....
Ja np mam 14 lat, i gdyby nie gazetka, to nigdy nie zacząłbym zbierać lotra  -  co nie zmienia faktu, ze nei kupilem jeszcze z a d n e j gazetki...
IMO w tym, ze male dzieci wykupuja wszystko ze sklepow nie ma nic zlego, moze oprocz tego, ze kiedy ja chce cos kupic to w bardzie nigdy tego nie ma -_-, ale zawsze pozostaje nam cytadela...
Kolejna sprawa jest to, ze chyba bylo pewne ze figst zdrozeja, bo np, 16 bretonczykow do WFB kosztuje 94 zł w Cytadeli, a to jest o 30 zł więcej niż 24 Warriorow w Lotrze... Oczywiście podwyżki nei sa mi na reke... Bedzie trzeba znalezc dodatkowe zlotowki, ale prawdziwi lotrowcy to zniosa - w koncu to nasz system, nie?
Teraz pozostaje sie modlic do bozi ateistow, zeby to bylo 84 a nie 105 zł....
G: 3248856

Jankiel

  • Gość
Koniec Lotrowej bajki
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 29, 2004, 10:31:53 am »
W Bardzie juz powinno byc lepiej, po prostu wszystko zeszlo, jak ludzie wpadli po reklamach gazetki. Na Cytadele akurat bym nie liczyl, dostawy maja rzadziej, a i paczki czasem nie dochodza.

Offline Manfred

Koniec Lotrowej bajki
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 29, 2004, 01:03:39 pm »
NIIEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!
Jeżeli zdrożeją ceny to się powiesze :bored:
Pozostaje modlić się nam do Vallarów (dobrze napisałem??) o 84 zł a nie 105.
Tak przy okazji regi. do warhammera teże kiedyśkosztowały tylko 84 zł a teraz 105 zeta. A co do blisterów to chyba nie zdrożeją bo i tak są już drogie :cry:
A dzieci wbijające się do sklepu ze starymi są po prostu śmieszne :twisted: dzieci myślące że jak na pudełku jest Mordorski trol to nie trzeba będzie go już sklejać bo na pudełku jest w całości
łamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą

gratuluje tym którzy popierają kampannie przeciw Arabom
http://www.lgic.org/en/Israel-terrorism-on-lebanon.htm

Offline Lemartes

Koniec Lotrowej bajki
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 29, 2004, 03:12:05 pm »
no dokladnie a i jeszcze jedno Janiel co to znaczy niedochodza?czyli ze nawet sie przesylki niedostaje?! bo jak takie chłamstwo tam panuje to szkoda gadac...

Offline Rav-SD

Koniec Lotrowej bajki
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 29, 2004, 04:20:11 pm »
To może ja opowiem pewną przygode którą miałem z  Cytadelą.

Za mówiłem raz Gil-Galad samego w blisterku.
Potwierdzenie ładnie przyszło a po dwóch dniach dostaje maila, że paczuszka została wysłana i przyjdzie w następny dzień roboczy. Minęły 3 dni robocze więc pisze maila do Administratora. Po czym dostaje odpowiedź, żebym pojechał na poczte i się dokładnie o przesyłke popytał czy może tam nie zginęła itp
Na poczcie głównej mi powiedzieli, że nigdy do łodzi przesyłka na moje nazwisko nie dotarła. Ok mówie czasem poczta gubi. Napisąłem mail co i jak i poprosiłem, żeby wysłano mi jeszcze raz ale tym razem z Elrondem... po dwóch kolejnych dniach dostąłem maila, że Elrondzik i Gil-Galada już są wysłane i będą w najbliższy dzień roboczy. Maił to być poniedziałek ale jak można się domyśleć w poniedziałek nie dostałem ani we wtorek też nie. Napisałem do niego jeszcze dwa maile, że jak do czwartu nie dojadzie do zamawiam z Barda bo nie wierze, żeby poczta zgubiła dwie przesyłki pod rząd! Czwartek minął i zgadnijcie co przesyłki ani widu aniu złuchu! Więc napisałem soczystego maila :) ...że zamawiam z Barda a jak z Cytadeli jednak przyjdzie to poprostu odmówie przyjęcia.
Po 20 min dzwonią domnie, żebym się nie obrażał bo przesyłka jest w drodze i, żebym dał czas poczcie polskiej taka tam gadka i zgadnijcie co!! W poniedziałek dostałem Elronda z Gil-Galadem, na mój gust dopiero w piątek po tej rozmowie blisterka z nimi mi wysłali. W sumie czekałem prawie 3 tygodnie na przesyłke z Cytadeli! A niby przesyłaka jest prorytetowa i kosztuje 12 zł!! Wiec czy warto tam kupować ocenice sami...
REEDOM IS THE STATE OF MIND!!!

If knowledge is a power!? So to be unknow is to be unconquerable!

http://www.histeria.pl/sf/szuflada.phtml <--
Stronka dla poczatkujących w sztuce pisania...

