trawa

Autor Wątek: Warhammer - literatura  (Przeczytany 20316 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Malekhit

Warhammer - literatura
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 29, 2005, 07:43:26 am »
Bardzo Lubie "Zabójców":P  i  "Rote"  do innych dopiero sie przymieżam  :D
ttp://www.hommiii.fora.pl Wejdz nie pożałujesz

Offline Dwalthrim

Warhammer - literatura
« Odpowiedź #76 dnia: Wrzesień 16, 2006, 10:24:44 am »
Witam.
Czy ktoś posiada jakieś info na temat bitew podczas Burzy Chaosu w Kislevie? Szukałem na oficjalnej stronie Storm of Chaos ale jakoś nic nie wylukałem :/. Dokładnie chodzi mi o bitwy pod Krakjunov'em oraz Urszebya - Kłami Ursuna. Ta ostatnia była opisana w "Ursun's Teeth" lub "Ambasadorze." Jeśli ktoś czytał te ksiażki i coś wie/pamięta to prosiłbym o podzielenie się tą wiedzą na priva albo maila.
Z góry dzięki za pomoc.
pozdrawia
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline Mafi

Warhammer - literatura
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 04, 2006, 11:59:09 am »
Hej

Ja uwielbiam czytac Książki z Serii Warhammer, nie są może napisane w jakims trudnym jezyku (tak jak np Wiedżmiń) ale bardzo miło mi sie je czyta :p
Jakoś najbardziej przypadła mi do gustu Rota

Dwalthrim w Rocie Masz właśnie opisane co po niektóre bitwy w Kislevie

a Jakiego Autora lubicie czytac Książki Warhammer'owskie??

Pozdrawiam
Kobieta jest jak książka, która zawsze,czy dobra czy zła, musi sie najpierw spodobać za pośrednictwem karty tytułowej. Jeśli ta nie jest interesująca, książka nie skłania do lektury"

Offline Dark_Raziel

Warhammer - literatura
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 11, 2006, 02:10:40 pm »
Hmm Jacka Yeovila, Williama Kinga no i... chyba tyle, dobrze pisze też Gordon Reenie ale niestety z Warhammera Fantasy napisał tylko świetnego (moim zdaniem) Zavanta.
url=http://www.czarnatwierdza.fabularny.net]Czarna Twierdza[/url], Pierwszy Polski serwis o Warhammer 40 000 Roleplay

Offline Dzwon

Nowy Gotrek w drodze
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 19, 2006, 10:18:08 am »
http://www.blacklibrary.com/product.asp?prod=60100281024&type=Book


No i sagi ciąg dalszy  :)

Ale widzę, że się autor zmienia. Kto to jest Nathan Long??? On cos ciekawego napisał wcześniej?



Zastanawiam się kiedy przetłumaczą na polski... :roll:

Offline Mafi

Warhammer - literatura
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 19, 2006, 01:46:54 pm »
Cos Mi sie zdaje że to już nie bedzie stary dobry Gotrk, i Felix :(
Kobieta jest jak książka, która zawsze,czy dobra czy zła, musi sie najpierw spodobać za pośrednictwem karty tytułowej. Jeśli ta nie jest interesująca, książka nie skłania do lektury"

Offline Dzwon

Warhammer - literatura
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 19, 2006, 02:06:48 pm »
To i tak już jest troche przydługa seria...

Robi się jak 2358 odcinek "Mody na Sukces". Jak dla mnie ta seria skończyła się na "Zabójcy Bestii", z akcją w Praag... Szkoda Bjorni'ego. A w ostatniej części zabrakło ostatniej fajnej postaci czyli Snorri'ego.



Może ten nowy autor w końcu zakończy tą udrękę, przecież ten WSv 4+ MR 2, tyle razy go już uratowały ;)

Offline Nilgar

Warhammer - literatura
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 12, 2006, 04:58:23 pm »
Wchłonąłem ostatnio "Guardian of the Forest" Grahama McNeila. Nie wiem czy to polecać tylko fanom elfów, szczególnie tych z lasu, ale napisane jest zmyślnie, szczególnie interesująca sugestia o tym skąd się wzięła niejaka Pani Jeziora  ;)

Offline Jimmy

Warhammer - literatura
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 12, 2006, 07:25:12 pm »
Cytat: "Nilgar"
szczególnie interesująca sugestia o tym skąd się wzięła niejaka Pani Jeziora  ;)

Z legend arturiańskich? :)

Offline Nilgar

Warhammer - literatura
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 14, 2006, 12:11:28 am »
Litości  :shock:  przecież wiesz, że nie o to chodzi  :D

Offline Kaktus+

Książki W Świecie Warhammera 40000
« Odpowiedź #85 dnia: Maj 28, 2007, 12:10:49 am »
Witam! Co sądzicie o książkach w świecie Warhammera 40000? Co czytaliście, co warto przeczytać a co omijać szerokim łukiem? Osobiście czytałem tylko pierwszą część trylogii Xenos. Moim zdaniem jest powalająca i czekam z niecierpliwością na kolejne. Uważam że książki wydawnictwa Copernicus która ma prawa do dzieł Games Workshop w Polsce to ich wygórowana cena...czytania nie za wiele a cena wysoka, ok 35zł za tomik...a i dostępność nie za rewelacyjna
od bless drum'n'bass...

 

anything