Autor Wątek: Achtung Zelig - śmierć legendy  (Przeczytany 29530 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maciej

Achtung Zelig - śmierć legendy
« Odpowiedź #105 dnia: Kwiecień 14, 2004, 02:56:38 pm »
Cytat: "turucorp"
[kolorowac nie bede (chociaz probki wychodza fajnie) za duzo jest "fanow" cz/b wersji (powaznie, odgrazali sie, ze nawet nie mam probowac :roll: ),.


Od jutra na wystawie TRACHOWEJ będzie jakiś Turu w kolorze...

Ja jednak wolę cz-b. :drunk:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline sqty

Achtung Zelig - śmierć legendy
« Odpowiedź #106 dnia: Kwiecień 23, 2004, 10:22:08 am »
bardzo się ciesze ,ze ten komiks wydano w końcu -czekałem na niego jeszcze od czasów Komiksu -Fantastyki.Świetny graficznie(dla samych rysunków można go kupić) ,bardzo fajny scenariuszowo i do tego jeszce  śmieszny.W pełni zasłużył na pochlebstwa i szkoda tylko ,ze tak szybko się go czyta -fajnie jakby był jakiś sequel kiedyś.No i z chęcia bym przeczytał w koncu Tabula Rasa w całości w albumie.

Nie warto wieszać psów na tak dobrym dziele,bo się autorzy zniechęcą do czytelników i jeszcze nam  wyjadą na zachód-poważnie :|
lt;<<<<<<<<<<St@y R3b3l>>>>>>>>>>>>

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Achtung Zelig - śmierć legendy
« Odpowiedź #107 dnia: Kwiecień 24, 2004, 09:03:50 am »
Ale to chyba dobrze, ze wyjada. Jakby Rosinski nie wyjechal, zamiast Thorgala rysowalby Krona.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline sqty

Achtung Zelig - śmierć legendy
« Odpowiedź #108 dnia: Kwiecień 24, 2004, 11:26:53 am »
Cytat: "xionc"
Ale to chyba dobrze, ze wyjada. Jakby Rosinski nie wyjechal, zamiast Thorgala rysowalby Krona.


Wtedy gdy Rośiński musiał wyjeżdżać to chyba jednak inne czasy były,co?Teraz pewnie możnaby wszystko przez @.A zresztą on jeszcze w kraju  narysował  tego Thorgala kilka albumów chyba......

Nie chciałbym ,żeby musieli wyjeżdzać na zachód,bo tutaj ani czytelnicy  ani wydawcy nie kumają ich roboty...ale myślę ,że to tylko płonne obawy 8) Zobaczymy ,jak się Zelig sprzeda....
lt;<<<<<<<<<<St@y R3b3l>>>>>>>>>>>>

Offline Yaqza

Achtung Zelig - śmierć legendy
« Odpowiedź #109 dnia: Kwiecień 24, 2004, 12:57:05 pm »
Cytat: "sqty"

 Zobaczymy ,jak się Zelig sprzeda....


Jakoś o sprzedaż tego komiksu się nie boję. Mimo iż na niego troszkę ponarzekałem, to przyznaję że tytuł jest przedniej jakości. Fabuła fabułą, ale już sama oprawa graficzna powala...A wziąwszy pod uwagę odbiorców-wzrokowców- oni sięgną w pierwszej kolejnosci po ten tytuł :)
url=http://www.komiks.nast.pl]Aleja Komiksu[/url]