Offline Manfred

Koniec Lotrowej bajki
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 29, 2004, 05:02:09 pm »
Na cytadeli napradę rzadko zdarzająsię takie przypadki ja gdy zamółwiłem sobie we wtorek 24 mordorskich orków,2 farbki, i podręcznik do lotra PL. liczyłem że wszystko dojdzie w piątek na moje urodzinchy a wszystko doszło w czwartek więc byłem szczęśliwy. Ale był tego wszystkiego jeden minus musiałem ... iść na poczte :cry:
łamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą

gratuluje tym którzy popierają kampannie przeciw Arabom
http://www.lgic.org/en/Israel-terrorism-on-lebanon.htm

Offline MiszkA

Koniec Lotrowej bajki
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 29, 2004, 05:18:46 pm »
IMO takie przypadki  zdarzaja sie wszedzie... W bardzie naprzyklad sprzedano mi guards of fountain bez wloczni ;] ale na szczescie wszystko dalo sie odkrecic...
Cytadela moim zdaniem to doskonaly sklep... Ostatnio na przyklad zamowilem podstawke do ttt, mortim zadzwonil, wytlumaczyl, ze nei ma, a potem jeszcze w jeden dzien udalo mu sie jednak skombinowac ta podstawke, a wiec nei mam mu nic do zarzucenia...
Przesylka dochodzi w dzien op przelewie, imo lux... BTW w bardzie jest drozej... Ale blizej - do barda mam 100 metrow ^^ Nalezy jeszcze dodac ze jesli chcesz kupic dokladnie to co zaplanowales, to w bardzie maja to tylko od 2 od 5 dnia kazdego miesiaca ;] niestety =(
W cytadeli jak dotad tylko tej podstawki neibylo z rzeczy przeze mnei zamowionych, ale jak mowilem zalatwili ja dla mnie...
Ehh... ja tam lubie i barda i cytadele, w obu kupuje mneij wiecej po rowno...
G: 3248856

Offline Glorfindel

Koniec Lotrowej bajki
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 29, 2004, 06:49:02 pm »
Panowie!
bez paniki:
1)raczej nie bedzie wzrostu ceny do 105 zl. kalkuluje to tak ze obecnie cena kosztującego na zgniłym zachodzie pudła to 12 ichniejszych funciszy
u nas placimy za to 70 zl a warhammerowcy za ''12 funtowego'' blisterka placa 84 zl wiec roznica jest i mam nadzieje ze pozostanie

2)kiedys w radiu Erewań mowiono ze w Moskwie na Placu Czerwonym rozdają samochody. Potem okazalo sie ze nie w Moskwie a Leningradzie i nie samochody a rowery i nie rozdaja a kradną :)
z calym szacunkiem dla lastalliance'a dopoki nie bedzie oficjalnego komunikatu GW to ,,zaklinam, niech zywi nie traca nadziei'' :)
moze to tylko podle plotki...

3) z tego co pamietam bylo tylko pudelkach plastikow wiec nie bójcie żaby blisterki nie zdrożeją!!!!! (na razie- he,he)
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline MiszkA

Koniec Lotrowej bajki
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 29, 2004, 08:34:02 pm »
wiecie co, mzoe teraz palne glupote ale moze po prostu vat na figurki w polsce bedzie ... dajmy na to 22%, no i wtedy mamy bite 84 zł...
Nie wiem co pisalo na lastalliance bo mi sie ten sajt od kilku dni nei otwiera ^^
G: 3248856

Jankiel

  • Gość
Koniec Lotrowej bajki
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 29, 2004, 09:50:12 pm »
Palnales glupote :giggle:

Offline Michaelius

Koniec Lotrowej bajki
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 30, 2004, 09:11:07 am »
Cytat: "MiszkA"
wiecie co, mzoe teraz palne glupote ale moze po prostu vat na figurki w polsce bedzie ... dajmy na to 22%, no i wtedy mamy bite 84 zł...
Nie wiem co pisalo na lastalliance bo mi sie ten sajt od kilku dni nei otwiera ^^


22% to juz jakis czas temu "kochany" rzad nam zafundowal:)
A tak BTW to jak spojrzycie na gazetke to oni placa 0% Vatu dlatego moga sprzedac taniej.
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline szymek4000

Koniec Lotrowej bajki
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 30, 2004, 04:42:31 pm »
Ja zamówiłem w sirodę zestaw pocątkowy FOTR i następnego dnia  do mnie zadzwonili że paczka dojdzie w poniedziałek i paczka doszła ale na poczte a ja muślałem że dojdzie do domu i we wtorek czyli dzisiaj dostałem ją  :)
Byłem tam dniu klęski ludzi" Elrond

http://members.lycos.co.uk/dimithil/
Odzielne forum dla LOTRa

Offline Ribald

Koniec Lotrowej bajki
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 30, 2004, 05:25:31 pm »
ZAJEBIŚCIE STARY :bite:  :bite:  :bite:  :bite:  :bite:

Sorry Jankiel, ale nie mogłem sie powstrzymać :cry:
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Christoph

Koniec Lotrowej bajki
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 30, 2004, 05:43:50 pm »
Wspaniale, cieszymy się razem z Tobą :bored: jakkolwiek myślę, że pomyliły Ci się chyba topiki :roll:
amiętaj: wszystko co napiszesz może zostać wykorzystane przeciwko Tobie.

A tak przy okazji - Iced Earth rządzi :D

 

anything