trawa

Autor Wątek: FUN MEDIA w 2003  (Przeczytany 44058 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Perfect Strangler

Re: FUN Media w 2003
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 16, 2002, 09:44:02 pm »
Cytat: "Niewidzialna Reka"
Tak na marginesie, pozycje, ktore wydamy w 2003 rowniez zawieraja ostra przemoc (Authority, Planetary, nawet JLA Morrisona)

Nie zapominajmy też o New X-Men - w końcu tam ilość trupów idzie w miliony :P
WW.KOMIKSY.COM - sklep z amerykańskimi komiksami

Offline Perfect Strangler

FUN MEDIA w 2003
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 16, 2002, 09:49:23 pm »
Cytat: "pookie"
będziecie cenzurować komiksy, żeby były wolne od wulgaryzmów?

Nie będzie takiej potrzeby, przynajmniej na razie - czytałem wszystkie (prócz Earth 2 i tych kilku pozycji, które jeszcze nie ukazały się w Ameryce) i nie przypominam sobie, by padł w nich choć jeden ostry wulgaryzm...
WW.KOMIKSY.COM - sklep z amerykańskimi komiksami

Offline pookie

FUN MEDIA w 2003
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 16, 2002, 09:54:46 pm »
Cytat: "Perfect Strangler"
Cytat: "pookie"
będziecie cenzurować komiksy, żeby były wolne od wulgaryzmów?

Nie będzie takiej potrzeby, przynajmniej na razie - czytałem wszystkie (prócz Earth 2 i tych kilku pozycji, które jeszcze nie ukazały się w Ameryce) i nie przypominam sobie, by padł w nich choć jeden ostry wulgaryzm...


Fun Media wspominało coś o tym, że ma zamiar przygotować ofertę dla starszych czytelników i właśnie pod tym kątem zadałem to pytanie...
 for Pookie

Offline Perfect Strangler

FUN MEDIA w 2003
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 16, 2002, 10:03:07 pm »
Hyhy, teraz już wiem, czemu Arek Wróblewski (=Niewidzialna Ręka?) sprzedał mi swoje komplety Planetary i Authority...
WW.KOMIKSY.COM - sklep z amerykańskimi komiksami

Offline pookie

FUN MEDIA w 2003
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 16, 2002, 10:10:10 pm »
Cytat: "Perfect Strangler"
Hyhy, teraz już wiem, czemu Arek Wróblewski (=Niewidzialna Ręka?) sprzedał mi swoje komplety Planetary i Authority...


Cwaniak 8)
 for Pookie

Offline Perfect Strangler

FUN MEDIA w 2003
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 16, 2002, 10:13:40 pm »
Korzystając z faktu, że Arek... tfu, znaczy się Niewidzialna Ręka udziela sie na forum, to ja mam dwa małe pytanka:
1. Kto będzie zajmował się tłumaczeniem komiksów? Mam nadzieję, że będzie to bożyszcze tłumów: Tomek Kreczmar. (Nieeee, ja żartowałem, nie po oczach!)
2. Czy w ramach Daredevila będą wydane również niekevinosmithowskie zeszyty? Innymi słowy, czy seria będzie kontynuowana po pierwszych czterech numerach? Bo jeśli ukaże się również historia Davida Macka, to będzie można śmiało powiedzieć, że Fun Media wydało najbardziej wyrafinowany narracyjnie komiks, jaki ukazał się w Polsce :D A jeżeli ktoś uważa, że ukazało się u nas coś bardziej wyrafinowanego narracyjnie niż Parts of the Hole, to zapraszam do kulturalnej i inteligentnej dyskusji na ten temat ("Zocha, szybciej ładuj tego panzerfausta!").
WW.KOMIKSY.COM - sklep z amerykańskimi komiksami

Offline Perfect Strangler

FUN MEDIA w 2003
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 16, 2002, 10:35:40 pm »
Cytat: "pookie"
Cytat: "Perfect Strangler"
Hyhy, teraz już wiem, czemu Arek Wróblewski (=Niewidzialna Ręka?) sprzedał mi swoje komplety Planetary i Authority...


Cwaniak 8)

Fachowo to się nazywa insider trading :P
WW.KOMIKSY.COM - sklep z amerykańskimi komiksami

Offline Perfect Strangler

FUN MEDIA w 2003
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 16, 2002, 11:20:42 pm »
Cytat: "Voytek"
niech zabraknie miejsca na polkach w empiku i  otworza specjalne sklepy(ksiegarnie [ONLY KOMIKS]) tak zeby czlowiek wszedl tam  i zglupial!Zobaczcie jak jest  np. w USA  :D ja tez tak chce!!

W Stanach akurat przegięto w drugą stronę: komiksy są bardzo często niedostępne poza specjalistycznymi sklepami, a chęć zmonopolizowania rynku przez Diamonda jest wymieniana czasem jako jedna z przyczyn - choć nie jedyna - finansowego krachu rynku komiksowego w USA, z którego dopiero teraz powoli się on podnosi.

