trawa

Autor Wątek: Mordka na Wojennym Mlocie 2004  (Przeczytany 7886 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline drachenfeles

Mordka na Wojennym Mlocie 2004
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 27, 2004, 05:43:27 pm »
tak mówili o młotku, całe 35 sekundowy reportarz z błędem w wypowiedzi słowa "tirith" - mowa była oczywiście o makiecie.

Offline Dwalthrim

Mordka na Wojennym Mlocie 2004
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 27, 2004, 09:58:21 pm »
Sędziowanie było bardzo wporządku i nie uważam żeby Misio lub Paweł cokolwiek naginali! Wogóle z tego co zaobserwowałem (chyba że coś mi umknęło tak jak zarzuty wobec Miśka) cały turniej przebiegał w bardzo przyjacielskiej atmosferze. Pozatym że dwa razy musiałem żezać się ze swoim bratem z czego wynikł remis - raz moi Marienburczycy zawinęli mu z przed nosa synalka szlachetki, a on w rewanżu opanował swoimi Łowcami Czarownic jeden budynek więcej odemnie! Wogóle to miałem jakieś padaczne rzuty  :x zwłaszcza przy strzelaniu, które raczej było na wiwat niz do jakiegoś celu. Kostkami ponoć SHADOWLORD rządzi...
Wielkie dzięki że wogóle się wokół tego Mordheima zakręciliście bo by organizator położył laskę po całym Mieście Potępionych!

Co do mediów to była wzmianka w Gazecie Wyborczej piątkowej-zapowiedź i poniedziałkowej-relacja, że orkosy z Mordoru nafaszerowały Aragorna strzałami  i koniec z Królami Gondoru :cry:
O Mordheimie ani widu ani słychu niestety...
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline skolo

Mordka na Wojennym Mlocie 2004
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 27, 2004, 10:24:37 pm »
mam relacje i jutro umieszcze na gildii
ave nahar!

Offline nahar

Mordka na Wojennym Mlocie 2004
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 29, 2004, 06:12:45 pm »
Jutro bedzie futro :-))))).
Dzieki za reklamę, a tak poważnie to proszę wszystkich uczestników o opisy swoich potyczek, gdzyż cholera tez grałem i nie bardzo wiem w sumie co się działo na innych stołach.
Ja wypociłem z siebie całkiem długi elaborat, ale czekam na Wasze.
Jesli jeszcze beda z punktu widzenia jednego z członków bandy.....!
paweł

Offline Dwalthrim

Mordka na Wojennym Mlocie 2004
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 30, 2004, 08:55:54 am »
Właśnie Skolo czekamy, czekamy i na reklamach & zapowiedziach chyba się nie skończy mam nadzieję?
Spox niech każdy cośniecoś skrobnie o swoich bojach to guch:idea:
W formie opowiadanka czy suchej relacji?

Wczoraj była faqjna demonstracja alterglobalistyczna u nas w stolicy. Niezła imprezka się na ulicah zrobiła, i centrum nie zamieniło się w ruiny a la Mordheim mimo że pozabijane dechami wystawy oraz ilość policji na ulicach była iście Cyberpunkowa! Rastapozdro dla wszystkich którzy się tam mogli zaplątać :cheers:
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline Wercyngetoryks

Mordka na Wojennym Mlocie 2004
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 30, 2004, 10:18:09 am »
Na Młotku było super, świetna atmosferka,towarzystwo i ogólnie bardzo przyjemnie się grało;) Ja grałem Orkasami i poszło mi kiepsko:( Dwie ostatnie gry to porażka.
Co do sędziego (pozdro dla Pawła) to odwalił kawał dobrej roboty, brakło jednego garcza, więc musiał grać ale mimo to wszystko szło sprawnie i bez większych opóźnień(zbieranie wyników,ustalanie kolejnych par). Poza tym zero kłótni, oby każdy turniej tak wyglądal:)

To kiedy będzie ta relacja na gildii????????????

Pozdro dla wszystkich uczestików

Offline Wercyngetoryks

Mordka na Wojennym Mlocie 2004
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 30, 2004, 10:29:33 am »
MiSiO napisał
Ja grałem KISLEVEM...i nawet mi poszło nieźle.


SKROMNY DO KOŃCA:)

Offline nahar

Mordka na Wojennym Mlocie 2004
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 30, 2004, 01:17:45 pm »
Dzieki, Seba.
Z relacja jest tak że są jakieś problemy z wrzuceniem fotek na serwer NG. Mam nadzieję że Skolo sie szybko z tym upora.
No i co  za skromność:
Misio nieźle mi poszło (WYGRAŁ),
Seba: Poszło mi kiepsko (zajął czwarte miejsce, a przegrał tylko z Misiem i Kamilem (2 miejsce).
Mi też poszło nieźle (wygrałem dwie ostatnie gry - haha).
paweł

Offline MiSiO

Mordka na Wojennym Mlocie 2004
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 30, 2004, 03:46:39 pm »
Tak, paweł odwalił nieżły kawał roboty... i o mały włos nic by z tego nie miał  :)

jeszcze dzisiaj zamieszcze relacje z Wojennego Młotka z poziomu bandy kislevu ... której NIEŹLE poszło...  :)

Offline nahar

Mordka na Wojennym Mlocie 2004
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 30, 2004, 06:30:02 pm »
No tak, ale ukradłem koszulkę sędziowską (na pamiątkę) i dostałem miarkę.
A głos straciłem na 2 dni - czy to oznacza że gracze byli niegrzeczni i trzeba było sie drzeć????????????
paweł

Offline the_one

Mordka na Wojennym Mlocie 2004
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 30, 2004, 09:37:58 pm »
No nie przesadzaj, chyba nie było tak źle. Z tego co pamiętam to była pełna kultura (no chyba, że chodzi o momenty gdy trzeba było zwrócić uwagę wszystkich uczestników :lol: )
uri sacra fames!

Zadady Mordheim w naszym ojczystym języku
http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline MiSiO

Mordka na Wojennym Mlocie 2004
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 30, 2004, 10:50:24 pm »
mówiąc szczerze to ja też z mówieniem nie mialem najlepiej ... ale od poniedzialku. W końcu 4.5h w drodze powrotnej gadaliśmy w aucie :)

Tak Pawele, zdarzyło Ci się ukraść koszulkę. Zdarzyło... ale za to jaką masz miareczkę 1 klasa!

Poslelem Skolowi (?) mój raport z turnieju! Ciekaw jestem jak sie wam podoba. czekam na komentarze.

Offline Wercyngetoryks

Mordka na Wojennym Mlocie 2004
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 01, 2004, 10:40:44 am »
Głos sędziego najbardziej chyba ucierpiał podczas niedzielnych pokazów,a dokładniej wyścigów rydwanów.
Które Paweł z resztą wygrał, prowadząc od początku aż do końca:) A po drodze gobliński rydwan rozjechał chaos:)

Może ja też skrobne jakąś relacje z młotka?!

Offline nahar

Mordka na Wojennym Mlocie 2004
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 01, 2004, 11:12:27 am »
Piszcie te relacje i przestańcie o tej mojej koszulce...;-)))).
Misiu moze juz dales zdjecia z WM na yahoo???
paweł

Offline MiSiO

Mordka na Wojennym Mlocie 2004
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 01, 2004, 12:31:43 pm »
dalem ale te same co skolo dał na gildie.

CPiszcie - moje sprawozdanie z Młotka juz jest u Skola.