Autor Wątek: Pain Of Salvation  (Przeczytany 2066 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Piter

Pain Of Salvation
« dnia: Kwiecień 01, 2004, 10:31:06 pm »
No wiec jak juz mowilem Josef - czekam na relacje ze sluchowiska  :)

Dla innych, chcacych posluchac piosenek/dowiedziec sie czegos wiecej o tym zespole daje link do oficjalnej stronki:

www.painofsalvation.com
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]

Offline Josef Knecht

Pain Of Salvation
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 10, 2004, 04:50:01 pm »
Szok ! Mam problemy w odnalezienu się w tym, choc niektore motywy sa naprawde piękne. Wniosek zanim zrecenzuje minie jakies pół roku. Niektore plyty potrzebuje wczesniej wytresowac po prostu.

Wybacz : )
Świeżo upieczony fan wilków :)

Offline Piter

Pain Of Salvation
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 12, 2004, 06:51:40 pm »
Wybaczam hehe. Tez mialem problemy z ogarnieciem tej muzyczki. Nie ma co - panowie nie robia numerow w 15 minut - to jest pewne. Fakt tez ze pelna recenzja po 2-3 przesluchaniach odpada. W to trzeba wejsc gleboooko.... Mam nadzieje ze Ci sie to uda.

Pozadrawiam !
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]

Offline 612

Pain Of Salvation
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 30, 2007, 09:35:41 pm »
Cytat: "Piter"
Wybaczam hehe. Tez mialem problemy z ogarnieciem tej muzyczki. Nie ma co - panowie nie robia numerow w 15 minut - to jest pewne. Fakt tez ze pelna recenzja po 2-3 przesluchaniach odpada. W to trzeba wejsc gleboooko.... Mam nadzieje ze Ci sie to uda.

Pozadrawiam !


wez skoncz ta zenade
nowa plyta depta krzyze, szkoda ze masa gowniarstwa sie tym teraz podnieca co psuje radosc ze sluchania, niemniej jednak trzeba im oddac szacun za, jak dla mnie przynajmniej, kompletnie niespodziewany zwrot po poprzedniej plycie. Nie bede pisal jaki numer najlepszy bo kazdy i tak wie ze Disco Queen, ta plyta to jakby nie patrzec zebranie w jedno wszystkich patentow jakich brakowalo do tej pory w ich jakze eklektycznej tworczosci, teraz moga juz robic co chca - prorokuje ze nowy krazek bedzie w 90% wyorkiestrowany

Offline Lieut. Col. Bill Killgore

Pain Of Salvation
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 01, 2007, 12:48:41 am »
zaiste to swietne sprostowanie i jak najbardziej na miejscu. w sumie po wielokrotnym przesluchaniu najnowszej plyty okazuje sie, ze najczesciej wraca sie wlasnie do "disco queen", ktore chyba zdarzyli juz nawet zaakceptowac ortodoksyjni fani jakze progresywnej tworczosci tego niezwyklego bandu.
ćpać i ruchać

Offline 612

Pain Of Salvation
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 01, 2007, 01:36:53 am »
bo ja wiem, w sumie malo tego slucham bo troche mi sie przejadlo, jak zapuszczam to leci zawsze tytulowy i "Flame to the Moth", Disco Queen to jednak dluzsza impreza