Autor Wątek: Moderacja  (Przeczytany 11253 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline drachenfeles

Moderacja
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 09, 2004, 10:39:12 pm »
nie o to chodzi, że nie chcę tylko wy chyba nie zdajecie sobie sprawy z tego co by to oznaczało. Jestem jakby to ując... zresztą popytajcie ludzi z forum mordheim, oni wiedzą najlepiej.

Offline szymek4000

Moderacja
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 10, 2004, 06:23:12 am »
Moderatorami powinny być Jankiel, Drach może Maximus jakby chciał a z ankiety Rav-SD :)
Byłem tam dniu klęski ludzi" Elrond

http://members.lycos.co.uk/dimithil/
Odzielne forum dla LOTRa

Offline Rav-SD

Moderacja
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 10, 2004, 08:42:39 am »
Nie wiem czy mam prawo wypowiadania się ale ja uważam... że jeden moderator powinnien zostać wybrany z ochotników a drugi z osób znanych i doświadczonych w tym fachu. Tak więc Drachenfeles albo Jankiel.
REEDOM IS THE STATE OF MIND!!!

If knowledge is a power!? So to be unknow is to be unconquerable!

http://www.histeria.pl/sf/szuflada.phtml <--
Stronka dla poczatkujących w sztuce pisania...

Offline drachenfeles

Moderacja
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 10, 2004, 10:24:36 am »
tylklo czy potrzeba aż 2 moderatorów?

Offline Rav-SD

Moderacja
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 10, 2004, 10:33:10 am »
Myśle, że dwóch moderatorów to liczba w sam raz.   Każdy bitewniak ma nie mniej niż dwóch to czemu mamy być gorsi, a pozatym dwóch moderatorów uzupełnia się doskonale i jak jeden jest nie obecny to z reguły drugi czuwa :)
REEDOM IS THE STATE OF MIND!!!

If knowledge is a power!? So to be unknow is to be unconquerable!

http://www.histeria.pl/sf/szuflada.phtml <--
Stronka dla poczatkujących w sztuce pisania...

Offline drachenfeles

Moderacja
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 10, 2004, 10:52:58 am »
zwróć uwagę, że w większości przypadków są to redaktorzy NG, którzy posiadaja uprawnienia moderatorów.

Offline Isembold

Moderacja
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 10, 2004, 10:54:25 am »
Dwoch modow zawsze sie przyda w okresie wakacji/swiat czy innych wolnych dni. Jesli jedyny wyjedzie na dlugi czas to forum moze stac sie troche chaotyczne. A tak zawsze ktos jeszcze bedzie sie opiekowal naszym, wywalczonym forum:)

Drach: co masz na mysli mowiac ze "nie wiemy co to bedzie oznaczalo"? Na forum mordki sie pytac nie bedziemy bo nas za oftopy zaraz zjada ;). Ujawnij nam te swoje tajemnice :D
i]From the ashes a fire shall be woken. A light from the shadows shall spring.
Renewed shall be blade that was broken. The crownless again shall be king. [/i]

Offline kubususul

Moderacja
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 10, 2004, 10:59:00 am »
Ja bym zaglosowanl na Glorfindela. Bardzo go lubie za to ze jest rzeczowy i podobnie jak ja nie lubi offtopow-zreszta kiedys rozmawialem z nim i wydaje mi sie najodpowiedniejszym czlowiekiem na to stanowisko.
UT INVENIAM VIAM AUT FACIAM
Mówcie mi Usul- ksywka, lub Kubuś- imię,
a nie pełnego nicka :)

Offline drachenfeles

Moderacja
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 10, 2004, 11:10:52 am »
Kandydatura Glorfindela pojawiła się już, chyba nie raz, ale on sam chyba nie jest nią zainteresowany, skoro nic na ten temat nie wspomniał.

z innej beczki: macie rację, niech będzie 2 modów.

skoro bardzo chcecie to mogę moderować, ale przygotujcie się na utratę ok połowy tematów i sztywny regulamin.

Offline kubususul

Moderacja
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 10, 2004, 11:17:20 am »
Jak bedziemy juz tak mocno cierpieli to najwyzej zrobimy zamach stanu ;)
UT INVENIAM VIAM AUT FACIAM
Mówcie mi Usul- ksywka, lub Kubuś- imię,
a nie pełnego nicka :)

Offline Kubon

Moderacja
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 10, 2004, 03:01:06 pm »
Albo rewolucje :lol:
azzzup....

Offline Rav-SD

Moderacja
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 10, 2004, 05:34:03 pm »
Jak widzicie zrobiłem porządek z tematem Rozpiska, usunołem wszystkie off-Topy. Jednocześnie prosze  aby jakiekolwiek problemy taktyczne ew zasięganie rady na temat swoich armi. Znalazły się  w tematach Grajacy siłąmi zła i grający siłami dobra. Temat Pod zielonym smokiem... jest idealnym tematem na żarty i różnego rodzaju fanaberie na temat LOTR-a.

Chciałbym także wprowadzić na stałe temat Raporty, ale nie ma sensu go wprowadzać jeśli nie bezie w nim raportów które raportami można nazwać. Chciałbym , żebyście się wypowiedzieli czy według was taki temat da rade na odpowiednim poziomie utrzymać?

Dziękuje wasz nowy moderator czyli ja :P
REEDOM IS THE STATE OF MIND!!!

If knowledge is a power!? So to be unknow is to be unconquerable!

http://www.histeria.pl/sf/szuflada.phtml <--
Stronka dla poczatkujących w sztuce pisania...

Offline drachenfeles

Moderacja
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 10, 2004, 05:46:31 pm »
a niestosowanie się do powyższych próśb grozi poważnymi konsekwencjami...

... a tak na poważnie, prosze każdego z was, by zanim zacznie pisać zastanowił się czy takiego tematu nie było, bo jest wielce prawdopodobne, że istnieje tylko jest porzucony gdzieś na 2 lub trzeciej stronie. To naprawdę ułatwi życie i nam i wam.

Offline Glorfindel

Moderacja
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 10, 2004, 06:44:31 pm »
Dziekuje za uwzglednianie mojej kandydatury :)  ale niestety nie spełniam podstawowego wymogu -nie jestem na forum codziennie (bo wiedza i ochota jest) dlatego bede wspierał modów tylko duchowo :)
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline Tufzog

Moderacja
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 10, 2004, 09:47:02 pm »
Cytat: "drachenfeles"
a niestosowanie się do powyższych próśb grozi poważnymi konsekwencjami...

... a tak na poważnie, prosze każdego z was, by zanim zacznie pisać zastanowił się czy takiego tematu nie było, bo jest wielce prawdopodobne, że istnieje tylko jest porzucony gdzieś na 2 lub trzeciej stronie. To naprawdę ułatwi życie i nam i wam.


Chcialbym pogratulowac wyboru naszym nowym moderatorom, mam nadzieje ze nie beda az tak surowi  :)  i beda wybaczac drobne bledy w szczegolnosci poczatkujacym grupowiczom.

Chcialbym takze zlozyc Wszystkim zyczenia Wesolych Swiat Wielkanocnych i mokrego Dyngusa.

Pozdrawiam
Tufzog
dzie dwóch się kłóci tam Mitril korzysta

Gdzie diabeł nie może tam Mitril'a pośle

 

anything