Autor Wątek: Poznań  (Przeczytany 8294 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mykupyku

Poznań
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 02, 2003, 08:13:23 pm »
Cytat: "Marchewa"
Cytat: "Kane"
Ostatnio w Empiku na placu Wolności zrobiono przemeblowanie. Ucierpiały na tym komiksy, które są teraz byle jak walnięte na dwóch regałach. Niektóre się gniotą, zaginają się okładki, ale czy kogoś z obsługi to obchodzi?
Tylko Amber ma osobną półeczkę...

Zgadzam się też mi sięto nie podoba :cry:


empik empikowi nie równy - choćby w warszawie przy Nowym Świecie jest burdel i zgroza i powyginane albumy stłoczone w jednym regale, ale już na Marszałkowskiej regałów jest 6 i trzy stojaki i porządek jak się patrzy
opyright by mykupyku

Offline Kurczaczek

Poznań
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 05, 2003, 10:10:09 pm »
Cytat: "Rzezbiarz.wg"
A czy Poznaniacy i inni Wielkopolanie zaopatrujacy sie w P. znaja ten sklep?:


sklep komiksowy "EPIC - komiks i okolice"
ul. Ogrodowa 20
61-820 Poznań
 
tel 061 852 28 51


Jestem tam co 2-3 dni :D - tylko u nich kupuje, nawet udalo mi sie ich namowic na zasponsorowanie nagrod na Ekonomistera 2002, czasami jakis rabacik sie trafi przy wiekszych zakupach :D, no i wogule pozdrawiam kolege zza lady!!!
...

Offline grze.hu

Poznań
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 08, 2003, 03:04:32 pm »
Poznan???-hmmm...;  = ladne dziewczeta  :D , czy ktos z Was wie gdzie jest Polna ???
ralala

Offline Kurczaczek

Poznań
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 08, 2003, 09:12:40 pm »
Ja chyba kojarze, czemu?
...

Offline grze.hu

Poznań
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 09, 2003, 12:48:01 pm »
ladna pani na niej mieszka (albo mieszkala ?)-to bylo tak dawno temu : lato..., Miedzyzdroje ....achhhh(glebokie westchnienie  :D )
ralala

Offline Kurczaczek

Poznań
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 14, 2003, 08:22:38 pm »
Tak przy okazji tego, ze ostatnio rozmawialismy o zlotach komiksiarzy- Poznan maly nie jest i troche nas tu jest- moze kiedys (po sesji- wiec za jakis miesiac) zorganizowac jakies spotkanko male komiksiarzy z Poznania??? Ile nas tu wogule jest? Kto by sie pisal?
...

Offline axel

Poznań
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 15, 2003, 11:29:20 am »
cholewka, widze, ze trzeba sie przyznać... Mieszkam od dawna z mniejszymi lub wiekszymi przerwami w Poznaniu... CO do spotkania, to nie wiem, z resztą jestem tylko Wyzwoleńcem,  a do tego magisterka mnie goni...
A w ogóle to muszę się w końcu wybrać do Epiku po komiksy, sesja czas zżera. Kurczaczku co ty masz wspolnego z tym sklepem? Przyznaj się :wink:

Offline Kurczaczek

Poznań
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 15, 2003, 05:47:43 pm »
8) Niewiele- czasem cos tam kupie, czasem namowie na maly sponsoring- takie tam  8)


Polecam sklep wszystkim poznaniakom i ludzia z okolic-
Ogrodowa 20 (przy deptaku)- 8522851

W czwartek wieczorem, a lbo w piatek powinni miec styczniowy pakiet z Egmontu  :D
...

Offline Kane

Poznań
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 15, 2003, 05:59:19 pm »
Jeśli chodzi o zlot komiksiarzy w PŃ to ja bym się na to pisał.
odpisu chwilowo brak

Offline Kurczaczek

Poznań
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 15, 2003, 07:50:30 pm »
Panowie (i Panie?) co tak slabo z odzewem- nie mowcie, ze nie chcecie sobie troszke podyskutowac kiedys???
...

Offline axel

Poznań
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 18, 2003, 07:00:03 pm »
To świetny pomysł z tym spotkaniem... Tylko mam obsesję magisterki  i  sesja jeszcze... W każdym razie, ogólnie ja się piszę na spotkanie/a, a szczegółowo to nie wiem...

Offline Kurczaczek

Poznań
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 15, 2003, 05:59:06 pm »
Sesja minela, wszystko milo- to co z tym spotkaniem?
...

Offline Kane

Poznań
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 15, 2003, 06:03:25 pm »
Gdzie, kiedy, kto płaci za piwo? :D
odpisu chwilowo brak