Autor Wątek: Kampanie  (Przeczytany 890 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ogoo1

Kampanie
« dnia: Marzec 26, 2004, 09:06:18 pm »
No właśnie,
Ma ktoś jakiś sprawdzony pomysł z prototypem zasad kampanii?? Chciałbym zagrać w WFB na dwóch wymiarach, coś jak w Medievalu. Najpierw mapa gdzie mamy zaznaczone regiony, dzielimy armię, lokujemy posiłki itd. a potem klasyczne bitewki. Any ideas??

Pozdrawiam
Z góry dzięki za odpowiedzi ;).

Offline High Elf

Kampanie
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 27, 2004, 10:36:04 am »
Grałem kampanię. We trzy osoby. Ja mam tam niedługo dołączyć. Pomysł jest ekstra, przwyższa znacznie zwykłego bitewniaka. Jak dla mnie miodzio. Szarpnęliśmy się już na kilka neutralnych oddziałów, które trzeba pokonać aby zająć strategiczne punkty na mapie np. Magiczne Źródełko - mag który tam stoi ma +4PD. Trochę różni się to od zwykłej kampanii ale jest spoko.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Saise

Kampanie
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 27, 2004, 11:09:22 am »
:lol:  - oj ogoo1. Ja właśnie pisze z bratem zasady do czegoś takiego, bo mamy zamiar w następny rok rozgrywać takie cuś właśnie...Na 7 osób. Będzie mapa podzielona na kilkadziesiąt prowincji, będą wsie, miasta, lasy, góry, magiczne jaskinie, neutralne armie itp. itd.  :)
lt;b>Batllecry of the Tzaangors:
'We'ree Change yourr life!'</b>

jenerał

  • Gość
Kampanie
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 27, 2004, 01:56:36 pm »
Ogoo1 looknij na strone Klubu Fantastyki Nizioł. Adresu nie pamietam, ale jak wpiszesz na WP WFB albo nizioł to znajdziesz. Tam maja zasady do kampanii. Jeden minus tych zasad (wg. mnie) to fakt istnienia mistrza gry ktory kieruje wszystkim i nie ma swojej armii (przynajmniej nie jest to wskazane:) ). Mimo wszystko zasady te stanowia dobra podstawe aby utworzyc na ich temat swoja wariacje.

Offline FRED THE KILLAH

Kampanie
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 28, 2004, 03:07:36 pm »
:eek:  Ogo jestem za moge grac ale wykombinujta cos :D bo ja mam pusto w czerepie :D
url=http://www.sloganizer.net/en/][/url]

Offline Ogoo1

Kampanie
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 29, 2004, 10:26:38 am »
Hmmm Dzięki za INFO Jenerał, znalazłem to czego szukałem. Powoli ruszam z pracami. Planowane miejsce kampanii - Księstwa Graniczne, tam chyba nie takie rzeczy przechodzą :D. Trzeba jeszcze klimatyczną mapę zrobić. Mam nadzieję że do wakacji się wyrobimy.

Pozdrawiam
FRED pisz moją xywe poprawnie ;).

Offline Saise

Kampanie
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 30, 2004, 08:06:14 am »
Ogoo... Jakby co, możemy razem coś takiego wykombinować. Im ludzi więcej, tym szybciej to pójdzie... 8)  No, ale to wszystko zależy od koncepcji. W końcu, możesz mieć inną koncepcje niż ja, ale myśle że dało by się to wykonać razem! ;-) jakby co, masz mojego maila: saise@wp.pl
lt;b>Batllecry of the Tzaangors:
'We'ree Change yourr life!'</b>

Offline Błaszczu

Kampanie
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 30, 2004, 03:55:37 pm »
jak cos wymyslicie WIEKSZEGO to mi na maila przyslac, jest przy opisie :P , a moze sie przyda w wakacje
ttp://www.allegro.pl/show_item.php?item=91867272

 

anything