(Ale przecież wszyscy wiemy, że u nas tak nie będzie, bo jesteśmy mądrym narodem i potrafimy uczyć się na cudzych błędach :) Ech, ale poczekajmy najpierw, aż u nas będzie boom komiksowy, a potem będziemy się martwić...)
WW.KOMIKSY.COM - sklep z amerykańskimi komiksami

Offline mykupyku

Re: FUN Media w 2003
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 16, 2002, 11:55:18 pm »
Cytat: "Perfect Strangler"
Cytat: "Niewidzialna Reka"
Tak na marginesie, pozycje, ktore wydamy w 2003 rowniez zawieraja ostra przemoc (Authority, Planetary, nawet JLA Morrisona)

Nie zapominajmy też o New X-Men - w końcu tam ilość trupów idzie w miliony :P


a rączki główki i flaczki latają że aż miło :)
opyright by mykupyku

Offline Perfect Strangler

Re: FUN Media w 2003
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 17, 2002, 12:01:43 am »
Cytat: "mykupyku"
Cytat: "Perfect Strangler"
Nie zapominajmy też o New X-Men - w końcu tam ilość trupów idzie w miliony :P

a rączki główki i flaczki latają że aż miło :)

Taak.

Widziałam dzieci posiekane na plasterki. Widziałam, jak utalentowany dziesięcioletni pianista szukał swych dłoni w stercie szkła.
WW.KOMIKSY.COM - sklep z amerykańskimi komiksami

Offline mykupyku

FUN MEDIA w 2003
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 17, 2002, 12:30:53 am »
Niewidzialna Ręka ręke do Was wyciągneła a Wy chaps chaps całą chcecie pytaniami pożreć :)

a pamietacie Niewidzialną Rekę z TVP? ja to taki wtedy maaaały byłem, grzeczny jeszcze - i jak mi Ola z podwórka nowego siniaka na udzie pokazywała i zobaczyłem coś jeszcze to do domu uciekłem 8)
opyright by mykupyku

Offline Perfect Strangler

FUN MEDIA w 2003
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 17, 2002, 05:54:34 am »
Cytat: "mykupyku"
Niewidzialna Ręka ręke do Was wyciągneła a Wy chaps chaps całą chcecie pytaniami pożreć :)

Ee tam, od razu całą, tylko dwa palce :)

Cytat: "mykupyku"
a pamietacie Niewidzialną Rekę z TVP? ja to taki wtedy maaaały byłem, grzeczny jeszcze - i jak mi Ola z podwórka nowego siniaka na udzie pokazywała i zobaczyłem coś jeszcze to do domu uciekłem 8)

Haha, też bym coś opowiedział o Olach mojego życia, ale zaraz by nas stąd Cujo wykopał za off-topiki - musimy chyba założyć osobny temat i podciągnąć to jakoś pod komiksy :P
WW.KOMIKSY.COM - sklep z amerykańskimi komiksami

Offline grze.hu

FUN MEDIA w 2003
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 17, 2002, 12:11:30 pm »
Niewidzialna reko(Arku prowadzacy strony klubowe na lamach Ligii) Sprawiedliwosci ile Ty masz lat-gdzies okolo 30.?,pamietam pierwsze listy do redakcji i jej pochwaly, dla dwoch czytelnikow znajacych sie na temacie -co sie stalo z tym drugim, nie pamietam nazwiska.( A i skad znalez sie na temacie w roku 1990)
A i przez wzglad na stare lata obiecuje,ze postaram sie kupowac wszystkie serie do 10. numeru -dam im szanse,ale jezeli sie nie rozkreca - to koniec (bo ile sie mozna rozkrecac ???) Spider ma jeszcze szanse przez 4 numery-juz go mialem przestac kupowac,ale skoro obiecujesz, ze bedzie lepiej... no to zobaczymy.
Dobra to tyle-ja juz nie bede przeszkadzal w pracy.
ralala

Offline mykupyku

FUN MEDIA w 2003
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 17, 2002, 01:17:12 pm »
Cytat: "grze.hu"

A i przez wzglad na stare lata obiecuje,ze postaram sie kupowac wszystkie serie do 10. numeru -dam im szanse,ale jezeli sie nie rozkreca - to koniec (bo ile sie mozna rozkrecac ???) Spider ma jeszcze szanse przez 4 numery-juz go mialem przestac kupowac,ale skoro obiecujesz, ze bedzie lepiej... no to zobaczymy.
Dobra to tyle-ja juz nie bede przeszkadzal w pracy.


o i to się nazywa wzgląd na stare lata :)
jeden dobry uczynek dzięki Niewidzialnej Ręce zostanie spełniony :)
opyright by mykupyku

Offline Niewidzialna Reka

FUN MEDIA w 2003
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 17, 2002, 03:40:30 pm »
Cytat: "Perfect Strangler"
Czy w ramach Daredevila będą wydane również niekevinosmithowskie zeszyty? Innymi słowy, czy seria będzie kontynuowana po pierwszych czterech numerach? Bo jeśli ukaże się również historia Davida Macka, to będzie można śmiało powiedzieć, że Fun Media wydało najbardziej wyrafinowany narracyjnie komiks, jaki ukazał się w Polsce :D A jeżeli ktoś uważa, że ukazało się u nas coś bardziej wyrafinowanego narracyjnie niż Parts of the Hole, to zapraszam do kulturalnej i inteligentnej dyskusji na ten temat ("Zocha, szybciej ładuj tego panzerfausta!").


Daredevil w zamierzeniu redakcji to zarowno "Guardian Devil" jak i "Parts of the Hole".