trawa

Autor Wątek: Maelstrom  (Przeczytany 4150 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Abignale

Maelstrom
« dnia: Kwiecień 08, 2004, 10:13:22 pm »
Info na NG się już pojawiło, ale o tym już pewnie nikt nie pamięta... W imieniu organizatorów (czyli m.in. własnym) chciałabym zaprosić wszystkich z Warszawy i okolic (chyba, że komuś z daleka bedzie się chciało dojezdzać, to byłoby nam tylko bardziej miło :)) na charytatywny konwent Maelstrom, który odbedzie się w dniu 22. maja w Warszawie (Mokotów, ul. Bachmacka 3, IV Społeczne Gimnazjum). Coś dla siebie znajdą tam miłośnicy fantastyki, SF, Star Wars, anime i mangi, rycerstwa oraz tajwańskich tańców ze wstęgą (jedna z nielicznych okazji zobaczenia takiego tańca w Polsce). Planujemy również liczne konkursy, m.in. wiedzy o Star Wars, J-music (do wygrania oryginalna płyta Utady Hikaru - "First Love"), a także inne, póki co w fazie tworzenia się. Miłośników RPG spieszę poinformować, że prawdopodobnie kilka sesji odbędzie się w podziemnych bunkrach szkoły - klimacik gwarantowany. Na samej imprezie przewidujemy rozrywki takie ja wszędzie: RPG, LARP, prelekcje, spotkania z pisarzami, pokazy fanfilmów (Star Wars, anime, Batmany i inne), turniej Magica a także możliwość zrelaksowania się w salce towarzyskiej. Szczegółowy plan konwentu (a także plan dojazdu) na naszej stronie: www.maelstrom.prv.pl (chwilowo nei zawsze działającej).
Dochód przeznaczony bedzie na schronisko dla bezdomnych zwierząt "Na Paluchu". Komu więc nie jest obojętny los biednych piesków, a chce przy tym wesoło spędzić sobotę, zapraszam!
ie jestem nikim, tylko sobą. Gdziekolwiek trafiam, staję się kimś innym i nic nie możesz na to poradzić.

Ray Bradbury, "Kroniki Marsjańskie"

Offline Alita

Maelstrom
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 01, 2004, 12:41:16 pm »
Kurcze.... miałam się zjawić, ale niestety mnie nie będzie w tym czasie w Warszawie :( Będzie następna edycja konwentu?

Offline Abignale

Maelstrom
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 04, 2004, 09:54:38 pm »
Za rok... Oczywiście. Jeślibyś jednak znalazła czas - zapraszam.
Info z ostatniej chwili - dla wszystkich, którzy nie moga przyjechać, bo mieszkają daleko i nie mieliby czym wrócić: przewidujemy nocleg. Można więc się zwinąć w niedzielę rano, a wted komunikacja już działa :)
ie jestem nikim, tylko sobą. Gdziekolwiek trafiam, staję się kimś innym i nic nie możesz na to poradzić.

Ray Bradbury, "Kroniki Marsjańskie"